Tootegrupid

HTP Tongkat Ali 100:1(Longjack) 90tabs

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
38,00 €
Kogus: - +

Uuringute kohaselt toetab Tongkat Ali, tuntud ka kui Longjack, meeste hormonaalset tasakaalu (sealhulgas testosterooni kättesaadavust), libiidot ja jõudlust. Uuring, milles hinnati Tongkat Ali testosterooni soodustavaid eeliseid, avastas ka Tonkat Ali toidulisandit kasutavate sportlaste energia- ja füüsilise jõu kõrgema taseme võrreldes nendega, kes seda toidulisandit ei kasutanud. Meie Cyclosome® tabletid sisaldavad ülitugevat 100:1 juureekstrakti, mis tõstab testosterooni taset ja annab teile armuelule kosutava tõuke. TongKat Alis sisalduvad bioaktiivsed kvassinoidid on Hi-Techi tootes 100 korda kontsentreeritud, sealhulgas soodustavad tervislikku testosterooni taset! Kaasaegne teadus on võimaldanud meil luua väga tugevatoimelisi Tongkat Ali ekstrakte, nagu meie 100:1 Tongkat Ali ekstrakt, mis tähendab, et 400mg 100:1 kontsentratsiooniga Tongkat Ali vajab samade eeliste saavutamiseks 400 grammi kuivatatud juuri! Usume, et 100:1 tugevus koos Cyclosome®-i kohaletoimetamisega teeb meie Tongkat Ali ekstraktist kõige võimsama toote turul!

Cyclosome™ kohaletoimetamine:
Kuna meie arusaam ja uute koostisosade avastamine meie tööstuses laieneb, suureneb ka vajadus uute ja uudsete viiside järele kõrgeima ja ohutuma biosaadavusega koostisosade tarnimiseks. Varem on paljud ettevõtted loonud lihtsaid katteid, mis pakkusid kasutaja soolestikku lühiajalist mugavust ja ainult väikese koguse kasutatavaid koostisosi jõudsid vereringesse. Cyclosome™ Technology patenteeritud suukaudse manustamissüsteemiga muudab Hi-Tech Pharmaceuticals seda, kui hästi teie keha suudab kasutada suurepäraseid lubadusi andvaid ühendeid.

Hi-Techi teadlased töötasid hiljuti välja selle Cyclosome™ patenteeritud protsessi. See ainulaadne tehnoloogia hõlmab hüdrofoobsete ühendite kinnijäämist vees lahustuva tsüklodekstriini (CD) kompleksi kujul liposoomides. Seda läbimurdelist tehnoloogiat on uuritud kui uut strateegiat meie Cyclosome™ tehnoloogia eeliste ühendamiseks. See uudne protsess muudab kõike Hi-Tech Pharmaceuticalsi igapäevaseks kasutamiseks mõeldud Wellness Line'i toodetes.

See uus tehnoloogia võimaldab viia soolestiku lümfi kaudu süsteemsesse vereringesse mitmesuguseid koostisosi, vältides esimest korda maksa esmase inaktivatsiooni. Kaua on möödas ajad, mil toodete üledoseerimisega üritati parandada meie keha võimet kasutada võimalikult palju koostisainet, ilma et seedesüsteem või maks seda hävitaks.

SOOVITUSLIK KASUTUS
Toidulisandina võtta üks (1) tablett kaks korda päevas koos toiduga. Optimaalne efektiivsus peaks ilmnema 1–3 nädala jooksul pärast pidevat katkematut tarbimist.

Sarnased tooted
SCITEC Multi Pro Plus 30
Tootekood: 1256 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
29,90 €
ON BCAA 1000 400 caps
Tootekood: 130 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €
SCITEC Protein Pancake 1036g
Tootekood: 10113 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 €
NOW FOODS Red Yeast Rice 600mg 60VCaps (cholesterol langetaja)
Tootekood: 3663 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
16,00 €
MYPROTEIN Essential BCAA 2:1:1 - 250g
Tootekood: 10475 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
16,00 €