Tootegrupid

LIFE EXTENSION TMG (Trimethylglycine)500mg 60caps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
15,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Trimetüülglütsiini (TMG) nimetatakse ka glütsiini betaiiniks, kuid nimi trimetüülglütsiin tähendab, et sellel on kolm metüülrühma, mis on seotud iga glütsiini molekuliga. Nisukliid on TMG peamine toiduallikas, väiksemates kogustes on saadaval teistes teraviljades. TMG-d saab kehas valmistada ka koliinist, olulisest toitainest, mida leidub munades, sojaubades ja paljudes teistes toiduainetes.

1950. aastatel leiti, et TMG on südame tervisele kasulik. Nagu mõned B-vitamiinid (B6, B12 ja folaat), on TMG metüüldoonor, pakkudes täiendavaid metüülrühmi, et kiirendada homotsüsteiini muutumist tagasi metioniiniks. Kui TMG metüülrühm annetatakse homotsüsteiini molekulile, muudab see selle mittetoksiliseks aminohappeks metioniiniks.

TMG roll tervislikus homotsüsteiini metabolismis on veelgi olulisem, kui B-vitamiini tase on madal. Mõned tõendid näitavad, et TMG võib olla tõhusam homotsüsteiini taseme reguleerimisel kui folaat. Uuringud, mis näitavad TMG võimet soodustada homotsüsteiini tervislikku taset juba normaalses vahemikus, eraldi või koos teiste toitainetega, kinnitavad selle staatust südame-veresoonkonna ja üldise tervise jaoks olulise toitainena.

TMG-d on seostatud terve vererõhu ja mitokondriaalse funktsiooniga ning on leitud, et see on seotud südame-veresoonkonna tervisega. Samuti on leitud, et TMG soodustab tervislikku maksafunktsiooni. Uuringud näitavad, et TMG võib toetada tervet põletikulist vastust, inhibeerides NFkappaB, TNF-alfa ja teiste põletikuliste valkude ekspressiooni, mis võib osaliselt seletada selle positiivset mõju. Kuna soolestiku mikroobid võivad TMG-st toota erinevaid kõrvalsaadusi, mõjutab soolestiku mikrobioomi tervis TMG mõju organismis.

Trimetüülglütsiini (TMG) on seostatud südame tervisega, toetades juba tervislikku homotsüsteiini taset, et edendada tervislikku südame-veresoonkonna funktsiooni. Mõjutades positiivselt teie homotsüsteiini tasemele, aitab TMG teil tervena püsida, toetades mitmeid süsteeme kogu teie kehas.

TMG-d (nimetatakse ka glütsiinbetaiiniks) on seostatud soodsa mõjuga maksafunktsioonile ja südame-veresoonkonna tervisele.

TMG eelised

Edendab tervislikku homotsüsteiini taset juba normaalses vahemikus
Aitab pärssida põletikulisi tegureid, et soodustada südame-veresoonkonna tervist
Toetab juba tervislikku vererõhu taset
Soodustab kogu keha tervist
Aitab säilitada tervet mitokondrite funktsiooni
Üle 50 aasta uurimistööd

Trimetüülglütsiin on tuntud kui südamele kasulik aminohappeühend alates 1950. aastatest. See on rohkem kui 50 aastat kestnud teadusuuringud, millele toetuda.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus 2 vedelad taimetoidukapslid
Portsjonid konteineri kohta 30

Kogus portsjoni kohta
Trimetüülglütsiin (TMG) (veevaba betaiinina) 1000 mg

Teised koostisained: glütseriin, taimne tselluloos (kapsel), puhastatud vesi.

Annustamine ja kasutamine
Võtke kaks (2) kapslit hommikul või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.
TMG-d tuleb võtta koos kofaktoritega B6, B12 ja foolhappega.

Sarnased tooted
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
30,00 €
MUTANT Mass 6.8 kg (15 lbs)
Tootekood: 10046 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
75,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 1 lbs (450g)
Tootekood: 10068 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
22,00 €
ON Serious Mass 12 lbs (5443g)
Tootekood: 10077 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
69,90 € (-8%)
76,00 €
SCITEC 100% Beef Muscle 3180g
Tootekood: 10095 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse:
64,00 €