Tootegrupid

LIFE EXTENSION Melatonin IR/XR 60caps

Kaubamärk:
Hind:
13,50 €
Kogus: - +

Melatoniini valem Melatonin IR/XR-is:

Soodustab katkematut und
Sisaldab ainulaadset MicroActive® Melatonin valemit melatoniini viivitamatuks ja pikendatud vabanemiseks
Loodud pakkuma ligikaudu seitse tundi tuge
Melatoniin on inimkehas looduslikult toodetav hormoon, mis soodustab kvaliteetset und, võitleb vabade radikaalidega, edendab kognitiivset tervist ja palju muud.

Kasu tervisele lühidalt:
Hea uni on keha tervise, vaimse taastumise ja üldise füüsilise heaolu jaoks hädavajalik. Paljudel inimestel on aga raskusi nii uinumisega kui ka magama jäämisega. Teie unemustreid reguleerib teie ööpäevarütm, mida melatoniin toetab. Selle hormooni loomulik tootmine väheneb vanusega [3–5]. See võib häirida teie ööpäevarütmi ja selle tulemusena teie une kvaliteeti [6-8]. Uuringud näitavad nüüd, et see ei toeta mitte ainult loomulikku und, vaid pakub ka mitmeid muid tervisega seotud eeliseid. Nende eeliste hulka kuuluvad antioksüdantide tugi, DNA kaitse, immuunsüsteemi tugi ja kognitiivse tervise toetamine!

Miks see töötab:
Melatoniin on hormoon, mida kehas toodetakse loomulikult. See on saadud trüptofaanist ja on teada, et see toetab peamiselt ööpäevarütmi, mida tuntakse ka kui teie kehakella [1,2].

Kuigi see on peamiselt tuntud oma und soodustavate omaduste poolest, näitavad uuringud nüüd, et sellel on ka palju muid tervisega seotud eeliseid. Nende hulka kuuluvad immuunsüsteemi, kognitiivse tervise ja isegi raku DNA toetamine.

Une tugi

Organismi enda melatoniini tootmine väheneb koos loomuliku vananemisprotsessiga. Seetõttu võib selle hormooni lisamine olla loomulik lahendus kõrges eas inimestele, kellel on unehäired.

Selle hormooni lisamine võib aidata inimestel, kes tegelevad unehäiretega, ja aidata neil tasakaalustada ööpäevarütmi.

Antioksüdantne kaitse ja raku DNA tugi

Uuringud näitavad, et melatoniinil on tugevad antioksüdantsed omadused. See eemaldab kehast mõned levinumad vabad radikaalid (hüdroksüül ja peroksül) ning teeb seda tõhusamalt kui teised antioksüdandid. Lisaks toetab see ka teisi antioksüdante [9], aidates tõsta üldist antioksüdantide kaitset organismis üldiselt.

See on oluline ka rakulise DNA toetamiseks. Seda seetõttu, et see aitab pärssida teatud tüüpi vabu radikaale (peroksünitrit) [10], mis ründab rakkude sees olevaid DNA ahelaid. Seetõttu aitab see pärssida rakkude oksüdatiivseid kahjustusi [11].

Immuunsuse tervis

Melatoniin aitab aktiveerida T-abistajarakke. T-abistajarakud reguleerivad teiste rakkude immuunvastust [12, 13]. See tähendab, et need rakud aitavad teistel rakkudel reageerida võõrmolekulide invasioonidele. Aktiveerides T-abistajarakke, toetab melatoniin immuunsüsteemi tervikuna.

Kognitiivne tervis

Kognitiivne langus on loomuliku vananemisprotsessi normaalne tagajärg. Kuid on vähe teada, et vanusega seotud kognitiivsete terviseprobleemide ilmnemine võib olla seotud melatoniini tasemega kehas [14–16]. Selle põhjuseks on asjaolu, et melatoniin toetab aju enda antioksüdantide kaitsesüsteemi ja aitab pärssida ajus esinevaid tegureid, mis võivad soodustada vanusest tingitud kognitiivsete funktsioonide langust, näiteks vabu radikaale ajus [17–20].

Toote taga olev teadus:
Teaduslikud uuringud on viimastel aastatel näidanud, et melatoniinis peitub palju enamat kui ainult kvaliteetse une soodustamine. Melatoniini puhul on huvitav ka see, et seda saab manustada mitmel viisil, alates traditsioonilisest normaalse või pikendatud vabanemisega kapslivormist kuni liposomaalse kohaletoimetamiseni.

Iga Melatonin IR/XR kapsel sisaldab 1,5 mg MicroActive® melatoniini. See on ainulaadne 50/50 segu kohese ja pikendatud vabanemisega melatoniinist. Kui Melatonin IR/XR võetakse umbes 30 minutit enne magamaminekut, aitab see teil kiiresti uinuda ja kogu öö magada.

Ainult üks Melatonin IR/XR kapsel annab keskmise annuse melatoniini, mis tagab umbes seitse tundi katkematut und, nii et magate kogu öö.

See melatoniinitoode sisaldab 1,5 mg melatoniini annust.

Nii et ärge kaotage väärtuslikku und – proovige melatoniini juba täna!

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus 1 kapsel

Kogus portsjoni kohta:
Melatoniin (MicroActive® kujul) 1,5 mg
Teised koostisained: mikrokristalne tselluloos, želatiin (kapsel), hüdroksüpropüülmetüültselluloos, naatriumalginaat, karnaubavaha, ränidioksiid.

Mitte-GMO

MicroActive® Melatonin on Bioactives LLC registreeritud kaubamärk.

Võtke üks (1) kapsel 30–60 minutit enne magamaminekut või tervishoiutöötaja soovitusel. Melatoniin eritub looduslikult käbinäärmest öösel ja optimaalsete tulemuste saavutamiseks tuleks seda võtta öösel.

Sarnased tooted
SCITEC Thermo-X 100caps
Tootekood: 386 ,   Maitse:
18,50 €
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Maitse:
35,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 10 lbs (4535g)
Tootekood: 10069 ,   Maitse:
149,00 €
SAN RawFusion 1873g
Tootekood: 10091 ,   Maitse:
65,00 €
USPLABS Modern BCAA+ 535g SOOVITAME!
Tootekood: 10129 ,   Maitse:
33,00 €