Tootegrupid

MADMAX eXtreme vöö Gray (MFB-666)

Kaubamärk:
Hind:
17,50 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +

Vöö süda on valmistatud esmakvaliteetsest kergest ja elastsest nailonribast, mis on välisküljelt kaetud kvaliteetse musta lükra ja võrguga, andes vööle eksklusiivse kujunduse.

Kasutatavad materjalid: Siseküljel kasutatakse peent materjali, mis tagab väga meeldiva kandmise. Vöö on õmmeldud kvaliteetsest nõtkest nöörist. Vöö on sellise kujuga, et selga tugevdav osa ulatub max. laius 6 ", ulatudes külgedelt laiuseni 3,5" ja jõudes kõhuosas uuesti laiuseni 5 ". Selline kujundamine on täpselt kohandatud teie keha anatoomiale ja põhieelduse kõrval - st rõhuasetuse tugevdamisele selgroog treenimisel - see vöö annab teile täiesti vaba liikumisruumi. Spetsiaalse kujuga kummiribad pannakse rihma südamesse ja on paigutatud nii, et tagada vöö piisavalt kompaktsus ja vöö moonutused treenimisel. See tehnoloogia (RBS) tugevalt tugevdades selgroogu, kui treenitakse väga suurte kaaludega ja see hoiab kõik sünteetiliste vööde suurepärased omadused. Vöö on varustatud mugava ventilatsiooniga, et vältida treeningu ajal higistamist (AF).

Üldise väikese kaalu ja kasutatud vormimise tõttu saate seda vööd kanda kogu treeningu ajal. See vöö asendab oma parameetrite tõttu täielikult klassikalisi nahast 4 "või võileivavöösid. Lisaks, tänu vöö vormimisele ja aukude ja keelte paigutamisest täiesti täpsele sulgemisele, muutuvad need vööd populaarsemaks ning neid kasutavad hiljuti kõik maailma juhtivad kulturistid.

Kork: takjapael pikkusega 35 cm, mis tagab vöö täpse ja tugeva sulgemise vastavalt teie vajadustele.

Sarnased tooted
SCITEC Belt Extra Support
Tootekood: 20016 ,   Maitse:
15,00 €
JARROW FORMULAS Methyl B12 500mcg 100Lozs
Tootekood: 2388 ,   Maitse:
15,00 €
NOW FOODS Oregano Oil 90Sgels
Tootekood: 2376 ,   Maitse:
22,00 €
SNICKERS Hi-Protein Bar 62g
Tootekood: 3980 ,   Maitse:
2,50 €
WARRIOR Crunch Bar 64g
Tootekood: 10276 ,   Maitse:
2,50 €