Tootegrupid

MAGNUM Mane Brain 60caps

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €
Kogus: - +

Tõhus Nootropic Mane Brain, suurendage oma energiat ja keskendumist päeva jooksul!

Magnum Nutraceuticals Mane Brain on uus tugeva nootroopse toimega lisand, mis suurendab keskendumisvõimet ja parandab kognitiivseid funktsioone. Unikaalne segu on välja töötatud energia, vastupidavuse ja meeleolu parandamiseks. Kliiniliselt koostatud nootroopikum on loodud selleks, et suurendada aju võimet rohkem teavet meelde jätta ning vähendada stressi ja ärevust.

Parimate tulemuste saamiseks sisaldab 100% farmaatsiatoodete koostisosi.

Mane Braini üks põhikomponente on orgaaniline lõvilakaekstrakt, mis toetab närvikasvufaktori (NGF) tootmist. NGF on neuropeptiid, mis aitab töödelda ja edastada teavet neuronite vahel. Lisand on äärmiselt kasulik eksamile keskendudes või jõusaalis treenides. Erakordselt tõhus toode, see on ideaalne komponent teie lemmik-treeningueelseks ajaks ning toetab ka vaimset pingutust koolis, tööl või treeningute ajal.

Kellele on Mane Brain soovitatav?
Sportlased, kes soovivad oma treeningute mõju suurendada
Vaimselt töötavad inimesed, õpilased paremaks keskendumiseks, keskendumiseks ja teabe kiiremaks assimileerimiseks
Igaüks, kes vajab suuremat keskendumisvõimet, mälu parandamist ja stressi vähendamist.

Tutvuge Mane Braini koostisega:

Organic Lion's Mane - orgaaniline lõvilakk. Seda on sajandeid kasutatud loodusliku nootroopse ainena. Eriti levinud Hiinas, kus seda kasutati kognitiivsete funktsioonide suurendamiseks, meeleolu parandamiseks ja mälukaotuse sümptomite leevendamiseks. Looduslik koostisosa suurendab närvi kasvufaktori tootmist. Peptiid soodustab ajukudede, sealhulgas dendriitide kasvu.

N-atsetüül-L-türosiin-L-türosiini aminohappe atsetüülitud derivaat. Tavaline L-türosiin on vähem stabiilne ja vees vähem lahustuv, mis võib vähendada biosaadavust. Atsetüülimine suurendab mõnede aminohapete lahustuvust ja stabiilsust. N-atsetüül-L-türosiin toetab aju tööd, toetades norepinefriini katehhoolamiinide ja dopamiini (neurotransmitterid) sünteesi.

GPC-vees lahustuv koliini derivaat, mis muutub organismis atsetüülkoliiniks, mis on üks olulisemaid neurotransmittereid. Teaduslikud uuringud on näidanud, et  GPC lisamine tõstab tõepoolest atsetüülkoliini taset ajus, mis tähendab märkimisväärselt paremat mälu ja keskendumisvõimet ka noortel. Teised kliinilised uuringud on näidanud, et L-glütserüülpforsorüülkoliini lisamine toetab ajutegevust ka Alzheimeri tõve ja dementsuse all kannatavate inimeste puhul, aeglustades samal ajal vananemisprotsessi. GPC aktiveerib parasümpaatilise (lõõgastava, rahustava) süsteemi, suurendab GABA (inhibeeriv neurotransmitter) ja kasvuhormooni (GH, regenereeriv hormoon) taset, vähendab adrenergilist (sümpaatilist) aktiivsust, vähendades seeläbi stressi ja ärrituse mõju. Sellel on rahustav, stressivastane ja lõõgastav toime. Toetab närvisüsteemi taastumist. Seetõttu on parem seda ravimit võtta enne magamaminekut või puhkamist.

Bacopa Monnieri - Ayurveda meditsiini tuntud ja kõrgelt hinnatud ravimtaim, Mane Brain koostisosa. Soovitatav suurenenud kognitiivsete jõupingutuste korral, mälu ja keskendumisvõime parandamiseks, depressiooni, libiido languse ja dementsuse ja segasuse sümptomitega eakatel. Tänu oma adaptogeensetele omadustele, stimuleerides uute valkude teket ja põletikuvastast toimet, toimib see suurepäraselt pärast insulti ja ajukahjustusi. Sellel on tugevad antioksüdantsed omadused, eemaldab tõhusalt vabad radikaalid, pärsib seega neoplastilisi protsesse ning toetab kudede taastumist ja uuenemist.

L -teaniin - on mittevalguline aminohape, mida leidub looduslikult rohelise tee lehtedes - kamellias. Sellel on psühhoaktiivsed omadused, kuna see läbib kergesti hematoentsefaalbarjääri. See stabiliseerib meeleolu, rahustab, leevendab stressi ja ärevuse sümptomeid. Kasutatakse ka nootroopse ainena - parandades kognitiivseid funktsioone, töö efektiivsust ja õppimise efektiivsust. Teadlased on tõestanud teaniini efektiivsust keskendumisvõime, erksuse ja tootlikkuse suurendamisel ning mõju on nähtav juba esimese tunni jooksul pärast manustamist. Teadlased usuvad, et teaniin vastutab rohelise tee lõõgastava toime eest, mis mõjutab aju lainete intensiivsust, võib -olla mõjutades teatud neurotransmitterite, sealhulgas dopamiini ja serotoniini aktiivsust.

Huperzine Serrata - üks hämmastavamaid alkaloide, mida kasutatakse mälu võime suurendamiseks. Hupersiin A on üks kõige soovitavamaid aineid ainete rühmast, mis pakub nn ajurõõmu. See võimaldab meil saavutada maksimaalse keskendumisvõime, keskenduda ja isoleerida oma tähelepanu peaaegu igas olukorras. See sobib suurepäraselt nii väga nõudliku vaimse tööga inimestele kui ka õpilastele või keskkooli lõpetanutele.

2 kapslit päevas.

Sarnased tooted
NUTREX Lipo-6 Black Ultra Concentrate 60caps
Tootekood: 4591 ,   Maitse:
34,00 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
20,50 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Maitse:
27,90 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2000g
Tootekood: 10026 ,   Maitse:
78,00 €