Tootegrupid

GENIUS NUTRITION Warcry Energy Drink 330ml

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
2,50 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +
   - või -   

Teil on pikk tee minna ja tunnete, et "mootor" aeglustub? Võib-olla vajate veidi kütust, et teid üles laadida ja jätkata.

Aga mis siis, kui hakkate suhkrust ja kõigist maitsetest tüdima?

AINUS ENERGIAJOOK, MIS VIIB TEID LAPSEPÄEVA

WARCRY ENERGY Rainbow kommid on aga energiajook, mis on mõeldud ka pidevalt liikvel olevatele seiklejatele, adrenaliinisõpradele ning palju töötavatele ja õppivatele inimestele.

Vaid pool purgist tõstab energiatasakaalu, värskendab keha, parandab tuju ja julgustab lõbutsema.

värinavaba!

Tänu oma koostisele on see tervislikule suhkruvabale energiajoogile kõige lähedasem, mida kunagi saada. See on õige! Ei mingit suhkrut, rasva ega naatriumi!

WARCRY ENERGY Vikerkaarekommid on loogiline valik, sest see tugevdab sind ilma säilitusainete ja suhkruta ning iga tilk on loodud kognitiivset jõudlust suurendama.

Samuti pole enam suhkrust tingitud peavalusid!

Lisaks mõnele tüüpiliste energiajookide tuntud koostisosadele (karboniseeritud vesi, õunhape, sidrunhape ja kofeiin) oleme lisanud L-karnitiini, L-teaniini ja B-vitamiini perekonna kõige tugevamaid liikmeid (vitamiin B2). , B3, B6 ja B12).

Meie energiajook toetab igapäevaste tegevuste sooritamist ja sportlaste vastupidavust tõstes keha energiataset.

Tänu L-karnitiinile aitab WARCRY ENERGY jook tõsta südame tootlikkust, parandades selle talitlust, stimuleerides selle energiavarustust ning parandades südame-veresoonkonna tööd.

Karnitiin aitab teil toota sissevõetud toidust energiat, takistades rasva ladestumist elutähtsate organite ümber, süstides seda rakkudesse, kus need põlevad, vabastades energiat.

Ja WARCRY ENERGY tundub kõhus kerge.

Tänu vitamiinidele metaboliseerub see energiajook aeglaselt ja ühtlaselt; lihtsalt olge ettevaatlik, et te ei joo neid liiga hilja.

Sellega on ka pärast 1–3-kuulist igapäevast kasutamist lihtne tõsta kofeiinitaluvust ja kaotada osa energiast saadavast kasust. Seega võiksite kaaluda mõne päeva vahelejätmist, et tarbida taluvuse vähendamiseks väiksemat kogust kofeiini ja seejärel uuesti kasu saamiseks nende juurde tagasi pöörduda.

WARCRY ENERGY jook sisaldab 48mg/100ml kofeiini.

Jah, palju hoogu ja suurepärane maitse!

Tänu GENIUS NUTRITIONI originaalsele valemile jõuavad teie maitsemeeled koheselt kommiõndsuse aega teismelisena. Seda tunnet, et soovin, et joogi sees oleks komm, on saabunud energiat.

Seega, kui olete nagu mõned meie liikmed ja teile ei meeldi teiste energiajookide tüüpilised maitsed, soovitame proovida seda.

WARCRY ENERGY jook annab sujuva ja puhta energia, mis kestab kogu päeva.

See on tõhusam, kui seda kasutada enne treeningut (see annab teile hoo sisse, et sooritada mis tahes väljakutse, millega silmitsi seisate), kuid see on ka hea hommikukohvi asendaja.

- Igapäevaste vaimsete ja füüsiliste väljakutsete jaoks

- Tundke end erksana ilma närvilisust tekitamata

- Lihtne maost imenduda

- Sisaldab vitamiine

- Ei mingit suhkrut ega jama

- Pole süütunnet


Mis on sees?

Karboniseeritud vesi
Õunhape, sidrunhape, naatriumtsitraat
Atsetüül-l-karnitiin- Atsetüül-L-karnitiin on kvaliteetne L-karnitiini valem, mis stimuleerib rasvapõletust, suurendab energiat, parandab ajutegevust ja toetab närvisüsteemi.
L-teaniin on aminohape, mida leidub looduses rohelises tees. See soodustab lõõgastumist, põhjustamata uimasust või vähenenud erksust.
Kofeiin (48mg/100ml) – kiirendab termogeneesi, suurendab vastupidavust ja parandab vaimseid võimeid.
B-kompleksi vitamiinid (B2, B3, B6, B12) – osalevad sporditegevuse ja vaimse jõudluse jaoks üliolulises energiatootmises.

Sarnased tooted
ON BCAA 1000 400 caps
Tootekood: 130 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €
SCITEC Mega Arginine 90 tab
Tootekood: 338 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
17,50 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
20,50 €
GRENADE 50 Calibre 20 annust
Tootekood: 10017 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
32,00 €
ON Creatine 2500 Caps - 200caps (Creapure)
Tootekood: 297 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
38,00 €