G FUEL Energy Formula 40servings

Kaubamärk:
Hind: 45,00 €
37,50 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

G Fuel Energy on looduslike energiajookide "parim mängija", mis pakub suuremat tähelepanu ja vastupidavust, kui seda kõige rohkem vajate, ilma krahhita ... põhimõtteliselt ... see on OP !!

Nagu iga „mängu” muutev toode, loodi ka G-kütus meeleheitlikust vajadusest millegi parema järele. Kui olete 12 tundi järjest mänginud KOK-i, söönud krõpse ja kuulanud T-Paini, võite hakata väsima, lõpetate taseme tõusmise ja võite isegi "lonkida" ... mitte muuta tulemustabeli 3 parimat (vastuvõetamatu) !)! Selle asemel, et taastada oma vereringet suhkruga täidetud energiajoogiga, mis põhjustab küll kiire piigi, kuid järgneb kohutavale krahhile, pakub G Fuel puhast ja maitsvat energiat, mis hoiab teid läbi kõige raskemate seansside ajal ... „draakoniveri“!

Kogu G kütuseenergia valik on mõeldud kõigile ... päkapikk, võlur, masin! Iga maitse on veganisõbralik, suhkruvaba, rasvavaba, sisaldab ainult 25 kalorit portsjoni kohta ja tugevdatud valemiga, et kõiki teie statistilisi andmeid täiustada.

Energiakompleks - tauriin, L-tsitrulliinmalaat, kofeiin (140mg), glükuronolaktoon, N-atsetüül-L-karnitiin HCL ... unustage 1-seened, kui Mario-l oleks kühvel G kütus, oleks Bowser laavas pole aega!
0 Suhkur - "Suhkur teeb sind nõrgaks!" - Master Chief - Vältige keskpaiga võitlust või seadke maitset kahjustamata.
Fookus (+ reaktsioon) aminorikastatud - L-türosiin, koliinbitartraat, N-atsetüül-L-, türosiin, adenosiin-5-trifosfaatdinaatriumsool (ATP). Tähelepanu on vaenlaste hävitamiseks nii veebis kui ka väljaspool veebi!
Pakendatud antioksüdantide ja vitamiinidega rikastatud - 26mg antioksüdante 19 puuviljast ning vitamiinidest B, C ja E.
Lõbusus sellega rahvas ei piirdu, meie "triibud" tõmbasid hämmastava hulga craaaazy magusate maitsete hulka, alates arcade maitsetest nagu Sour Pixel Potion kuni piiratud koguste koostööni KSI-ga ... ja PewDiePie!

Miks G Fuel?!

40 portsjonit topsi kohta
25 kalorit portsjoni kohta
0g suhkrut / rasva
Amino ja antioksüdantiga rikastatud
Eepiline maitsevalik
Ükskõik, kas ladute punkte, virnastate raskusi; töötad või mängite, aitab G Fuel teil end tasemele viia ja sellega 24/7 hakkama saada! Valmis, mängija ... Minge !!

G-Fuel Energy - (40 serve) - PewDiePie Ingredients & Nutritional Information:

Serving size: 1 scoop (7g)
Servings per Container: 40

Segage iga kühvel (portsjon) 240-300ml valitud vee või joogiga. Maitse järgi võib vedeliku kogus olla erinev. Kühvel. Raputa ja KÜTUS!
Joo 1-4 korda päevas

Sarnased tooted
GRENADE nr 1 rasvapõletaja Eestis ja Euroopas - 100caps
Tootekood: 1 ,   Maitse:
30,00 € (-25%)
40,00 €
SCITEC ZMB6 (ZMA) 60caps
Tootekood: 341 ,   Maitse:
9,00 €
SCITEC Vitargo 900g
Tootekood: 10177 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Ornithine 100 caps
Tootekood: 774 ,   Maitse:
12,00 €
SCITEC G-BCAA 250caps
Tootekood: 961 ,   Maitse:
30,00 €