Tootegrupid

MUSCLETECH Platinum Citrulline Malate - 492g

Kaubamärk:
Hind:
25,00 €
Kogus: - +

Võtke oma treeningute juhtimine tagasi MuscleTechi pumpa parandava treeninguelse treeningu Platinum Citrulline Malate Plus abil!

Soodustab verevoolu suurenemist ja vasodilatatsiooni
Ideaalne treeningueelne treening, et virnastada oma olemasolevat treeningut
Soodustab toitainete imendumist
Täiteaineid pole
Kasu

Verevoolu ja vasodilatatsiooni suurendamiseks mõeldud MuscleTech Platinum Citrulline Malate Plus on ideaalne treeningueelne valem, et maksimaalse tulemuse saavutamiseks virnastada koos olemasoleva treeningueelse treeninguga. Paljude sportlaste ja spordihuviliste jaoks on suurepärase treeningu märk muljetavaldav lihaspump ja MuscleTechi viimase treeningueelse treeninguga saate jõusaalis saavutada soovitud esteetika, tagades samal ajal, et teie lihased oleksid toitainetega toitunud. nõuab kasvamist ja parandamist.

Ükskõik, kas olete suure jõudlusega sportlane või spordiharrastaja, kes soovib oma treeningutest lihtsalt rohkem kasu saada, on Platinum Citrulline Malate Plus loodud selleks, et aidata teil raskemana tõusta, edasi suruda ja suurem välja näha. Huvitav, kuidas? Verevoolu suurenemine ja vasodilatatsioon, mis on teie veresoonte laienemine, võimaldab suurema hulga toitainete ja hapniku kiiremat transportimist teie lihastesse. Seetõttu on teie lihastel kütus, mida nad vajavad, et tugevamalt suruda ja näida suuremana.

Tulemuste nägemise nimel, mille nimel olete palju vaeva näinud, on MuscleTech mures ainult nende kasutatavate koostisosade kvaliteedi pärast, mistõttu võite eeldada, et Platinum Citrulline Malate Plus ei sisalda kortsusid ega täiteaineid. Lihtsalt ainulaadne kombinatsioon l-tsitrulliinmalaadist, viirpuu marjast, ženšennist ja C-vitamiinist.

Kokkuvõte

Kas soovite jõusaalis soojust suurendada, et esteetika sobiks? MuscleTechi Platinum Citrulline Malate Plus on teie treeningueelne valem verevoolu ja vasodilatatsiooni suurendamiseks. Ei riivseid, ei täiteaineid - vaid koostisosad, mida võid usaldada!

Segage 1 kuni 4 kühvlit vee, mahla või oma lemmikueelse treeninguga 30 minutit enne treeningut või treeningut.

Sarnased tooted
VPLAB Ultra Women Sport 90 caplets
Tootekood: 1743 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC C1000 + Bioflavonoids 100caps
Tootekood: 1779 ,   Maitse:
13,00 €
SCITEC Tyrosine 100tab
Tootekood: 371 ,   Maitse:
11,00 €
GRENADE AT4 Detonator 120 caps BB 02/21
Tootekood: 943 ,   Maitse:
25,00 € (-29%)
35,00 €
GRENADE 50 Calibre 2 annust SAMPLE
Tootekood: 2336 ,   Maitse:
2,00 € (-33%)
3,00 €