GHOST Greens 330g (30servings)

Kaubamärk:
Hind:
40,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Vanni täis #tervis ?! Põrgu jah ... Ghost Greens pakub veel ühte täies spektris täielikult avalikustatud valemit, mis koosneb 19 rohelisest ja punasest, kombineerituna annusega Spectra ™, miljardeid eel- ja probiootikume, millele on lisatud super-premium BioCore® seedeensüüme. Põhimõtteliselt kõikehõlmav tervise- ja heaolukompleks roheliste pulbri kujul. Kõigile meile on ülimalt tähtis, et ta näeks välja ja tunneks ennast, tegutsedes sel viisil spordisaalis ja väljaspool seda. Ärge kunagi kartke, et Ghost Greens on siin!

Tervis ja ilu on igaühe jaoks meie kõigi jaoks esmatähtis. Oleme proovinud oma rohelise pulbri õiglast osa ja ükski pole kaubaalust eriti rahuldanud. Kunagi näib, et joote tiigivett, aga see maitseb ka sellele, pole see kunagi suurepärane kogemus! Bluuuurgh. Noh, see pole enam Lime Flavori kummitusrohelised suutnud luua midagi ülimalt värskendavat, suupärast ja hõlpsalt joodavat! Sõltumata sellest, kas tahame seda tunnistada või mitte, ei söö keegi meist piisavalt puuvilju ja köögivilju ning rohkem on meil kõigil kasu. Nii et astuge kõrvale juba pakendatud hommikustest smuutisegudest, mis lubavad pakkuda teie sisekülgedele kõike muud kui köögivalamu asju, mida me vajame ... Kummitus on teil olemas!

Haarake GHOST® ROHELISTE vannis laimimaitses ja mitte ainult saate kasu 19 rohelisest ja punasest, millest me rääkisime, MIS ... aga kuidas on ülejäänutega?! Lühidalt, jagageme selle ära:

Spectra ™ - aitab antioksüdantselt ja suurendab lämmastikoksiidi ... see on õige, teie roheliste pulber aitab PUMP-i!
Prebiootikumid, 10 miljardit CFU probiootikumi - kas soovite rääkida soolestiku tervisest?! Muutes teie seedesüsteemi bakteriteks, mis võimendavad võimu
BioCore® optimaalsed täielikud seedeensüümid - ülim koostisosa toitainete imendumiseks, mis sisaldab ulatuslikku ensüümide arsenali süsivesikute, rafineeritud suhkrute, valkude ja rasvade lagundamiseks.
Kõrvalmärk, justkui sellest ei piisaks, on Ghost poisid teinud koostööd ÜHE PUU TAIMETATUD legendidega, et istutada iga müüdud ühiku jaoks puu. Hoidke neid puid kasvamas!

Kui eesmärk on olla heas vormis ja tervislik, esineda iga päev parimate võimaluste piires, siis korja Ghost Greensi täna.

GHOST® täieliku avalikustamise silt
6,5G rohelisi ja punaseid kokku
100 mg Spectra ™
2G inuliini prebiootiline kiudaine
10 miljardit CFU GHOST® probiootikumi
BioCore® optimaalsed täielikud seedeensüümid

Sarnased tooted
TESTED Beta Alanine 750 mg 180 caps
Tootekood: 114 ,   Maitse:
19,20 €
SCITEC Tyrosine 100tab
Tootekood: 371 ,   Maitse:
11,00 €
BSN N.O.-XPLODE 3.0 - 30 servings
Tootekood: 10006 ,   Maitse:
29,00 €
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010 ,   Maitse:
49,00 €
GRENADE 50 Calibre 50 annust
Tootekood: 10018 ,   Maitse:
39,90 € (-11%)
45,00 €