Tootegrupid

NOW FOODS L-OptiZinc 30mg - 100vcaps (tsink+vask)

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

Pakkuge tugevat immuunsust ja edendage tervislikku ensüümide funktsiooni
See võimas toidulisand NOW Foods kasutab tsingi ainulaadset funktsiooni kogu keha tervise toetamiseks. Tsink mängib olulist rolli immuunsüsteemi, samuti skeleti-, neuroloogilise ja sisesekretsioonisüsteemi üldise tugevuse edendamisel. Koos selle olulise toega mängib tsink rolli ka erinevate ensüümide toimimises. Need ensümaatilised reaktsioonid on olulised mitmesuguste erinevate funktsioonide jaoks, nagu valkude ja süsivesikute metabolism, RNA ja DNA süntees, samuti rakkudevaheline signaalimine. Selle võimsa mineraali eeliseid suurendatakse veelgi, lisades vaske ja aminohapet metioniini, et toetada optimaalset imendumist ja kasutamist iga päev. Iga NOW Foods L-OptiZinc portsjon on valmistatud GMP sertifitseeritud protsesside ja julmusevabade tehnikate abil. Lisaks on iga kapsel vaba paljudest tavalistest allergeenidest, luues turvalise toeallika koos erinevate toitumispiirangutega. Ainult üks kapsel päevas on kõik, mida vajate kogu keha tervise toetamiseks.

Edendab tervislikke ensümaatilisi reaktsioone
Toetab valkude ja süsivesikute ainevahetust
Aitab säilitada tervet vananemist koos antioksüdantidega
Toetab immuun-, skeleti-, neuroloogilisi ja endokriinsüsteeme
Üks kapsel päevas pakub kogu kehale eeliseid
Koostisosad ei sisalda paljusid tavalisi allergeene
Edendab immuun-, skeleti-, neuroloogilist ja sisesekretsioonisüsteemi funktsiooni
See NOW Foodsi valem pakub tervet tsinki koos vase ja metioniiniga, et toetada kogu keha tervist. Tsink mängib olulist rolli teie immuunsüsteemi, skeleti, neuroloogilise ja endokriinsüsteemi toimimises. See oluline mikroelement on eriti oluline teie immuunsüsteemi tugevdamiseks, suurendades seeläbi teie keha kaitset haiguste ja nakkuste eest. Andke oma kehale tsingi võimas tugi vaid ühe igapäevase portsjoniga.

Toetab mitmesuguste ensüümide toimimist
Tsink mängib olulist rolli üle 100 erineva ensüümi aktiivsuse stimuleerimisel. Need ensüümid on võtmeteguriks paljudes erinevates reaktsioonides kogu kehas, sealhulgas valkude ja süsivesikute ainevahetuses, DNA ja RNA sünteesis ning rakkudevahelises signalisatsioonis. Need reaktsioonid on mõned teie keha toimimiseks kõige olulisemad ja hädavajalikud ning ilma tervisliku tsingitasemeta poleks need reaktsioonid võimalikud.

Aitab säilitada tervislikku vananemisprotsessi
Vananemisprotsess võib tekitada palju vaimseid ja füüsilisi väljakutseid. Tsink mängib olulist rolli terve vananemise protsessis ja aitab tagada, et teie keha vananeb tervislikult ja loomulikult. See Opti L-tsingi valem annab teie kehale igapäevase tsingi, et hõlbustada ja säilitada terve vananemine aastate jooksul.

GMP sertifitseeritud ja vaba paljudest tavalistest allergeenidest
Selle NOW Foods L-OptiZinc valemi iga portsjon on loodud GMP sertifitseeritud protsesside abil. Iga kapsel on valmistatud julmusevabade tehnikate abil, et luua toidulisand, mida saate usaldada. Lisaks on iga kapsel vaba paljudest tavalistest allergeenidest, nagu piim, muna, gluteen, soja, nisu, kala, karbid ja pähklid, luues turvalise toeallika koos erinevate toitumispiirangutega.

Üks kapsel päevas immuunsuse ja ensüümide toetamiseks
Nende oluliste funktsioonide ja süsteemide toetamine kogu kehas on L-OptiZinc kapslitega lihtne. Kogu keha tervise toetamiseks piisab vaid ühest kapslist päevas. Iga kapsel on võimsalt pakitud vase ja metioniini lisamisega, et soodustada optimaalset imendumist ja toetada maksimaalset kasu iga päevase serveerimisega.

Täiendavad faktid
Serveerimise suurus: 1 köögiviljakapsel
Portsjonid konteineri kohta: 100
Kogus portsjoni kohta %DV
Tsink (L-OptiZinc monometioniinist) 30 mg 273 %
Vask (vase aminohappe kelaadist) 0,3 mg 33 %
*Päevakäive ei ole määratud

Muud koostisosad: riisijahu, tselluloos (kapsel) ja stearhape (taimne allikas).

Toidulisandina võtke üks kapsel päevas

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
SCITEC Bcaa 6400 375tab
Tootekood: 368 ,   Maitse:
36,00 €
ON Serious Mass 6 lbs (2721g)
Tootekood: 10078 ,   Maitse:
42,00 €
SCITEC 100% Protein Professional 2350g
Tootekood: 10098 ,   Maitse:
67,00 €
SCITEC Protein Pancake 1036g
Tootekood: 10113 ,   Maitse:
25,00 €
NOW FOODS Adam Superior Mens Multi 90Vcaps
Tootekood: 2209 ,   Maitse:
26,00 €