Tootegrupid

JYM Pre Jym 20 Serving(506g)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
45,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Tere tulemast minu viimase loomingu juurde: JYM Supplement Science. JYM ühendab reaalteaduse reaalsete koostisosadega, et saavutada ebareaalseid tulemusi. Minu tipptasemel treeningueelne toode Pre JYM on mõeldud treeningueelse kategooria revolutsiooniliseks muutmiseks.

Täiendusettevõtted armastavad väita, et nad on loonud tõelise mängude vahetaja. Pre JYM ei mängi seda mängu. See ei vaja hüpe ega toretsevat turundamist. Pre JYM on 13 enda käsitsi valitud koostisosa täiskogus.

Lihtsustatult öeldes on Pre JYM kõige tõhusam treeningueelne toidulisand, mis eales välja töötatud. See on üles ehitatud kindlale teadusele ja aastakümnete pikkusele töökogemusele. Midagi pole peidetud ja täiteainet pole. Enne JYMi on teadusuuringud tehtud reaalseks. See on puhas treeningueelne kütus.


Pre JYMi jõud

1) Mitte ühtegi patenteeritud segu
Vaadake treeningueelse lemmiktoote lisateabe paneeli ja näete tõenäoliselt terminit “patenteeritud segu”. Toidulisandiettevõtted soovivad, et see mõtleks teie jaoks: nad on loonud spetsiaalse segu koostisosadest, mis võluväel koos töötavad ainulaadsete tulemuste saavutamiseks. Kuna see segu on nii hämmastav, peavad nad hoidma iga koostisosa koguseid saladuses, nii et ükski teine ettevõte ei valemiks valemeid.

Tõde on aga see, et sobivuse segud võivad teenida erinevat eesmärki. Need võimaldavad mõnel toidulisandiettevõttel varjata, kui vähe on neid koostisosi, mille nad tegelikult tootele on pannud. See võib põhjustada odavaid, alaannustatud, ebaefektiivseid toidulisandeid.

Pre JYM ei kasuta patenteeritud segusid. Vaadake täiendusfaktide paneeli ja näete kõigi 13 koostisosa tegelikke koguseid. Mul pole midagi varjata. Olen uhke kõigi lisatud koostisosade koguse üle.

2) Õiged summad
Ülalkirjeldatud põhjustel liiguvad paljud toidulisandiettevõtted läbipaistvuse poole ja muudavad patenteeritud segusid. See on hea asi. Kuid mõned neist ettevõtetest on endiselt süüdi koostisosade alaannustamises.

Võtke näiteks tsitrulliin-malaat. Selle tugeva aminohappe uuringud näitavad, et teil on vaja kuus grammi annuse kohta. Kuigi enamus treeningueelseid tooteid jätab tsitrulliini täielikult välja ja ainult vähesed neist pakuvad kuue grammi lähedal.

3) “Lühendatud” valemid puuduvad
Käputäis ettevõtteid on sama vaevatud nagu minagi omatoodete segude ja aladoseeritud valemite osas, kuid need jäävad lühendatud valemite kasutamisel ebapiisavaks. Lühendatud valem on selline, milles kasutatakse kõigi koostisosade õiget doseerimist, kuid mis sisaldab ainult mõnda koostisosa.

Võtke näiteks treeningueelne valem, mis sisaldab beeta-alaniini, kreatiini, kofeiini ja türosiini. Selles pole midagi halba, kuid see võib olla palju tõhusam, kui lisada mõni koostisosa nagu tsitrulliinmaleat, betaiin ja BCAA. Miks ei peaks ettevõtted looma võimalikult jõulist valemit? Sest rohkem koostisosade lisamine maksab liiga palju raha.

Pre JYM sisaldab 13 koostisosa, mis täiendavad üksteist, et keha keha intensiivseteks treeninguteks muuta, muutes selle täielikuks treeningueelseks toidulisandiks. Kui otsite kõige täiuslikumat turul pakutavat treeningulisandiprogrammi, võtke pärast treeningut minu Post JYM Active Matrix välja, et saada veelgi suuremas koguses selliseid tugevaid koostisosi nagu kreatiin HCl, betaiin ja beeta-alaniin.


