Tootegrupid
now-foods-bromelain-2400-gdu-g-500-mg-60-vegetarian-capsules.jpg Zoom

NOW FOODS Bromelain 500mg - 60vcaps

Kaubamärk:
Hind:
18,00 €

Bromelain on ananassivartest saadud proteolüütiline (valke seediv) ensüüm, mis on looduse poolt välja töötatud seedetrakti funktsiooni toetamiseks ning lihaste ja liigeste mugavuse suurendamiseks. Söögikordade ajal võib see toetada tervislikku seedimist; toidukordade vahelisel ajal aitab see toetada liigeste mugavust ja võib leevendada ajutist valulikkust, mis on seotud lihaste liigse kasutamisega. Uuringud näitavad, et Bromelaini põletikuvastane toime avaldub mitmel viisil, pärssides tromboksaani moodustumist-aineid, mis soodustavad hüübimist veresoontes ja võivad põhjustada liigeste valulikkust ja jäikust. See põletikuvastane omadus annab NOW Foods Bromelainile mitmesuguseid tervisega seotud eeliseid, sealhulgas seedimist soodustav toime, valu ja turse, sinusiit/bronhiit, kardiovaskulaarne tugi ja rakkude kaitse ning sellel on isegi tugev antibiootiline toime.

Tugev põletikuvastane toime
Toetab tervislikku seedimist
Kõrvaltoimeid pole teatatud
Gluteenivaba, piimatooted, munad, pärm, soja, suhkur, nisu, kala/karpide, mais, säilitusained
1 taimetoitlane kapsel, 1-2 korda päevas
Aitab vähendada osteoartriidi valulikkust
Vegan/taimetoitlane
Võib vähendada liigeste ebamugavusi
Mis on GDU/g?
Bromelaini tugevust mõõdetakse GDU-s, mis tähistab želatiini lagundavaid ühikuid grammi kohta-või kui palju valku suudab gramm bromelaini seedida. Sellel KOHE valemil on suure potentsiaaliga bromelaiin, mis suudab seedida 2400 želatiini (valgu) ühikut grammi kohta. Seega on iga 500 mg annuse-½ grammi-GDU 1200 želatiini lagundavat ühikut. Bromelaini tugevus, mis on juba 160 GDU annuse kohta, on näidanud kasulikku toimet, kuid parimad tulemused on näidatud selles NÜÜD Bromelaini tugevuses - ja ilma kõrvaltoimeteta, mida on täheldatud inimeste kliinilistes testides.

Põletikuvastane toime
Bromelain on osutunud kasulikuks vigastuste, näiteks nikastuste ja venituste, verevalumite, lihasvigastuste ja spordivigastuste, sealhulgas valu, turse ja helluse, paranemisel. Inimeste kliinilised uuringud on näidanud, et Bromelain vähendab oluliselt operatsioonijärgset turset. Suur osa selle tursevastasest võimest läheb fibriini lagundavate ühendite aktiveerimisele, mis moodustab koos tursepiirkonna blokeerimise ja võib põhjustada veresoonte blokeerimist, kudede ebapiisavat äravoolu ja turset.

Seotud eelised
Jällegi on Bromelaini põletikuvastased omadused näidanud, et see on tõhus sinusiidi, bronhiidi ja seedeprobleemidega inimestele. Uuringud on leidnud „häid” kuni „suurepäraseid” tulemusi 87 protsendil Bromelainiga ravitud sinusiidihaigetest ja on näidanud, et see pärsib köha ja vähendab röga bronhiidiga patsientidel. Bromelain on samuti edukalt parandanud seedimist, toetades mao ja peensoole aktiivsust.

Kardiovaskulaarne tugi
Mõnikord nimetatakse "looduslikuks vere vedeldajaks", kuid on näidatud, et Bromelain hoiab ära vereliistakute liigse kleepumise, mis on viinud mõne kliinilise uuringuni, milles teatati stenokardia ja verehüüvete sümptomite vähenemisest. On näidatud, et see aitab naastusid lahustada ja võib suurendada veresoonte seinte hapniku ja toitainete läbilaskvust ning suurendada vere voolavust, mis toetab ka südame -veresoonkonna tervist.

Täiendavad faktid
Serveerimise suurus: 1 taimetoitlane kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 60
Kogus portsjoni kohta %DV
Bromelain (2400 GDU/g) 500 mg *
*Päevakäive ei ole määratud

Muud koostisosad: tselluloos (kapsel), maltodekstriin, riisijahu ja magneesiumstearaat (taimne allikas).
Ei sisalda: suhkrut, soola, pärmi, nisu, gluteeni, soja, piima, muna, karpe ega säilitusaineid.

Taimetoit/Vegan toode.

Toidulisandina võtke 1 Vcap söögikordade ajal või vahel. Kaaluge selle toote kasutamist koos NOW Pankreatiini ja D-Flame'iga.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
SCITEC Bcaa 6400 125tab
Tootekood: 340 ,   Maitse:
16,00 €
SCITEC Thermo-X 100caps
Tootekood: 386 ,   Maitse:
18,50 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
20,50 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Maitse:
27,90 €
MUTANT Mass 2.2kg (5 lbs)
Tootekood: 10045 ,   Maitse:
35,00 €