Tootegrupid

JYM Shred 240caps EXP 10/22

Kaubamärk:
Hind: 42,00 €
25,00 €
Kogus: - +

Kui olete valmis selle järgmisele tasemele tõstma ja tegelema tõsise keharasva langetamisega, on vaja kolme asja: 1) kindel treeningprogramm, näiteks minu programm Shortcut To Shred, 2) kindel toitumiskava, nagu minu otsetee purustamiseks dieet ja 3) tahke toidulisand, mis aitab kaasa rasvade kadumisele, mille treenimine ja dieet on alanud. Shred JYM on see toidulisand ühes tootes.

Nagu kõik minu JYM Supplement Science sarja tooted, ei lõika Shred JYM ühtegi nurka. On põhjust, et Shred JYMi üks portsjon nõuab 6 kapslit. Selle põhjuseks on see, et üks Shred JYM-i portsjon annab teile 2770 mg aktiivset rasvapõletust, mida toetab teadus. Vaadake mõnda muud turul olevat rasvapõletit ja lisage lisateabe paneelil loetletud annused. Puuduvad tooted, mis jõuaksid 2770 mg toimeainete tarnimise lähedale. Miks? Sest paljudele täiendusettevõtetele on vähem rohkem. Mitte rohkem teile, vaid rohkem neile kasumi osas. Rasvapõletid, mis vajavad ainult ühte või kahte kapslit annuse kohta, võivad tunduda mugavad, kuna peate alla neelama vähem kapsleid, kuid tegelike tulemuste saavutamiseks on need mugavad.

Nagu ka ülejäänud JYM Supplement Science rida, EI kasuta Shred JYM patenteeritud segusid. Iga koostisosa on loetletud lisateabe paneelil koos selle tegeliku annusega uhkusega. Seda seetõttu, et olen juba üle kümne aasta tarbijaid koolitanud, millised on konkreetsete koostisosade õiged annused, mis võivad aidata rasva kadu. Shred JYM-iga võite olla kindel, et need koostisosad on õigetes annustes, mis on kõige tõhusamad. Enamik teisi toidulisandeid tootvaid ettevõtteid ei taha, et te seda teavet teaksite, sest siis saate aru, et nende rasva kadu valemi iga koostisosa on oluliselt aladoseeritud. Nii varjavad nad tõde varaliste segude taga. Nii võivad nad teid petta, kui arvate, et ühe või kahe kapsli annus, mis toimib vaid 300 - 800 mg toimeainet, aitab suurendada rasva kadu.

Shred JYM on rasvapõletaja, mis on teie teada mitte ainult tõhus, vaid ka ohutu. Kõik Shred JYM-i koostisosad on kliinilistes uuringutes osutunud tõhusaks rasva kadu soodustamiseks. Lisaks on kõik need osutunud ohutuks. Ma ei loon toodet, mille ohutus pole tõestatud, ja ootan, et te seda kasutate. Pidage meeles, et ma kasutan seda toodet ise. Nii et see peab olema efektiivne ja see peab olema ohutu!


Kolmeastmeline rasva kadu
Shred JYM ründab keharasva kolme erineva nurga alt, mis kõik töötavad koos, et pakkuda teile kõige tõhusamat strateegiat keharasva vähendamiseks. Shred JYM-i koostisosad töötavad üksteisega sünergias, et luua kolmeastmeline rasvapõletussüsteem. Koostisosad, mille ma Shred JYM-i jaoks valisin, töötavad rasvarakkude vabanemise suurendamiseks rasvarakkudest, aitavad seda rasva mitokondritesse viia ja suurendavad ainevahetuse kiirust, et rohkem rasva ära põletada.

