Tootegrupid

LIFE EXTENSION Pregnenolone 50mg - 100 caps

Kaubamärk:
Hind:
25,00 €
Kogus: - +

Toetab mälu ja hormonaalset tasakaalu
Mitte GMO LE sertifitseeritud
Toidulisand
Pregnenoloon on neurohormoon, mis toimib paljude teiste hormoonide eelkäijana ja millel on kasu ajule ja närvisüsteemile. Kuna meie pregnenolooni tase vanusega väheneb, toetab optimaalse taseme säilitamine nooruslikku hormooni ja kognitiivset tervist.

Life Extension on soovitanud pregnenolooni terve hormooni tasakaalu ja kognitiivse funktsiooni toetamiseks aastakümneid.

Pregnenolooni eelised

Aitab säilitada tervislikku hormooni taset
Aitab säilitada vaimset keskendumist ja mälu tervist
Toetab tervislikku meeleolu
Toetage tervislikku hormooni taset

Võtmehormoonide tase langeb normaalse vananemisprotsessi tulemusena, nagu ka vaimne teravus ja mälufunktsioon. Pregnenoloon on terve hormoonide perekonna eelkäija, sealhulgas DHEA, testosteroon, glükokortikoidid, progesteroon ja östrogeenid. Lisaks võimele aidata säilitada nooruslikku hormoonitaset, soodustab pregnenoloon ka nooruslikku vaimset keskendumist ja kognitiivset funktsiooni.

Pregnenoloon on neurohormoon. See tähendab, et see täidab kehas hormonaalseid funktsioone, sealhulgas DHEA, testosterooni, östrogeeni, progesterooni ja kortikosteroidide eelkäijana. Ja nagu ka teiste hormoonide puhul, väheneb meie pregnenolooni tase vanusega. Kuid pregnenoloon mõjutab ka kesknärvisüsteemi, mistõttu pole üllatav, et see on seotud tunnetuse, mälu ja meeleoluga.

Pregnenoloon ja kehakeemia

Pregnenoloon on terve hormoonide perekonna eelkäija, sealhulgas DHEA, testosteroon, glükokortikoidid, progesteroon ja östrogeenid. Seetõttu võib see aidata kehal säilitada nooruslikku hormoonitaset, edendades elujõudu ja tervislikku funktsiooni.

Säilitage vaimne fookus ja meeleolu

Pregnenoloon moduleerib aju plastilisust ja edendab ajurakkude tervist, et aidata säilitada tervet kognitiivset funktsiooni, tähelepanu ja mälu jõudlust. Pregnenoloon võib samuti aidata edendada tervislikku meeleolu.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Summa portsjoni kohta % päevaväärtus
Pregnenoloon 50 mg**

Soovitatav kasutus
Enne kasutamist lugege läbi kogu etikett ja järgige hoolikalt juhiseid.

Võtke üks (1) kapsel üks kuni neli korda päevas, eelistatavalt päeva alguses või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.

Sarnased tooted
MUSCLETECH Platinum 100% Creatine 400g
Tootekood: 1686 ,   Maitse:
35,00 € (-12%)
39,90 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
20,50 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
ON Opti-Men 180 tabs
Tootekood: 2079 ,   Maitse:
42,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 5 lbs (2273g)
Tootekood: 10071 ,   Maitse:
75,00 € (-17%)
90,00 €