Tootegrupid

HTP Testosterone 21 (Fadogia+Longjack) 120tabs

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
49,90 €
Kogus: - +

Suurendab testosterooni taset
Edendab füüsilist jõudu ja energiat
Meeste libiido lift
TESTOSTERONE 21® on meestele mõeldud testosterooni võimendaja, mis pakub patenteeritud jõuallika valemit, mis toetab suurenenud testosterooni tootmist, paremat jõudu ja füüsilist jõudlust. TESTOSTERONE 21® aitab kasvatada lihasmassi ning suurendab vastupidavust ja libiidot! See uhiuus toode sisaldab kõrgeima kvaliteediga ekstrakte nii Fadogia kui ka Longjacki tugevates annustes, mis teadaolevalt tõstavad testosterooni taset punktini, kus tunnete end taas 21-aastaseks! Hiljutiste uuringute kohaselt toetab Tongkat Ali, tuntud ka kui Longjack, meeste hormonaalset tasakaalu (sealhulgas testosterooni kättesaadavust), libiidot ja jõudlust. Uuring, milles hinnati Tongkat Ali testosterooni soodustavaid eeliseid, avastas ka Tongkat Ali toidulisandit võtvate sportlaste energia ja füüsilise jõu kõrgema taseme võrreldes nendega, kes seda toidulisandit ei kasutanud. On näidatud, et Fadogia Agrestus (1200 mg portsjoni kohta) suurendab testosterooni taset veres 5-päevase igapäevase suukaudse manustamise korral! Fadogia Agrestus tõstab üldist ja vaba testosterooni taset, samuti aitab sportlastel taastuda pärast rasket treeningut. TESTOSTERONE 21® koos Tongkat Ali 100:1 ekstrakti ja Fadogia Agrestris 20:1 ekstraktiga aitab suurendada teie keha üldist ja vaba testosterooni taset! TESTOSTERONE 21® sisaldab ka 600 mg esmaklassilist Ashwagandha ekstrakti – KSM-66®, mis võib suurendada lihasmassi, lihasjõudu ja vähendada kortisooli.†

CYCLOSOME™ TARNE
Cyclosome™ kohaletoimetamine:

Kuna meie arusaam ja uute koostisosade avastamine meie tööstuses laieneb, suureneb ka vajadus uute ja uudsete viiside järele kõrgeima ja ohutuma biosaadavusega koostisosade tarnimiseks. Varem on paljud ettevõtted loonud lihtsaid katteid, mis pakkusid kasutaja soolestikku lühiajalist mugavust ja ainult väikese koguse kasutatavaid koostisosi jõudsid vereringesse. Cyclosome™ Technology patenteeritud suukaudse manustamissüsteemiga muudab Hi-Tech Pharmaceuticals seda, kui hästi teie keha suudab kasutada suurepäraseid lubadusi andvaid ühendeid.

Hi-Techi teadlased töötasid hiljuti välja selle Cyclosome™ patenteeritud protsessi. See ainulaadne tehnoloogia hõlmab hüdrofoobsete ühendite kinnijäämist vees lahustuva tsüklodekstriini (CD) kompleksi kujul liposoomides. Seda läbimurdelist tehnoloogiat on uuritud kui uut strateegiat meie Cyclosome™ tehnoloogia eeliste ühendamiseks. See uudne protsess muudab kõike Hi-Tech Pharmaceuticalsi igapäevaseks kasutamiseks mõeldud Wellness Line'i toodetes.

See uus tehnoloogia võimaldab viia soolestiku lümfi kaudu süsteemsesse vereringesse mitmesuguseid koostisosi, vältides esimest korda maksa esmase inaktivatsiooni. Kaua on möödas ajad, mil toodete üledoseerimisega üritati parandada meie keha võimet kasutada võimalikult palju koostisainet, ilma et seedesüsteem või maks seda hävitaks.

 

SOOVITUSLIK KASUTUS
Võtke kaks (2) tabletti kaks korda päevas söögi ajal. Optimaalne efektiivsus peaks ilmnema 1–3 nädala jooksul.

SOOVITUSLIK KASUTUS
See toode on mõeldud kasutamiseks ainult täiskasvanud meestele. Kui te võtate retseptiravimeid või teil on selliseid haigusi nagu rinna- või eesnäärmevähk, eesnäärme healoomuline hüpertroofia või kilpnäärmehaigus, pidage enne selle toote kasutamist nõu oma tervishoiutöötajaga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted
SCITEC Euro Vita-Mins 120tab
Tootekood: 817 ,   Maitse:
15,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2000g
Tootekood: 10026 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
85,00 € (-11%)
95,00 €
SCITEC 100% Beef Muscle 3180g
Tootekood: 10095 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
64,00 €
CELLUCOR C4 Ripped 30servings
Tootekood: 10145 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
32,00 €
SAN RawFusion 900g
Tootekood: 10157 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
48,00 €