Kui teie eesmärk on keharasva langetamine, peate vähendama rasvarakkude suurust. Rasvarakud on koht, kus teie keha rasva hoiab. Nõrgemaks muutumine ei tähenda rasvarakkudest vabanemist. Te olete kinni rasvarakkudes, mis teil juba on ... kui te ei saa rasvaimu. Kõhnamaks muutmiseks peate vähendama rasvarakkude ladustatavat rasva, nii et need muutuksid väiksemaks. See tähendab, et peate julgustama rohkem rasva rasvarakkudest lahkuma. Shred JYMis sisalduv kofeiin ja sünefriin toimivad kahe erineva mehhanismi kaudu, et julgustada rasvarakkudest lahkuma tavapärasest suurema hulga rasva.

Rasvade eemaldamine rasvarakkudest võib olla esimene samm kõhnemaks muutumiseks, kuid see on ainult 1/3 võrrandist. See, et teie rasvarakud jätavad rohkem rasva, ei tähenda tingimata, et jääte pikas perspektiivis kõhnemaks. Kui rasva ei kasutata kütusena, võib see rasva rakkudesse tagasi sattuda. Esimene samm selle rasva lõplikuks põletamiseks on viia see keharakkude mitokondritesse. Mitokondrid on põhiliselt rakkude peamised energitaimed. Need on mitokondrid, mis võtavad põhimõtteliselt rasva, süsivesikuid ja isegi valke (vähemalt nende laguproduktid) ja muundavad need kasutatavaks energiaks ATP (adenosiintrifosfaat) kujul. See on ATP, mida teie lihased treeningu ajal kokku tõmbuvad.

Enamiku kehas ladustatud ja dieedis tarbitavate rasvade probleem on see, et see tuleb eskortida mitokondritesse. Kui te järgite rasvade kaotamise dieeti, treenite ja kasutate rasvapõletusravimeid, nagu kofeiin ja sünefriin, olete rasva vabanenud tavapärasest rohkem. See koormab tüüpilist olemasolevat süsteemi, mis transpordib rasva mitokondritesse. Niisiis, suur osa sellest rasvast ei satu mitokondritesse ja läheb lõpuks tagasi rasvarakkudesse. Shred JYM-is sisalduv atsetüül-L-karnitiin aitab transpordisüsteemi üles tõsta ja saada rohkem vabanenud rasva mitokondritesse. Seda seetõttu, et karnitiin on transpordimehhanismi kriitiline komponent. Uuringud kinnitavad, et karnitiiniga täiendamine, näiteks atsetiinl-L-karnitiin, võimaldab mitokondritesse sattuda ja kütuse saamiseks põletada rohkem rasva.

Kolmas samm tagamaks, et kõik vabanenud rasv põletatakse mitokondrites lõplikult, on keha energiavajaduse suurendamine. Lihtsaim viis selleks on treenimine. Liikumine kulutab rohkem kaloreid. See tähendab, et teie mitokondrid põletavad rohkem süsivesikuid, rasva ja valku ATP saamiseks. Samuti aitab treening puhata rohkem kaloreid, vähemalt mitu tundi pärast treeningu lõppu. Kuid muul ajal päeval on teie ainevahetuse kiirus palju madalam. See kehtib eriti seda, mida kauem dieeti teete ja mida madalam on teie kalorite tarbimine. Rohelise tee ekstraktist pärinev EGCG, Capsimax® Cayenne'i pipraekstraktist pärit kapsaitsiin, Advantra Z® sünefriin, kofeiin ja L-türosiin aitavad mitokondrite aktiivsust kiirendada, nii et suurem osa vabanenud rasvast muundatakse ATP-ks. . See kolmeastmeline protsess viib pikaajalise rasva kadumiseni.

Shred JYM-i koostisosad on kõik annustes, mida olen juba ammu soovitanud koos oma dieedi ja treeningprogrammiga töötada, et tõhustada neid kolme sammu, et saavutada suurim ja kiireim rasva kadu, säilitades samal ajal rohkem lihaseid. Rasvapõletaja on see, et te ei tunne mitte ainult tööd, vaid näete ka töötavat. See on rasvapõletaja, mille lõin enda jaoks kasutamiseks fotosessiooni ettevalmistamisel. Ja see on rasvapõletaja, mille lõin ka teie jaoks kasutamiseks.


Shred JYM features:

>> 6 research-backed ingredients provided in their proper doses.

