Tootegrupid

NOW FOODS GABA 750mg - 200 vcaps

Kaubamärk:
Hind:
28,90 €
Kogus: - +

Aidake stressi vastu võidelda nüüd toidu GABA rahustava toidulisandiga
GABA on gamma-aminovõihappe lühendatud sõna, mille roll aju neurotransmitterina on lai, mitmekesine ja väga kasulik. See on kehas looduslikult esinev ja toodetud aminohape, mis aitab leevendada närvipinget ja soodustab lõõgastumist. Mis on neurotransmitter, mida te küsite? Pidage meeles, et aju on keha juhtimiskeskus ja ilma ajusignaalideta on meie keha põhimõtteliselt vegetatiivses seisundis. Seega on aju viis suhelda konkreetsete ja erinevate kehaosadega erinevate signaalide kaudu, mida kannavad erinevad neurotransmitterid.

Annab rahustava efekti
Võib aidata võidelda unetusega
Võib aidata stressi maandada
Ainult täiskasvanutele
Tagab rahustava efekti
Võib -olla on üks peamisi põhjuseid, miks inimesed GABA -d täiendavad, selle loomulik rahustav toime. Kuidas? Gamma-aminovõihape sarnaneb aju poolt saadetud väljalülitussignaaliga. See tähendab, et tal on võime teatud signaale pärssida või blokeerida ja seeläbi vähendada närvisüsteemi aktiivsust, mille tulemuseks on vähenenud hirmu-, stressi- ja ärevustunne.

Võib aidata vähendada unetust
Uni mängib teie füüsilises tervises olulist rolli. Unepuudus unetuse tagajärjel võib inimese igapäevaelu tohutult mõjutada. Mõnikord isegi siis, kui unetused magavad, kogevad nad halva kvaliteediga und, mille tagajärjel ei tunne nad ärgates erksust ja värskendust. Mõned uuringud on näidanud, et gamma-aminovõihape võib aidata inimestel kiiremini magama jääda ja samuti aidata parandada une kvaliteeti pärast vähemalt 4-nädalast jätkuvat kasutamist.

Võib aidata säilitada tervislikku vererõhku
Siiani pole teada, milline on GABA toidulisandite toimemehhanism vererõhu taseme kontrollimisel. Siiski viidi 2003. aastal läbi uuring, kus patsientidele anti GABA -d sisaldavat kääritatud piimatoodet. Juba kahe nädala pideva tarbimise korral langes osaleja vererõhu tase platseebo-kontrollitud rühmaga võrreldes oluliselt. Lisaks on enamikul uuringus osalejatest kõrgenenud vererõhk.

Tootja NOW Foods
NOW Foods Gamma-aminovõi neurotransmitterite tugi on saadaval 750 mg GABA-s taimetoitlaste kapslites. NOW Foods on tegelenud kõrgeima kvaliteediga toidulisandite loomisega alates 1986. aastast. Ja viimase nelja aastakümne jooksul on nad tohutult kasvanud ettevõttena, kes investeerib targalt headesse tootmistavadesse ning uuenduslikku teadus- ja arendustegevusse. Nende pühendumine tõhusatele ja kvaliteetsetele toodetele on viinud nad terviseturu juhtivate ja enimmüüdud kaubamärkide hulka, saades auhindu toidulisandite tootmise tippkoera eest.

Võib aidata leevendada stressi ja väsimust
Tänapäeval võib sõnu “stress” leida ja kuulda kõikjal. See pole üllatav, sest inimesed elavad pingelises keskkonnas. Ja kui stressimaandajad võivad tulla kapslisse, kas me ei peaks siis kõik proovima? Uuringus, mis puudutas probleemide lahendamist ja GABA-ga rikastatud šokolaadi söömist, näitas tulemus, et need, kellel oli GABA-ga rikastatud šokolaad, ei kogenud kortisooli-keha stressi tekitava hormooni-taset. Jaapanis läbi viidud uuringus näitasid samad tulemused, et GABA-ga rikastatud jook vähendas tõhusamalt füüsilise ja vaimse väsimuse mõõtmisi.

Täiendavad faktid
Serveerimissuurus 1 köögiviljakapsel
Portsjonid konteineri kohta 200
Kogus portsjoni kohta
GABA (gamma-aminovõihape) 750 mg*
* Päevakäive ei ole määratud.
Muud koostisosad: hüpromelloos (tsellulooskapsel), ränidioksiid ja magneesiumstearaat (taimne allikas).

Võtke 1-2 kapslit 1 kuni 2 korda päevas vastavalt vajadusele, eelistatavalt tühja kõhuga koos mahla või veega.

Sarnased tooted
MYVITAMINS Vitamin D3 - 180 Caps (2500iu)
Tootekood: 1413 ,   Maitse:
14,00 €
SCITEC Euro Vita-Mins 120tab
Tootekood: 817 ,   Maitse:
15,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 1 lbs (450g)
Tootekood: 10068 ,   Maitse:
25,00 €
ON Gold Standard BCAA Train + Sustain 28 servings
Tootekood: 10146 ,   Maitse:
33,00 €
ON Opti-Women 60caps
Tootekood: 6613 ,   Maitse:
25,00 €