Tootegrupid

NAUGHTY BOY Wiseguy 140g

Kaubamärk:
Hind:
39,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

WiseGuy® töötati välja aju lühikese ja pikaajalise tervise edendamiseks. Oleme ühendanud tõestatud esmaklassilised koostisosad, et pakkuda ajujõudu, suurendada kognitiivseid funktsioone, vältida mälukaotust ja vaimset langust ning parandada aju verevoolu.

WiseGuy® sisaldab peamisi adaptogeene, mis aitavad stressi ja ärevust kontrolli all hoida, pakkudes seega kortisooli juhtimist. Kortisooli taseme kontrollimine on väga oluline, kuna kõrge kortisooli sisaldus võib suurendada teie raskete terviseseisundite, sealhulgas südame-veresoonkonna haiguste ja diabeedi, riski. Kortisooli kõrgenenud tase võib põhjustada selliseid probleeme nagu ärrituvus, depressioon, kehakaalu tõus ja muud soovimatud mõjud.

Lõpuks on WiseGuy® loodud rahustava efekti loomiseks, mis aitab teil õhtul või enne magamaminekut lõõgastuda. WiseGuy® sisaldab magneesiumi L-treonaati. Seda tüüpi magneesiumil on ainulaadne võime suurendada magneesiumi aju taset, see on tingitud tema võimest ületada vere-aju barjääri. Uuringutes on näidatud, et magneesium-L-treonaat aitab parandada ärevust ja unehäireid. Magneesiumi, B6-vitamiini ja tsingi kombineerimine soodustab rahulikku und.

Segage 1-2 portsjonit 200ml külma veega ja tarbige õhtul pärast treeningut või enne magamaminekut. Energiat, erksust ja vaimset keskendumist saate suurendada päevasel ajal kofeiiniga. WiseGuy aitab stressi ja ärevust kontrollida.

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS 100caps
Tootekood: 1459 ,   Maitse:
40,00 €
SCITEC Macatron 108 caps
Tootekood: 1718 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC Bcaa Xpress 500g
Tootekood: 771 ,   Maitse:
35,00 €
SCITEC Calcium Magnesium 100tab
Tootekood: 789 ,   Maitse:
15,00 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Maitse:
24,90 €