Tootegrupid

MUSCLETECH Clear Muscle SX-7 Revolution 168caps

Kaubamärk:
Hind:
55,00 €
Kogus: - +

MuscleTech Revolution Clear Muscle täiustatud valem lihasmassi suurendamiseks. Sportlastele mõeldud preparaat sisaldab lihaseid suurendavaid koostisosi. Kvaliteetsete võtmekomponentide kombinatsioon, kasutades BetaTOR®-i sisaldavat biosaadavat vedelat kompleksi. Kvaliteetsed koostisosad soodustavad suurepäraselt lihasmassi kasvu, suurendades treeningu jõudlust.

Koostisainerikas toidulisand nagu BetaTOR®, PEAK ATP® ja KIC loovad ühe moodsama tehnoloogia, mis võimaldab samaaegselt vabastada kiiresti vabanevaid vedelaid ja pulbrilisi koostisosi.

Selge lihas sisaldab BetaTOR®-i, mis on tuntud kui moodsaim metaboliit ja leutsiini derivaat ning HMB vaba happena. Selline kombinatsioon on usaldusväärne ja tõestatud lihasmassi kasvu ajal. See on esimene koostisosi ühendav toidulisand: PEAK ATP® ja KIC lihaste jõudluse parandamiseks, pumba ja regeneratsiooni intensiivistamiseks. Selge lihas loob täiusliku anaboolse keskkonna.

Beeta-hüdroksü-beeta-metüülbutüraat (HMB) - lühikese ahelaga rasvhape moodustub aminohappest (L-leutsiin) pärast iga intensiivset treeningut või pikaajalise stressi tagajärjel. HMB pärsib kataboolseid protsesse ja stimuleerib rasvast energia imendumist. See komponent vähendab samaaegselt lihasvalkude lagunemist ja suurendab rasvade põletamist. HMB toetab intensiivselt lahja kehamassi ehitamist ja kiirendab sportlaste ja füüsiliselt aktiivsete inimeste treeningujärgset taastumist.

Adenosiin-5-trifosfaat (ATP) - universaalne energiakandja. Suure energiaga sidemed võimaldavad lagunemisel energiat vabastada. ATP mängib jõutreeningul äärmiselt olulist rolli. ATP taastumise efektiivsuse languse ajal on märgatav treeningvõime langus.

Alfa-ketoisokaproaat (KIC) - on metabolismitoode leutsiini sünteesis ja lagundamisel. TIKi kasutatakse leutsiini lämmastikuvaba asendajana. Koostisosa osaleb ainevahetuse reguleerimises ja vähendab seeläbi valkude katabolismi ja stimuleerib nende sünteesi.

4 kapslit päevas.

Sarnased tooted
ON Amino 2222 320 Tabs
Tootekood: 127 ,   Maitse:
39,90 €
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
35,00 €
SCITEC Bcaa 6400 375tab
Tootekood: 368 ,   Maitse:
36,00 €
NOW FOODS Melatonin Chewable - 90 lozenges
Tootekood: 2731 ,   Maitse:
12,00 €
NOW FOODS Lecithin Liquid, Sunflower 473ml (Letsitiin)
Tootekood: 3359 ,   Maitse:
18,00 €