>> 1.5 grams (1,500 milligrams) of acetyl-L-carnitine to help carry more fat into the mitochondria where it is burned away for good.

>> 500 milligrams of green-tea extract to increase metabolic rate and burn up more calories and more fat.

>> 200 milligrams of caffeine to release more fat from your body’s fat cells so that it can be burned away as fuel.

>> 500 milligrams of L-tyrosine to help enhance your mood and alertness.

>> 50 milligrams of Capsimax® Cayenne pepper extract to boost metabolism and reduce hunger, which means you consume fewer calories but burn more.

>> 20 milligrams Advantra Z® synephrine to release more fat from fat cells, boost metabolic rate and fat burning, as well as reduce hunger.


Shred JYM goes head-to-head with the five leading fat-burner products on the market today:

SHRED-JYM
FORMULA
LEADING
COMPETITOR #1
LEADING
COMPETITOR #2
LEADING
COMPETITOR #3
LEADING
COMPETITOR #4
LEADING
COMPETITOR #5
Serving size 2,750 mg Serving size 826 mg Serving size 594 mg Serving size 2,445 mg Serving size 295 mg Serving size 680 mg
ACETYL-L-CARNITINE
1500 mg
NOT included NOT included NOT included NOT included NOT included
GREEN TEA EXTRACT
500 mg
NOT included Dose is proprietary Dose is proprietary NOT included NOT included
L-TYROSINE
500 mg
NOT included 150 mg NOT included NOT included NOT included
CAFFEINE ANHYDROUS
200 mg
270 mg 160 mg 150 mg Dose is proprietary Dose is proprietary
CAPSIMAX® CAYENNE
PEPPER EXTRACT
50 mg
NOT included Dose is proprietary Dose is proprietary NOT included NOT included
ADVANTRA Z® SYNEPHRINE
20 mg
NOT included NOT included NOT included Dose is proprietary NOT included

As you can see from this table, the leading fat-burner formulas either don’t include most of the most critical ingredients to aid fat loss at all, or have them as “proprietary blends,” which really means that they’re actually under-dosed. Nothing on the market even comes close to stacking up to Shred JYM.


Let’s get out the microscope and take closer look at each of the six ingredients and the doses used to make Shred JYM a safe and effective fat burner.

*1.5 grams (1500 mg) of Acetyl-L-Carnitine

 • This form of carnitine is absorbed better by the body than regular L-carnitine. The acetyl group also allows it to be taken up by the brain, which can promote better brain function and mood, as well as enhance energy levels. This can be particularly important when dieting.
 • The most critical role that carnitine plays in the body is in helping to transport fat across the mitochondria of cells. The mitochondria are essentially all cells’ power plants where the majority of ATP (adenosine triphosphate) is derived for energy. Once the fatty acids pass into the mitochondria, they can be oxidized (“burned”) to generate ATP. Without adequate carnitine, most dietary fats cannot get into the mitochondria and be burned for fuel.
 • Several research studies support the notion that supplementing with carnitine enhances fat burning, not just during exercise, but also at rest. Its ability to increase the amount of fat burned at rest means that this supplement has solid potential to aid fat loss and prevent fat gain during bulking periods.

*500 mg of Green-Tea Extract

 • Green tea (Camellia sinensis) contains compounds called catechins, including epigallocatechin gallate (EGCG), the main catechin responsible for the thermogenic effect of green tea. Its major thermogenic effect comes from the ability of EGCG to inhibit an enzyme that normally breaks down norepinephrine, the neurotransmitter involved in regulating metabolic rate and fat-burning. By inhibiting the enzyme, you maintain higher levels of norepinephrine, which encourages greater calorie and fat burn.
 • Green tea has also been shown to enhance insulin sensitivity, which allows for better control of blood sugar levels throughout the day. This can further aid fat loss and prevent fat gain when following a mass gain diet.
 • In addition to aiding fat loss, green tea has been shown to have a laundry list of benefits. These include health benefits, such as a reduced risk of cancer, heart disease and diabetes, as well as performance benefits, which include enhanced muscle and joint recovery.
 • While drinking green tea has become more popular lately, supplementing with green-tea extract is far more beneficial. Research confirms that the catechins in green tea, such as EGCG, are absorbed better in supplement form than in tea form.

