Tootegrupid

KAGED MUSCLE Glutamine(fermented) powder 100serv 500g

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
35,00 €
Kogus: - +

FERMENTEERITUD GLUTAMIIN
MIKS GLUTAMIIN?
Glutamiin on inimkehas kõige rikkalikum aminohape. Ehkki seda ei peeta “asendamatuks” aminohappeks, on see kahtlemata “tinglik” aminohape. See on oluline mitme protsessi, sealhulgas lihaste kasvu jaoks. Kui teie kehas on glutamiinivabad, näiteks pärast intensiivset treeningut, peate kohe pärast glutamiini taset taastama. Glutamiiniga täiendamine võib aidata lihasvalkude sünteesil ja vähendada lihaste lagunemist. *

LIHASTE TOETUS
Igas portsjonis on 5 g kääritatud glutamiini, mis aitab pärast rasket treeningut kiiresti glutamiini taset täiendada. * Glutamiin tõhustab valkude sünteesi ja on teiste Kaged Muscle® toidulisanditega tihedalt koos. *

KAS SA TEADSID?

Enamik tänapäeval turul olevat glutamiini on valmistatud pardi sulgedest ja juustest - mitte meie oma!

MIKS HÕLMATUD L-GLUTAMIIN ON PARIM
Paljud turul nähtavad glutamiinilisandid pärinevad karploomadest, juustest ja linnusulgedest, mis pole L-glutamiini parim allikas.

Kääritatud L-glutamiin on puhtaim L-glutamiin, mida saate osta. See on vegan, GMO-deta ja kolmandate osapoolte testitud keelatud ainete vaba.

Tarbijate jaoks on oluline arvestada, et glutamiinilisandi ostmisel tuleks kvaliteeti arvestada kui hinda. Odava hinnaga glutamiin viitab üldiselt tootmisprotsessis kasutatud madala kvaliteediga toorainetele. Kaged Muscle® tootega Micropure® Glutamiin võite olla kindel, et saate kvaliteetset vabas vormis glutamiini.


Konteineri suurus: 500 g
Portsjoni suurus: 1 kühvel (5 g)
Portsjonid konteineri kohta: 100
Kogused portsjoni kohta
L-glutamiin (fermenteeritud): 5 g
Koostisosad
L-glutamiin

Annustamise individualiseerimine on alati oluline. Toidulisandi tase võib olla vahemikus 500 mg kuni 15 000 mg (15 grammi). Suuremate annustamisskeemide kasutamisel soovitatakse rutiinselt manustada 3 või 4 annust päevas. Suure annustamisskeemi korral peaks keha jõudluse eesmärkide optimeerimisel kindlasti olema sihitud eesmärk koostöö kvalifitseeritud tervishoiuteenuse pakkujaga, et aidata teil terviseeesmärke optimeerida. Glutamiin ei sisalda gluteeni ja see erineb MSG-st (naatriumglutamaat) või glutamaadist. Ärge segage glutamiini sooja veega; on tee, kuhu minnakse liiga madala või külma veega.

Sarnased tooted
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse:
29,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2000g
Tootekood: 10026 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
85,00 € (-11%)
95,00 €
SCITEC BCAA+Glutamine Xpress 600g
Tootekood: 10161 ,   Maitse:
39,90 €
NOW FOODS Green Tea Extract, EGCg 400mg x 90VCaps (rohelise tee)
Tootekood: 2204 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
15,00 €
MYPROTEIN Essential BCAA 2:1:1 - 250g
Tootekood: 10475 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
16,00 €