Tootegrupid

GHOST Legend V2 400g (25servings)

Kaubamärk:
Hind:
45,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

GHOST® täieliku avalikustamise silt
25 kahe lusikaga portsjonit (kokku 50 kulbitäit maksimaalse mitmekülgsuse tagamiseks)
4G L-tsitrulliin (vegan-fermenteeritud)
3,2G beeta-alaniin
1,5 G Nitrosigine®
300 MG Alpha-GPC
250 mg looduslikku kofeiini
100 mg NeuroFactor™
Kas tõusete igal hommikul eriti vara, et treenida jõusaalis? Kas eelistate oma lõunapausi veeta jooksulindil, mitte töötoolis? Selle asemel, et enne uinumist lambaid lugeda, loete kaloreid? Jah? See kõlab nagu sa oled tõeline jõusaalilegend! Mitte ilmaasjata pole see toode üks meie populaarsemaid treeningueelseid vahendeid. Ghost Legendi uskumatu valem ühendab endas kõik, mida vajate legendaarseks treeninguks. See on spetsiaalselt loodud teie jõudluse suurendamiseks ja fookuse teravdamiseks, et saaksite igast treeningust maksimumi võtta. See toidulisand ühendab suure annuse L-tsitrulliini, beeta-alaniini, agmatiinsulfaadi ja norvaliini ning kuue nutikat energiakomponenti, nagu tauriin ja kofeiin. Need koostisosad koos suurendavad teie jõudlust treeningute ajal ja pakuvad jõusaalis pööraseid pumpasid.

Ghost Legendis sisalduv tsitrulliinmalaat on arginiini (valgu ehitusplokk) eelkäija, mis soodustab lämmastikoksiidi ainevahetust, et suurendada lihasvastupidavust ning pakkuda lisajõudu ja vastupidavust. Lämmastikoksiid lõdvestab teie veresoonte sisemisi lihaseid, põhjustades nende avanemist ja võimaldades seega suurendada verevoolu ja langetada vererõhku. Signaalmolekulina on lämmastikoksiidi vaja ka mitmesuguste muude kehaprotsesside ja funktsioonide jaoks, sealhulgas mitokondriaalne funktsioon ja rakuline side. Koos beeta-alaniiniga võimaldab tsitrulliin teie kehal progressiivseid ja täpseid tulemusi, et te ei treeniks oma keha üle. Beeta-alaniin on kulturistide ja sportlaste seas laialt tuntud superkangelane. See ebaoluline aminohape suurendab teie jõudlust, suurendab treeningu mahtu, vähendab väsimust ja parandab üldist tervist. Lisaks tõstab see karnosiini taset, mis vähendab teie lihaste happesust intensiivse ja lühiajalise treeningu ajal.

Nii nagu tsitrulliinmalaat, aitab agmatiinsulfaat lisaks mitmele muule tervisele kasulikule mõjule suurendada lämmastikoksiidi tootmist kehas. See loomulikult kiirendab verevoolu, et luua rohkem verd pumpavaid lihaseid. Ghost Legendi nutikate energiakoostisosade hulka kuuluvad kofeiin, tauriin, mõruapelsin, teobromiin ja oliivilehtede ekstrakt – need kõik tõstavad teie energiataseme absoluutse maksimumini, et saavutada parim treeningtulemus. Kas olete valmis oma uueks lemmikeelseks treeninguks, mis viib teie treeningu järgmisele tasemele? Proovige seda juba täna ja vaadake, mis tunne on olla jõusaalilegend!

Sarnased tooted
SCITEC Multi Pro Plus 30
Tootekood: 1256 ,   Maitse:
29,90 €
ON BCAA 1000 400 caps
Tootekood: 130 ,   Maitse:
42,00 €
TESTED Creatine HCL 120tab 750mg (kreatiin hüdrokloriid)
Tootekood: 476 ,   Maitse:
20,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 5 lbs (2273g)
Tootekood: 10071 ,   Maitse:
79,00 € (-12%)
90,00 €
SCITEC 100% Casein complex 920g
Tootekood: 10097 ,   Maitse:
34,90 €