Tootegrupid
creactor120serv.jpg Zoom

MUSCLETECH Creactor 120servings

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Hind:
36,00 €

Parameetrid


* Maitse

MAX POTENTSI VABA-HAPE KREATIINIVORM
Creactor ™ on teaduslikult arenenud kreatiin, mis annab kreatiini tugeva mikrodoosiga. Iga portsjon annab 750 mg 100% ülipuhast, laboratoorselt testitud kreatiinvesinikkloriidi (kreatiin HCl). Lisaks 750 mg vabahapet kreatiini - puhtaim kreatiini vorm, mis ei sisalda happeid ega sooli. See kreatiini molekulide võimas kunagi varem nägemata suhe annab täiustatud kreatiinikogemuse! *

VÕIMENDATUD ATP SÜNTEES
Creactor ™ suurendab kiiresti teie lihasrakkude võimet regenereerida adenosiinitrifosfaati (ATP). * ATP on teie peamine anaeroobse energia allikas, nii et saate komplektide vahel kiiremini taastuda. Kõrge intensiivsusega treeningu ajal kasutatakse kõigepealt lihaspoodide ATP-d. Kui seda poodi on vähendatud, peate hakkama oma ATP-d looma. Suure koormuse korral toimub see ATP produktsioon fosfokreatiini lagunemisel teie lihastes.

Kuna meie lihastes on ainult kindel kogus kreatiini, saab ka see ATP tootmise meetod üsna kiiresti otsa - see toob kaasa väsimuse ja lõpuks lihaste puudulikkuse. Seal tuleb mängu Creactor ™. Creactor ™ -is olevad võimsad kreatiinimolekulid muudetakse fosfokreatiin-nimeliseks molekuliks, mis toimib ATP regenereerimise säilitamise reservuaarina. Kõrgema ATP taseme korral saate raskemini treenida ja kiiremini taastuda ning see tähendab suuremat ja tugevamat kasu! *

Konteineri suurus: 203 g
Portsjoni suurus: 1,7 g
Portsjonid pakendi kohta: 120
Kreatiini HCl: 750 mg
Vaba happeline kreatiin: 750 mg
Muud koostisosad
Looduslikud maitseained, atsesulfaamkaalium, kaltsiumsilikaat, ränidioksiid, sukraloos

Segage 1 portsjon (1 kühvel) 8 oz-ga. vett ja tarbida kaks korda päevas. Treeningupäevadel tarbige kohe pärast treeningut. Ärge ületage 2 portsjonit 24-tunnise perioodi jooksul. Üldise hea tervise nimel jooge iga päev 8–10 klaasi vett. Enne kasutamist lugege kogu silt läbi ja järgige toodud juhiseid.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
NUTREX Lipo-6 Black Ultra Concentrate 60caps
Tootekood: 4591 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
34,00 €
SCITEC Mega Arginine 90 tab
Tootekood: 338 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
17,50 €
SCITEC Euro Vita-Mins 120tab
Tootekood: 817 ,   Maitse:
15,00 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
28,00 €
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
69,90 €