Tootegrupid

MARS Hi Protein Bars 66g Salted Caramel

Kaubamärk:
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Kas olete tõesti tõsine oma suupistete ja jõusaali 'gainz' pärast? Siis see Marsi baar on teie jaoks! Tuginedes originaalse Marsi valguriba edule, suurendas Mars oma hi-proteiiniga võimendatud valgu versiooniga asju, kuid nad pole sellega peatunud, nad on läinud ja juba varem ülimaitsva karamellituuma üles tõstnud!

Seekord esitatakse meile XTRA jaoks ülimaitsvat ooooey-gooey soolatud karamelli kõrgvalgu Marsi baari! Jah, 16g rohkem valku kui tavaline Marsi baar ja 10g rohkem valku kui Protein Mars Bar, teie lihased saavad kasu veelgi ROHKEM valgust !! Uhke karamelli, piimašokolaadi ja ajatu šokolaadi fudge-nougati südamiku ja klassikalise Marsi baari pehme tekstuuriga ohverdamata!

Kuigi algne Protein Marsi baar oli suurepärane treeningujärgne suupiste (ja preemia !!), on see uus Hi-Protein Soolatud Karamelli versioon (oma uustulnavas ülelaadimispakendis!) TÄIELIK treeningujärgne suupiste! Me teame, et kasutate seda lisavalku hästi !!

Miks on Marsi soolatud karamell-valgupalk?
See on tegelik MARS-baar (Marsi enda tehtud !!)
Hämmastav 20g valku - 16g rohkem valku kui algne Marsi baar!
Madala rasvasisaldusega
Märksa vähem suhkrut kui päris Marsi baar

Mars Hi-Protein Salted Caramel Protein Bar
 Per 59g Bar
Calories 209kcals
Protein 20g
Fat 5g
- Of which saturates 2.9g
Carbohydrate 23g
- Of which sugars 15.1g
Salt 0.45mg

Other Ingredients: Protein Blend (27%) (SOYA Protein isolate, MILK Protein Isolate, Skimmed MILK Powder, WHEY [MILK] Protein Concentrate (MILK), EGG Albumen, Emulsifier (SOYA Lecithin)), Caramel (16%) (Sweetened Condensed Skimmed MILK, Glucose Syrup, Invert Sugar Syrup, Palm Oil, Butter (MILK), Sugar, Emulsifier (E471), Stabiliser (Pectin), Salt, Natural Flavouring), MILK Chocolate (15%) (Sugar, Cocoa Butter, Skimmed MILK Powder, Cocoa Mass, LACTOSE and Protein from WHEY [MILK] (MILK), Palm Fat, WHEY [MILK] Powder (MILK), MILK Fat, Emulsifiers (SOYA Lecithin, E476), Natural Vanilla Extract, Hydrolysed Collagen (12%), Humectant (Glycerol), Fructo-Oligosaccharide, Humectant (Maltitol), Flavourings, Fat Reduced Cocoa Powder, Barley Malt Extract, Salt.

Allergen Information: Contains MILKGLUTEN and SOYA ingredients. May contain; PEANUTSPECANSHAZELNUTSALMONDS and EGG Albumin.

Sarnased tooted
TESTED Beta Alanine 750 mg 180 caps
Tootekood: 114 ,   Maitse:
19,20 €
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Maitse:
18,00 €
MYPROTEIN L-Glutamine 250tabs
Tootekood: 1405 ,   Maitse:
22,00 €
SCITEC 100% Creatine 500g
Tootekood: 369 ,   Maitse:
12,00 €
SCITEC Collagen Liquid Wild Berry 1000ml
Tootekood: 608 ,   Maitse:
26,00 €