Tootegrupid

MADMAX Signature (MFG-880)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
25,00 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +

Esimene kinnas uuelt "signatuurliinilt", mis on välja töötatud koostöös professionaalsete raskesportlastega ja mõeldud just neile.

Kinnas 880 SGN on välja töötatud spetsiaalselt kõige raskemate sportlaste treenimiseks. Professionaalsed sportlased, kes on mitu aastat panustanud kinda ehitamisse ja kujundamisse, on aidanud luua kolleegidele tipptasemel kingituse.

Kasutatud materjalid:

Kindad on valmistatud kõrgekvaliteedilisest pestavast nahast, võimaldades pesumasinates korduvat pesemist, ja hingavast 4-suunalisest Lycrast.
Kinda kirjeldus:

Peopesa on valmistatud topeltkihist anatoomiliselt õmmeldud nahast, millele on lisatud mugav polster. Kinda tagakülg on valmistatud suurepäraselt sobitatud nahakihtidest ja neljasuunalisest Lycrast, et tagada maksimaalne ventilatsioon, säilitades kaitse ja pakkudes tuge kogu käele ja randmele.
Spetsiaalse kujuga paneelid ühendavad kinda peopesa ja seljaosa, tagades sõrmede painutamise loomuliku nurga all, võimaldades raskuse või adapteri täiuslikku haaret ning vältides naha peopesal või külgedel kobardumist. Premium nahast ja polüestrist valmistatud lai randmemähis hoiab randme treenimise ajal stabiilses asendis.
Käe selle tundliku osa vigastuste vältimiseks püüti maksimaalselt ära hoida soovimatut liigset pinget randmes. Keskmise ja sõrmusesõrme tagumisele küljele on lisatud väikesed aasad, mis muudavad kinda hõlpsasti ära võtmiseks.
Kinda üldine disain sobib ideaalselt sihtrühmale mulje avaldamiseks: tõstjad ja teised sportlased, kellel on raske treening ja kes on valmis oma piire ületama, kes ei karda valu ja kes alati täidavad oma seatud eesmärke.

Lisaseadmed: kinnast müüakse kõva disainiga metallkarbis, mis on varustatud klemmiga terastrossil, mida saab eemaldada ja kasutada stiilse võtmerõngana.

Hoiatus: see kinnas ei ole kindlasti mõeldud pehmetele kudumitele !!! Kui te pole veel valmis kõvasti trenni tegema, valige mõni teine kinnas, see lihtsalt ei sobi teile !!!

Sarnased tooted
SCITEC Basic Blue
Tootekood: 20015 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
13,50 €
SCITEC Green Style
Tootekood: 20018 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
13,50 €
RCSS T-Shirt Pro-Antium
Tootekood: 10207 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
10,00 € (-50%)
20,00 €
BLENDER BOTTLE Sportmixer 20oz/590ml - Black/Black
Tootekood: 3236 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
14,90 €
PROZIS CoreHR - Smartband with heart rate monitor
Tootekood: 3500 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 € (-28%)
34,90 €