Tootegrupid

MADMAX Fitness RATS with Swarovski (MFG-730)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
25,00 €
* Suurus

Kogus: - +
   - või -   

Naiste spordikindad. Swarovski elementidega.

Tõelised mitmeotstarbelised kindad, mis sobivad mitmekülgseks sisetingimusteks.


Need kindad täidavad kõiki naiste tänapäevaste kinnaste taotlusi. Käte mehaaniline kaitse tummade kelladega treenimisel või masinatega on loomulik. Naised küsivad kardiotegevuste ajal sagedamini käte hügieenilist kaitset. Kardiomasinate haardes on mineraalsooli, rasva, mikroobe ja seeni ning kindad tagavad käte hügieenilise kaitse seente ja mükoosi eest.

Enamik tavalisemaid kindaid pole mõeldud nende tegevuste jaoks ja tagavad ainult käte mehaanilise kaitse. Naised rõhutavad kinnaste esteetilist väärtust, see tähendab, et nad küsivad, et kindad oleksid moodsates värvides ja moodne disain ning kindad muutuksid aksessuaariks.

Kindad peavad olema valmistatud materjalidest, mis tagavad kõrge kasutamise mugavuse (korduva pesemise võimalus, õhulisus, niiskuse transport ja kiire kuivamine). Kindade ja kasutatud materjalide kujundus peab kaasa aitama liikumisvabadusele ning kindad ei tohi treeningu ajal piinlikkust tunda. Oleme täiesti kindlad, et meie uued kindad TATTOO kollektsioonist täidavad kõiki neid taotlusi ja pakkumisi veelgi!

- Kõik kasutatud materjalid on pärit Lõuna-Korea tippklassi tootjatelt ja tagavad korduva pesemise võimaluse, see tähendab kõrget kasutamishügieeni, kuid kergust, õhulisust, aktiivset niiskuse transportimist kätest ja kiiret kuivamist.

- Kindad on loodud selleks, et täita käte mehaanilise ja hügieenilise kaitse funktsioone, kuid täita naiste esteetilist soovi ja olla moodsate aktiivsete naiste moodne aksessuaar treeningu ajal. Kindad ei piira kogu käe, sealhulgas randme, vaba liikumist.

- Kindade tagaküljel kasutatakse 13 tk CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements. Iga kivi pannakse käsitsi ja kinnitatakse kinnasele eraldi, näiteks kui toodate ehteid. Ja oleme kindlad, et neid kindaid kandes kannate ka ehteid.

- Tõeline maius on kinnastesse integreeritud kiip. Naistel pole vaja rohkem raha võtta, passida ja spordisaali võtmeid kasutada. Paljudel hästivarustatud spordisaalidel on spetsiaalne identifitseerimissüsteem, mis põhineb lihtsalt tavalise viisakaardina suurustel kiipidel. See võimaldab naistel end identifitseerida, jõusaalis sularaha sisse maksta, teenuste ja kaupade eest tasuda, müügiautomaatidest kaupu osta, kappi lukustada ja avada. Meie kindad on varustatud kiibiga, mille paksus on alla 1 mm ja läbimõõt 25 mm, mis pannakse parema kinda spetsiaalsesse taskusse. Selle kiibi registreerimine on vajalik ainult jõusaalis, sularaha sissemakse ja pole vaja midagi muud jõusaali viia. Kiibi suurus ja paigutus tagavad treeningul mugavuse ja vabaduse.
Tootekood: MFG-730
Saadaval olevad suurused: S / M / L /
Naiste kindad sobivuse suuruse tabeli jaoks
Peopesa ümbermõõt, mõõdetuna liigeste (sõrmenukkide) ümber, kui sõrmed on kergelt painutatud.


XS S M L XL XXL
- 16,0 - 17,5 cm 17,5 - 19,0 cm 19,0 - 20,5 cm - -

Sarnased tooted
SCITEC Basic Blue
Tootekood: 20015 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
13,50 €
SMARTSHAKE Revive Storange SUPERGIRL 200ml
Tootekood: 6550 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
6,50 €
BLENDER BOTTLE Radian Tritan 32oz / 940ml BLACK
Tootekood: 3540 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
19,00 €
SCITEC Food Container PINK
Tootekood: 4132 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
12,00 €
PROZIS X-Sense Capris - Fidgi Night Shade
Tootekood: 10488 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,42 € (-27%)
35,00 €