Tootegrupid

MUSCLETECH Test HD 90caps

Kaubamärk:
Hind:
28,00 €
Kogus: - +

TEST HD on esimene raskekujuline testosterooni võimendaja, mis sisaldab kliinilise tugevusega annust shilajiti, haruldast orgaanilist-mineraalset ühendit, mis on saadud Himaalajas ja teistes kõrgmäestikes leiduvate erinevate kihistuste järsudest kividest. Shilajit oma looduslikus olekus pole keemilist määratlust. Shilajiti järjepideva ja tõhusa vormi saamiseks saadakse shilajit hoolikalt valitud kivimitest ja viiakse läbi patenteeritud tehnoloogia abil, kus see puhastatakse ja standardiseeritakse. See shilajiti vorm on nüüd tagatud optimaalsete bioaktiivsete komponentide, nagu fulvhape ja dibensopüroonid, tasemele ning on tuntud kui patenteeritud PrimaVie.

Pakendi suurus: 90 kapslit
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid pakendi kohta: 90
Tsink (tsinkglükonaadina): 7,5 mg
Kaltsium: 48 mg
Koostisosad
Mikrokristalne tselluloos, dikaltsiumfosfaatdihüdraat, steariinhape, naatriumkroskarmelloos, kate (hüpromelloos, titaandioksiid, polüdekstroos, talk, maltodekstriin, keskmise ahelaga triglütseriidid), hüdroksüpropüültselluloos, ränidioksiiddioksiid, magneesium

Võtke 1 kaplet kaks korda päevas. Võtke esimene kaplet hommikul ja teine kapsel pärastlõunal. Treeningupäevadel võta teine kaplet 30 minutit enne treeningut. Ärge ületage 2 kapslit 24 tunni jooksul.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC Chromium picolinate 100tab
Tootekood: 364 ,   Maitse:
6,00 €
SCITEC MyoMax Hardcore 1400g
Tootekood: 10159 ,   Maitse:
33,00 €
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010 ,   Maitse:
49,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2000g
Tootekood: 10026 ,   Maitse:
59,90 €