Tootegrupid

GHOST Multi 30 Servings / 90caps BB 01/01/2024

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 42,00 €
25,00 €
Kogus: - +
   - või -   

GHOST® MULTI on lõplikult tagasi ja valmis saama uueks põhitooteks igaühe igapäevatöös. GHOST® MULTI tarnitakse nii, et see aitab teil saavutada oma mikrotoitainete eesmärgid, ja see on loodud nii, et saaksite omastada kõik head asjad kõrge biosaadavuse tasemega, hankides seda, mida vajate päevast päeva.

GHOST® täieliku avalikustamise silt
21 kõrge biosaadavusega vitamiini ja mineraali
200 mg Lutemax® 2020
667MG PureWay-C™
100MG EvNolMax®
Vegan sõbralik

Teie uus igapäevane põhimultivitamiin on Mixisse jõudnud! Ghost Multi pakub kõike head, et aidata teil täita igapäevaseid mikrotoitainete eesmärke, formuleeritud maksimaalne imendumine, mis tähendab, et saate kõigist headest asjadest maksimumi. Olenemata sellest, kas teate, mis see on või mitte, GHOST multi on mure ära võtnud ja annab teile KÕIK, mida vajate, ja rohkemgi veel! Kui need pole #tervis, siis me ei tea, mis on!

Ühes portsjonis on 21 kõrge biosaadavusega vitamiini ja mineraali ning C-vitamiini täiustatud vorm PureWay-C™ koos 200 mg annusega Lutemax® 2020, mis aitab kaasa silmade tervisele. Ghosti kutid on TÕESTI selle kõige peale mõelnud, kuna meie ekraaniaeg pidevalt kasvab, on aeg, et meil oleks midagi, mis aitab meie visioonile kaasa!

Tavalise GHOST®-i valemi kohaselt on see silt ka täieliku avalikustamise märgis, mis pakub iga toimeaine doosi. Ükski patenteeritud tehas ei ostnud siit segusid. Ghost on valinud kõik koostisosad käsitsi, et need mitmed vitamiinid oleksid kõigist teistest kõrgemad, pakkudes legendi tasemel tervist aastaringselt!

Kõik-ühes tervise- ja heaolutoode, olenemata sellest, kas teie dieedil on õige või muul viisil Ghost sisaldab kõike, mida vajate, ja asju, mida te ei saa igapäevastest toiduportsjonitest, mis tahes tableti kujul, mis aitab teil (rohkem kui) katta oma igapäevaseid olulisi kulusid. toitumisvajadused. Me teame, et Multi-vitamiinid ei tekita suurt põnevust ja kahju, et neil pole palju maitsvaid maitseid, kuid neid on vaja ja meie keha tänab meid, tagades, et tunneme end suurepäraselt ja anname endast parima! Nende vingete täienduste hullumeelse nimekirjaga peaksime alati kõigist kurnavatest treeningutest kergesti taastuma... ja suutma naasta, et saada rohkem!

Sarnased tooted
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
2,00 €
SCITEC 100% Beef Muscle 3180g
Tootekood: 10095 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
64,00 €
SCITEC 100% Protein Professional 920g (Klientide LEMMIK!)
Tootekood: 10100 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
32,00 €
NOW FOODS Adam Superior Mens Multi 90Vcaps
Tootekood: 2209 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
26,00 €
ON Gold Standard BCAA Train + Sustain 28 servings
Tootekood: 10146 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
33,00 €