Tootegrupid

NOW FOODS CoQ10 30mg - 60vcaps

Kaubamärk:
Hind:
13,00 €
Kogus: - +

Nüüd Foods Koensüüm Q10 on vitamiinitaoline ühend, mida nimetatakse ka ubikinooniks. Nüüd on Foods CoQ-10 rakkude oluline komponent ja vajalik mitokondriaalse energia tootmiseks. Aastatepikkused uuringud on näidanud, et Now Foods Co-Enzyme CoQ10 toetab lisaks kardiovaskulaarsete ja immuunsüsteemi funktsioonidele lisaks oma olulisele rollile energiatootmises.
Südame -veresoonkonna tervis
Toetab tervet südamelihast
Edendab rakuenergiat
Taimetoit ja vegan valem
Mitte-GMO projekt on kontrollitud
Kosher ja Halal
Gluteeni-, soja-, pähkli-, maisi-, daity- ja munavaba
Koensüüm Q-10 (CoQ-10) on looduslik ühend, mida kasutatakse kliiniliselt südamehaiguste meditsiiniliseks raviks Jaapanis, Itaalias ja Hiinas. CoQ-10 kasutatakse loodusliku tervisetootena ka USA-s, Kanadas ja mõnes teises riigis. Inimese kehas on CoQ-10 kontsentreeritud südames ja maksakoes, kus see toimib mitokondrite hingamisteede elektronide transpordisüsteemis. Järelikult on selle toksilisus inimkehale äärmiselt madal. Sellel on kümme isopreenist üksust, mis moodustavad bensookinoonitsükli külge kinnitatud külgahela ja kõik kümme ahela kaksiksidet peaksid olema trans -kujul, et olla meditsiinis tõhusad.

Jaapanis kasutatakse praegu CoQ-10 kaubanduslikuks tootmiseks kahte tootmisprotsessi:
1. Keemilise sünteesi protsess
2. Mikroobse fermentatsiooni protsess
Keemilise sünteesi puhul moodustuvad kõrvalproduktidena suhteliselt suuremad "cis"-isomeeride sisaldused külgahelas (farmakoloogiliselt vähem aktiivne vorm) ja koensüüm Q-9, millel on külgahelas vaid 9 isopreeniühikut. eemaldatakse lõppproduktist puhastusprotsessi kaudu. Teisest küljest annab loomulik käärimisprotsess "all-trans" vormi Q-10 (farmakoloogiliselt aktiivne vorm), mille tulemuseks on peaaegu koensüüm Q-9 jäljed.

Aastatel 1969–1978 oli meie Jaapani müüja laiendanud oma jõupingutusi üherakuliste valkude (mikroobne valk) uurimisel ja arendamisel. Nad on loonud ainulaadse pideva kääritamisprotsessi, kasutades neid üksikuid mikroobrakke, mis ei võimalda soovimatute organismide saastumist.

Selle tehnoloogia põhjal on nad välja töötanud oma patenteeritud protsessi CoQ-10 tootmiseks. Protsessis kasutatakse valitud tüüpi geneetiliselt muundamata mikroorganisme, mida kasvatatakse pidevas kääritis. Fermentatsioonipuljong ekstraheeritakse ja seejärel puhastatakse kolonnkromatograafia abil, et saada puhas CoQ-10. Kogu protsessi kontrollitakse GMP (hea tootmistava) alusel ja toodet jälgitakse hoolikalt vastavalt ravimite standarditele Jaapani farmakopöa. "

Lisaks sellele, et me ostame KOHE meie arvates kõige puhtama Jaapanis toodetud CoEnzymeQ-10 pulbri, analüüsib KOHE sissetulevat puistematerjali ja kõiki meie valmistooteid. NOW laboratooriumi töötajad kasutavad keerukat HPLC-meetodit, et tagada CoQ-10 õige tugevus 10, 30, 50, 60, 100, 150, 200 ja 400 milligrammi annustes toodetes NOW Foods. NÜÜD teeb kõvasti tööd selle nimel, et kvaliteet oleks teile taskukohane!

Täiendavad faktid
Serveerimise suurus: 1 köögiviljakapsel
Portsjonid konteineri kohta: 60
Kogus portsjoni kohta %DV
Koensüüm Q10 (CoQ10) 30 mg *
*Päevakäive ei ole määratud

Muud koostisosad: riisijahu ja hüpromelloos (tsellulooskapsel).

Toidulisandina võtke 1 kapsel 1 kuni 3 korda päevas koos toiduga.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
TESTED Creatine HCL 120tab 750mg (kreatiin hüdrokloriid)
Tootekood: 476 ,   Maitse:
20,00 €
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Maitse:
29,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 1 lbs (450g)
Tootekood: 10068 ,   Maitse:
25,00 €
ON Serious Mass 12 lbs (5443g)
Tootekood: 10077 ,   Maitse:
69,90 €
SCITEC Jumbo Hardcore 1530g
Tootekood: 10108 ,   Maitse:
42,00 €