MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore elite 110caps

Kaubamärk:
Hind:
30,00 €
Kogus: - +

Võimas termogeenne rasvapõletaja, millel pole midagi varjata

Sa ei taha küsitavaid koguseid sisaldavaid, ülehaibitud termogeenseid rasvapõletajaid, mis ei paku soovitud tulemusi. Seetõttu lõime Hydroxycut Hardcore® Elite’i – tõeliselt eliitse termogeense rasvapõletaja, mille valem on täielikult avaldatud.

See mitmekülgne valem pakub täpselt doseeritud võtmekoostisosi ning on täielikult avalikustatud sisuga, ilma varjavate erisegudeta. See tähendab, et erinevalt mõnest termogeensest rasvapõletajast, ei pea Hydroxycut Hardcore® Elite’ga spekuleerima – tead täpselt, mida oma kehasse paned.

Neli-ühes super termogeenne rasvapõletaja täieliku avaldatusega!

Hydroxycut Hardcore® Elite loodi super-rasvapõletajaks, millel on kõik olemas. See on loodud võimeka anhüüdse kofeiini kogusega – see on võimas termogeenik, mis võimendab energiataset ja fookust – see innovatiivne neli-ühes superrasvapõletaja ei paku vaid ühte, vaid nelja põhipunkti, et pakkuda ennekogematut sensoorset kogemust.

1. SUPER-TERMOGENEES

Põhipunktiks on supervõimas termogeenne sisu, mis on kombineeritud teiste sensoorikat võimendavate koostisosadega, mh. Coleus forskohlii ja L-teaniiniga, et pakkuda ainulaadset sensoorset kogemust.

2. EKSTREEMNE ENERGIA

Võimekas termogeenne sisu võimendab energiataset intensiivsuse suurendamiseks – isegi peale ainult ühte doosi

3. VÕIMENDATUD FOOKUS

Tänu termogeensele sisu on fookus võimendatud.

4. VÕIMAS KAALUKAOTUS

Põhipunktiks on toimeaine, mille efektiivsust on näidatud kahes kliinilises uuringus. Uuritavad, kes võtsid peamist koostisosa (rohelise kohvi ekstrakt  [C. canephora robusta]),  kaotasid 5kg 60 päevaga piiratud kaloritarbimisega toitumisel ning 1,7kg 8-nädalases uuringus, kombineerituna piiratud kaloritarbimisega toitumise ja mõõduka treeninguga. Enamus termogeenseid valemeid ei saa näidata kliinilistes uuringutes tõestatud toimeid, rääkimata siis kahest uuringust.

Kui oled valmis kogema hardcore-tulemusi ja konkurentsitut intensiivsust tõelisest neli-ühes super-termogeensest rasvapõletajast, siis oled valmis uue Hydroxycut Hardcore® Elite jaoks.

Hydroxycut Hardcore Elite  on super-termogeenne rasvapõletaja, mis pakub intensiivsust ümberdefineerivat sensoorset kogemust. 

 

Võta esimesel päeval 1 kapsel hommikul, teisel ja kolmandal päeval 2 kapslit päevas klaasi veega, umbes 30 min enne sööki. 

Hiljem võta 2 kapslit 2 korda päevas. Ära söö peale õhtusööki või söögikordade vahel. Maksimaalne annus on 4 kapslit 24-tunnilise perioodi jooksul. Mitte tarvitada samaaegselt teiste kofeiini sisaldavate preparaatidega.
Soovitav tarvitada 60 päeva jooksul samaaegselt pidades dieedi ning regulaarseid treeninguid.

Sarnased tooted
SCITEC Big Bang 3.0 825g Mango
Tootekood: 1607
39,00 €
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801
40,00 €
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296
24,00 €
SCITEC Bcaa 6400 125tab
Tootekood: 340
14,00 €
GRENADE AT4 Detonator 120 caps
Tootekood: 943
35,00 €