4) Kontsentraadid puuduvad
Mõned ettevõtted proovivad ostjaid ka petta, kutsudes treeningueelset toodet kontsentreerituks. Ühe sellise kontsentreeritud toote portsjon võib sisaldada nii vähe kui 3–6 grammi pulbrit. Millist maagiat kasutasid nad sellesse pisikesse serveerimisse piisavalt kreatiini, beeta-alaniini, tsitrulliini, arginiini, kofeiini ja muid koostisosi kokku segamiseks? Nad ei kasutanud mingit maagiat, mistõttu mõned neist „kontsentreeritud” retseptidest sisaldavad ka patenteeritud segusid. Sellepärast on Pre JYMi serveerimissuurus üle 26 grammi. See sisaldab 13 koostisosa õiges ja võimsas koguses.

5) JS, mitte BS
Olen aastakümneid õppinud laboris ja spordisaalis täiendusõpet. Olen juba üle kümne aasta jaganud miljonitele inimestele täiendnõuandeid nii lihaste ja treeningute, FLEXi kui ka lihaste ja kehalise ettevalmistuse lehtedel ning mu enda veebisaidil JimStoppani.com.

Kõige tähtsam on see, et olen treeninud juba 11-aastasest peale. Enne igat treeningut kasutan kogu oma kogemuse ja kogu hariduse saamiseks enda treeningueelse toidulisandi valmistamiseks, ühendades 13 erinevast pudelist ja vannist koosnevad koostisosad.

Seetõttu arendasin välja Pre JYMi. Tahtsin anda oma sõpradele, kolleegidele, kõigile teile ja endale võimaluse pääseda ühes pudelis parimatele koostisosadele soovitatud kogustes, mis aitavad ehitada kõhnaid lihaseid, tasandada keharasva, parandada jõudu ja tõsta kiirust. *

Valmistuge kogema reaalse teaduse, tõeliste koostisosade ja ebareaalsete tulemuste jõudu.

Löö JYM!

Konteineri suurus: 500 g
Portsjoni suurus: 1 kühvel (25 g)
Portsjonid konteineri kohta: 20
Toitumisalane teave portsjoni kohta (põhineb maasika kiivi maitsel)
Energia: 80 kcal
Süsivesikud: 2 g
sellest suhkrud: 1 g
Naatrium: 10 mg
Kakium: 52 mg
Kaalium: 77 mg
Kreatiinvesinikkloriid: 2 g
Beeta-alaniin (CarnoSynina): 2 g
Betaiin (trimetüülglütsiin): 1,5 g
Tauriin: 1 g
N-atsetüül-L-tsüsteiin: 600 mg
Alfa-glütserüülfosforüülkoliin (AlphaSize kujul): 150 mg
Tsitrulliinmalaat: 6 g
Peedi (Beta Vulgaris L.) juureekstrakt: 500 mg
L-leutsiin: 3 g
L-isoleutsiin: 1,5 g
L-valiin: 1,5 g
L-türosiin: 1,5 g
Veevaba kofeiin: 300 mg
Huperzine A (Huperzia Serrata) ekstrakt: 50 mcg
Musta pipra (Piper Nigrum) puuviljaekstrakt (bioperiinina): 5 mg
Muud koostisosad
Dekstroos, looduslikud ja kunstlikud maitseained, sukraloos, atsesulfaamkaalium, kaltsiumsilikaat, FD&C punane # 40

Toidulisandina segage 1 kulp Pre JYM ™ 200-350ml-s. vett ja juua 30-45 minutit enne treeningut. Algselt kasutage tolerantsuse hindamiseks 1/2 portsjonit või vähem. Kui tolerants on hinnatud, võtke ainult üks portsjon. Magamatuse vältimiseks ärge tarbige 6 tunni jooksul enne magamaminekut.

Sarnased tooted
SCITEC Multi Pro Plus 30
Tootekood: 1256 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
29,90 €
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
38,00 € (-16%)
45,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
BPI Sports Best Bcaa 300g - 2015 nr1 Amino maailmas!
Tootekood: 10000 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
35,00 €
MYPROTEIN Essential BCAA 2:1:1 - 500g Unflavoured
Tootekood: 1724 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
24,00 €