Tootegrupid

GHOST Multi 30 Servings / 90caps

Kaubamärk:
Hind:
42,00 €
Kogus: - +

GHOST® MULTI on lõplikult tagasi ja valmis saama uueks põhitooteks igaühe igapäevatöös. GHOST® MULTI tarnitakse nii, et see aitab teil saavutada oma mikrotoitainete eesmärgid, ja see on loodud nii, et saaksite omastada kõik head asjad kõrge biosaadavuse tasemega, hankides seda, mida vajate päevast päeva.

GHOST® täieliku avalikustamise silt
21 kõrge biosaadavusega vitamiini ja mineraali
200 mg Lutemax® 2020
667MG PureWay-C™
100MG EvNolMax®
Vegan sõbralik

Teie uus igapäevane põhimultivitamiin on Mixisse jõudnud! Ghost Multi pakub kõike head, et aidata teil täita igapäevaseid mikrotoitainete eesmärke, formuleeritud maksimaalne imendumine, mis tähendab, et saate kõigist headest asjadest maksimumi. Olenemata sellest, kas teate, mis see on või mitte, GHOST multi on mure ära võtnud ja annab teile KÕIK, mida vajate, ja rohkemgi veel! Kui need pole #tervis, siis me ei tea, mis on!

Ühes portsjonis on 21 kõrge biosaadavusega vitamiini ja mineraali ning C-vitamiini täiustatud vorm PureWay-C™ koos 200 mg annusega Lutemax® 2020, mis aitab kaasa silmade tervisele. Ghosti kutid on TÕESTI selle kõige peale mõelnud, kuna meie ekraaniaeg pidevalt kasvab, on aeg, et meil oleks midagi, mis aitab meie visioonile kaasa!

Tavalise GHOST®-i valemi kohaselt on see silt ka täieliku avalikustamise märgis, mis pakub iga toimeaine doosi. Ükski patenteeritud tehas ei ostnud siit segusid. Ghost on valinud kõik koostisosad käsitsi, et need mitmed vitamiinid oleksid kõigist teistest kõrgemad, pakkudes legendi tasemel tervist aastaringselt!

Kõik-ühes tervise- ja heaolutoode, olenemata sellest, kas teie dieedil on õige või muul viisil Ghost sisaldab kõike, mida vajate, ja asju, mida te ei saa igapäevastest toiduportsjonitest, mis tahes tableti kujul, mis aitab teil (rohkem kui) katta oma igapäevaseid olulisi kulusid. toitumisvajadused. Me teame, et Multi-vitamiinid ei tekita suurt põnevust ja kahju, et neil pole palju maitsvaid maitseid, kuid neid on vaja ja meie keha tänab meid, tagades, et tunneme end suurepäraselt ja anname endast parima! Nende vingete täienduste hullumeelse nimekirjaga peaksime alati kõigist kurnavatest treeningutest kergesti taastuma... ja suutma naasta, et saada rohkem!

Sarnased tooted
MYPROTEIN 100% Maltodextrin Carbs - 1kg
Tootekood: 4533 ,   Maitse:
7,00 €
ON Creatine Powder 300g
Tootekood: 298 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
GRENADE 50 Calibre 20 annust
Tootekood: 10017 ,   Maitse:
32,00 €