Tootegrupid

HTP Turkesterone 650 60tabs

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
55,00 €
Kogus: - +

Suurenenud lahja lihasmass
Hoiab ära lihaste lagunemise
Suurendab vastupidavust
Suurenenud valgu süntees
Hi Techi Turkesterone 650™ on väga kontsentreeritud ja ainulaadne turkesterooni ja teiste ekdüsteroonide vorm. Ekdüsteroon on sterool, looduslikult esinev aine kõigis taimedes ja loomades ning steroidide alarühm. Turkesterone 650™ optimeerib mRNA translatsiooniprotsessi ja suurendab leutsiini lõppu omastamist lihastes. Turkesterone 650™ võib suurendada lihaste taastumist ja kasvu, suurendades lihasvalkude sünteesi, mis võib takistada lihaste lagunemist.

Aastakümneid on Venemaa olümplased teadnud Turkesterooni ja Ecdysteroidide saladust. Hi-Tech tõi välja oma esimese ekdüstroidtoote 1990. aastatel ning on jäänud ekstraheerimistehnoloogia ja kvaliteetsete toorainete hankimise esirinnas. Hi-Techi teadus- ja arendusosakond on testinud paljusid Turkesterooni tooteid ja ENAMIK neist sisaldab Turkesterooni vähe või üldse mitte. Hi-Techi Turkesterone 650™ on standardiseeritud 10% turkesterooni ja 50% ekdüsteroidide kogusisaldusega (ravimi ja ekstrakti suhe 50:1) (võrdub 32,5 grammi terve taimega). Turkesterone 650™ parandab lihasmassi ja suurendab valgusünteesi. Turkesterone 650™ paneb teie keha jääma anaboolsesse olekusse, mis tähendab, et lihased kasvavad ja jõudu on kiiremini kui kunagi varem.

Anaboolne, anti-kataboolne, anti-proteolüütiline, valku säästev… need on terminid, mis kirjeldavad valgu seisundit lihastes. Kulturismikogukonnale meeldib defineerida anaboolseid ühendeid kui neid, mis suurendavad aminohapete liikumist lihastesse ja suurendavad valgusünteesi. Samuti on antikataboolsed või antiproteolüütilised (täpsemalt õige termin) ühendid defineeritud kui need, mis vähendavad aminohapete väljutamist lihastest (nimetatakse ka valku säästvateks). Sõltumata sellest, kas aminohappeid kogutakse lihastes aminohapete sissevoolu suurenemise ja valkude sünteesi suurenemise tõttu või juba lihastes sisalduvate aminohapete säilimise tõttu või mõlema tõttu, on tekkiv lihasesisene keskkond anaboolne. See on kulturistidele väga hea asi.

Kuigi enamik kulturismi toidulisandeid ei aita, võivad mõned kulturismi toidulisandid tegelikult aidata suurendada aminohapete omastamist lihastes ja mõned muud toidulisandid võivad tegelikult aidata säilitada aminohappeid juba lihastes. Veelgi parem, on väga vähe toidulisandeid, mis sisaldavad koostisaineid, mis teevad mõlemat – need on anaboolsed ja antiproteolüütilised, mis tähendab veelgi rohkem lihasvalku. Üks neist väga vähestest toidulisanditest on Turkesterone 650™ – kõrgtehnoloogiline toidulisand, mis sisaldab tipptasemel anaboolset ja proteolüütilist ühendit. See toode on seotud proteiiniga... selle hankimine, säästmine ja kasutamine kivikõva lihaste ehitamiseks. Turkesterone 650™ aktiivsed ühendid annavad lihastele signaali, et haarata vereringest rohkem aminohappeid ja seejärel kasutada neid lihasvalkude tootmiseks kiiremini tänu suurenenud valgusünteesile. Turkesterone 650™ käsib lihastel ka juba lihastes olevatest aminohapetest kinni hoida, vähendades lihastes lihaseid raiskavaid tegevusi, luues valku säästva ainevahetuse ja säilitades seeläbi anaboolse seisundi ajal, mil toimub normaalne valkude lagunemine. Sisuliselt aitab Turkesterone 650™ hoida raskelt teenitud lihaseid puutumatuna.

Turkesterone 650™ on aastakümnete kõige olulisem edasiminek valgusünteesi ja anabolismi vallas. Hi-Tech toob turule ühe võimsaima taimse steroidi, mis kunagi turule on jõudnud. Taimsed steroidid ei ole väga biosaadavad ja laborites nähtud tulemused annavad harva tegelikke tulemusi. Hi-Techi Cyclosome™ tehnoloogia ületab selle tõkke ja suurendab märkimisväärselt biosaadavust. Turkesterone 650™ on aminohapete katalüüsmuundur ja soodustab valkude sünteesi; Looduslik steroidne anaboolne ja proteolüütiline koostis; ja suurendage jõudu ja sportlikku jõudlust.

Sarnased tooted
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
23,00 €
SAN Glucosamine&Chondroitin + MSM 90 tablets
Tootekood: 1551 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 €
ON Serious Mass 6 lbs (2721g)
Tootekood: 10078 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €
NOW FOODS Green Tea Extract, EGCg 400mg x 90VCaps (rohelise tee)
Tootekood: 2204 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
15,00 €
ON Opti-Men 90 tabs
Tootekood: 2233 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
26,00 €