*200 mg of Caffeine

 • Caffeine is recognized around the world for its ability to enhance alertness and brain function. Therefore, its role in fat loss is assumed to be due mainly to its ability to increase calorie burn.
 • While research confirms that caffeine does boost the number of calories burned, it also contributes to fat loss by helping to release more fat from the fat cells and prevent fat storage in the fat cells.
 • Caffeine is now credited with providing a multitude of health benefits, such as improved cognitive function, reduced risk of cognitive decline with aging and reduced risk of diabetes, not to mention its numerous performance benefits.

*500 mg of L-Tyrosine

 • This amino acid has a proven track record for increasing alertness, mental focus, mood and energy, especially when combined with caffeine as in Shred JYM.
 • The main way that tyrosine accomplishes all this is due to the fact that it is used in the body to produce several important hormones and neurotransmitters such as dopamine, epinephrine (adrenaline), norepinephrine and thyroid hormones. Increased levels of these hormones and neurotransmitters ramps you up, making you more alert and focused. This is important when dieting as lowering your calorie intake can decrease your energy levels, mood, and mental sharpness.
 • Maintaining higher epinephrine, norepinephrine and thyroid hormones also aids fat loss.
 • It is also suggested that during times of stress, such as when dieting and training hard, the body’s ability to produce its own tyrosine from the amino acid phenyalaine is compromised. So taking L-tyrsoine before workouts ensures that your body has adequate levels to produce the hormones and neurotransmitters discussed above.

*50 mg of Capsimax®Cayenne Pepper Extract

 • Capsaicin is the major pungent substance in red hot peppers, such as cayenne chili peppers. It also works to ramp up metabolic activity, which increase the amount of calories and fat your body burns. And it also reduces hunger and food intake so that you consumer fewer calories yet burn more.
 • Research confirms that supplementing the diet with capsaicin leads to significant fat loss over time.
 • One problem with consuming hot red pepper extract is that it is extremely spicy. Many people cannot tolerate the “heat” from hot peppers, which irritates the mouth and gastrointestinal tract. Capsimax® uses technology to avoid the irritation but deliver the benefits of capsaicin.
 • Capsimax® is a patented form of pepper extract that delivers 300,000 Scoville Heat Units (SHU). It uses the OmniBead™ beadlet technology to encapsulate the pepper extract. The coating is designed to withstand the highly acidic, low pH levels of the stomach then release the capsaicin in the higher pH environment of the intestines.

*20 mg of Synephrine from Advantra Z®

 • Synpehrine is the active ingredient in the plant Citrus aurantium, also known as bitter orange. It stimulates specific receptors that increase the release of fat from fat cells and it increases metabolic rate while also decreasing appetite.
 • Several studies confirm that synephrine is both effective for fat loss and is very safe, with no negative effects on blood pressure or blood chemistry
 • Advantra Z® is a patented form of Citrus aurantium extract that delivers a precise and potent dose of synephrine.

Toidulisandina võtke üks portsjon (6 kapslit) 1 kord päevas. JYM ™ võib võtta koos toiduga või ilma. Mõnel inimesel võib olla tundlik kõht ja nad ei talu rohelise tee ekstrakti tühja kõhuga hästi. Kui see olete teie, võtke Shred JYM ™ kindlasti koos toiduga. Kui olete tundlik kofeiini suhtes, ärge võtke seda 6 tunni jooksul enne magamaminekut.

Sarnased tooted
TESTED Zma 90 caps (zinc/magnesium/b6)
Tootekood: 112 ,   Maitse:
12,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
CELLUCOR C4 G4 60servings
Tootekood: 10013 ,   Maitse:
40,00 € (-13%)
46,00 €
ON Serious Mass 12 lbs (5443g)
Tootekood: 10077 ,   Maitse:
69,90 €