Tootegrupid

MUSCLEMEDS Carnivor Mass 2.5kg

Kaubamärk:
Hind:
55,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +


 

50 g hüdrolüüsitud BEEF valgu isolaati
125 g suure mõjuga reaktiivseid süsivesikuid
Insuliini toetamine ja signaalimine *
Laaditud kreatiini ja BCAA-dega
Suhkruvaba
Laktoosivaba
Rasv on vähem kui 2 grammi

 

Kiirem valk, kiiremad süsivesikud ja iSpike käivitavad plahvatusohtliku lihaste kasvu!
Lihasmassi saamiseks kulub rohkem kui kaloreid. Lihaste kiire (ja mitte rasva) kasvu stimuleerimiseks kulub ülimalt anaboolse keskkonna loomiseks kaloreid ja täpset toitainete jaotust. Seda saab saavutada ainult (1) õigesti ajastatud ja kiire makrotoitainete kohaletoimetamise ja (2) peaaegu täiusliku insuliini optimeerimisega.

 


Kiire makrotoitainete kohaletoimetamine: Valgud ja süsivesikud, mis imenduvad suurel kiirusel, võivad teie vere aminohapete ja glükoositaseme piiresse tõsta. See stimuleerib omakorda valkude ja glükogeeni sünteesi suuremat kiirust (anabolism), mille tulemuseks on kiirem lihasmassi suurenemine.
Ligi täiuslik insuliini optimeerimine: insuliin on kõige võimsam lihaste kasvu- ja taastumishormoon. Selle mõju on nii võimas, et pro kulturistid soovivad seda suurendada ja kuulutada hämmastavalt kiireid kasutegureid. Jah, insuliin on anaboolne ja käivitab tõhusalt lihaste kasvu, eriti kombinatsioonis kiiretoimelise valguga. Lugege edasi, et teada saada, kuidas Carnivor Mass aitab teil saada insuliini äärmuslikke lihaseid suurendavaid efekte.

 

Võite tunda anaboolset mõju
Lihasööja mass on anaboolse supertoidu kehastus ja arenenum kui ükski tavaline massimeister. Kui tavalised toidud ja tüüpilised alkoholitarbijad on imendumise kiiruse ja insuliini lisamise võimaluste osas piiratud, on Carnivore Mass silmapaistev. See ühendab ainulaadse tõu parima hüdrolüüsitud veiselihavalgu isolaadi (BPI) ja kahe toimega insuliini signaali võimendamise tehnoloogia, mida tuntakse iSpike ™ nime all. BPI ja iSpike toimivad koos, et toetada lihaste maksimaalset anabolismi, minimeerides samas rasvavarusid. Carnivore Mass on äärmiselt kiire, puhas ja väga anaboolne gainer. Tere tulemast uuele ajajärgule massiehituses koos Carnivore Massiga - kiire, puhas, väga anaboolne massimeister!

 

Veiselihavalgu isolaat: veiseliha on end sajanditepikkuse kasutamise jooksul tõestanud anaboolse valgina. Nüüd pakub MuscleMeds esimesena kulturistidele veiselihavalku, mis on isoleeritud selle omandilisest maatriksist, andes seeläbi vabaduse lisada vere aminohapete ja insuliini taset vadakuga võrreldava kiirusega - tulemuseks on võrreldav või isegi suurem mõju anaboolne toime. MuscleMeds veiselihavalgu isolaat (BPI) on 350% rohkem kontsentreeritud aminohapetes kui praad ja kontsentreeritum kui vadak, ilma rasva ega kolesteroolita. Lisaks on seda veelgi täiustatud 5 grammi kreatiini ja täiendavate BCAA-dega veelgi suurema anaboolse jõu saamiseks. Carnivore Mass pakub veiselihavalkude massi suurendamise eeliseid vadaku kiirusel ilma laktoosita, allergiate ja muude piimatoodete kasutamisega sageli kaasnevate probleemideta.

 

Ideaalsed kasutusajad
Veisevalgu isolaadi ja iSpike tehnoloogia abil võimaldab Carnivore Mass täiustatud kulturistil saavutada kiiret makrotoitainete kohaletoimetamist ja toetada peaaegu täiuslikku insuliini haldamist ühes mugavas tootes. Kuna selle insuliini ergutav toime on äge (kestab 30 minutit kuni 2 tundi), on Carnivore Mass ideaalne tarbimiseks:

 

Trennijärgne (taastumise ja lihaste kasvu maksimeerimiseks).
Hommikul ärkamisel (katabolismi pärssimiseks ja anabolismi taastamiseks).
Muul ajal, kui teie viimasest söögist on möödunud mitu tundi.

 

Mida oodata
MuscleMedsi teadus- ja arendustegevuse meeskonna poolt läbi viidud turueelse tarbijatesti käigus said Carnivore Massi kasutavad kulturistid eeliseid, sealhulgas, kuid mitte ainult:

 

1-7 päeva kasutamine: lihaste täiskõhu ja jõu suurenemine; kiirem taastumine treeningutest; massikasv 1-2 naela. on võimalikud. *
7 kuni 14 päeva kasutamist: lihasjõu edasine suurenemine; tajutava pingutuse vähendamine (treeningutel on tunne mõnevõrra lihtsam); suurema üldise jõu tunne; Võimalik on massi juurdekasv 2 kuni 7 naela. *
21 päeva ja kauem: lihasmassi, jõu ja jõu edasine suurenemine. Võimalusi on lõputult! *

 

Lisage 16 fl. oz. (475 ml) vett loksutipudelisse, segisti või muusse mahutisse. Lisage 4 kühvel CARNIVOR MASS. Enne joomist segage või segage, kuni soovitud tekstuur on saavutatud. Paksema, magusama raputamiseks lisage vähem vett. Õhemaks loksutamiseks lisage veel vett.

Sarnased tooted
SAN Glucosamine&Chondroitin + MSM 90 tablets
Tootekood: 1551 ,   Maitse:
22,00 €
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801 ,   Maitse:
40,00 €
SCITEC ZMB6 (ZMA) 60caps
Tootekood: 341 ,   Maitse:
9,00 €
SCITEC Leucine 100tbl
Tootekood: 2429 ,   Maitse:
9,00 €
SCITEC Joint-X 100caps
Tootekood: 397 ,   Maitse:
14,00 €