Tootegrupid

ICONFIT Isotonic 1000g

Kaubamärk:
Hind:
13,90 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

ICONFIT Isotonic on isotooniline spordijoogipulber, mis on segu süsivesikutest, elektrolüütidest ja mitmetest vitamiinidest. Spordijoogipulber aitab taastada Sinu energia- ja vedelikuvarusid, parandades seeläbi treeningu ajal jõudlust ja võistlusaega. Väga hästi lahustuv ning kerge valmistada.

Aitab säilitada sooritusvõimet kestva pingutuse korral andes energiat.
Aitab kaasa vee imendumisele füüsilise treeningu vältel.
Aitab hüdreeruda, pakkudes süsivesikuid ja elektrolüüte, mida meie keha sportimise ajal kaotab.
Aitab vältida krampide teket.
Aitab saavutada maksimaalset jõudlust.
Väga hea imenduvusega. Sisaldab ka Palatinose isomaltuloosi, mis on eriti aeglase imendumisega energiaallikas.
Eestis välja arendatud ja toodetud!

ICONFIT Isotooniline spordijoogipulber on ideaalne janukustutaja, mis on kergesti imenduv aidates taastada energia- ja vedelikuvarusid. ICONFIT Isotonic koosneb süsivesikutest, elektrolüütidest ja mitmetest vitamiinidest. Täiendavate süsivesikute andmine treeningu ajal parandab jõudlust, võistlusaegu ja aeglustab väsimuse teket. Kõik need koostisosad on vajalikud väga intensiivse treeningu ajal. Pulber on vees väga hästi lahustuv ja seda on lihtne valmistada.

Millal kasutada ICONFIT Isotonic spordijoogipulbrit?

Kasuta toodet kestva pingutuse korral, et säilitada energiavarusid. Treeningu ajal kaotab meie keha mineraalsooli ja vett. Dehüdaratsioon võib meie sportlikke tulemusi vähendada, seetõttu on oluline tarbida isotoonilisi jooke, et tagada hüdratatsiooni säilitamine ja varustada keha elektrolüütide ja süsivesikuega.
Ideaalne janukustutaja.
Kasuta toodet ka peale füüsilist pingutust, et täiendada glükogeeni ja mineraalide varusid, võimaldades paremat taastumist
Toode sobib eriti hästi kasutamiseks raskelt treenivatele sportlastele, pikamaajooksjatele, maratonijooksjatele ja suurenenud igapäevase füüsilise aktiivsusega inimestele. See on ka ideaalne spordijook kuuma ilmaga treenimiseks ja võistlemiseks.

 

KOOSTISOSAD: dekstroos, maltodekstriin, Palatinose isomaltuloos, lõhna- ja maitseained, happesuse regulaator: sidrunhape, vitamiin C (L-askorbiinhape), kaltsiumlaktaat, magneesiumlaktaat, kaaliumtsitraat, naatriumtsitraat, sool, vitamiinid: B6, B2, B1, B12, magusaine sukraloos.

KASUTAMINE: sega 40g pulbrit (1 servani mõõdulusikas) 500 ml veega ning tarbi treeningu ajal.

Sarnased tooted
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Maitse:
30,00 €
ON Creatine Powder 300g
Tootekood: 298 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Vitargo 900g
Tootekood: 10177 ,   Maitse:
28,00 €
BPI Sports Best Bcaa 300g - 2015 nr1 Amino maailmas!
Tootekood: 10000 ,   Maitse:
35,00 €
SCITEC Gold Standard Curcuminoids 60 caps.
Tootekood: 2241 ,   Maitse:
15,00 €