Tootegrupid

NOW FOODS Neptune Krill Oil 500mg - 120 softgels

Kaubamärk:
Hind:
49,90 €
Kogus: - +

Pakkuge liigeste mugavust ja toetage immuunsüsteemi rasvhapetega
NOW Foodsi ainulaadne Neptune Krill Oil valem kasutab ainulaadset rasvhapet, et pakkuda tervisele palju kasu. Iga Neptune Krill toidulisand sisaldab võimsaid oomega-3 DHA-d ja EPA-d ning fosfolipiide, et luua ülim tervisetugi. Neptuuni krilliõli toetab üldist immuuntugevust ja aitab edendada liigeste mugavust kogu kehas. Lisaks sisaldab see võimsaid toitaineid, mis kaitsevad teie keha vabade radikaalide kahjulike mõjude eest, soodustavad tervisliku vere lipiidide taseme tasakaalu ja aitavad säilitada tervislikku naiselikku tasakaalu. Kõik võimsad eelised on selles ohutus valmistatud Neptune Krill Oili vormis, mida on testitud saasteainetevabaduse tagamiseks. Igas pehmes geelis sisalduvad unikaalsed DHA ja EPA vormid on väga biosaadavad, soodustades kiiret ja tõhusat imendumist organismis. NOW Food muudab teie kogu keha tervise toetamise lihtsaks selle Neptune Krill topeltvalemiga, mis on kaks korda võimsam. Üks pehme geel on kõik, mida vajate iga päev, et pakkuda oma kehale ülimat liigeste ja immuunsüsteemi tuge.

Edendab liigeste mugavust ja vere lipiidide taset juba tervislikus vahemikus
Toetab immuunsüsteemi funktsiooni
Aitab kaitsta vabade radikaalide eest
Unikaalne DHA, EPA ja fosfolipiidide rasvhapete kombinatsioon
Valmistatud ilma saasteaineteta
Ainult üks pehme geel iga päev
Toetab terveid liigeseid ja immuunsuse tugevust
See võimas Neptune Krill Oil toidulisand varustab teie keha rasvhapete kombinatsiooniga, mis tagab täieliku toe. See Neptune Krill toidulisand, mis koosneb asendamatutest rasvhapetest EPA ja DHA ning mitmesugustest fosfolipiididest, soodustab liigeste mugavust, aitab säilitada tervislikku vere lipiidide taset ja toetab üldist immuuntugevust. Iga kapsel sisaldab võimsat topeltvalemit, et varustada teie keha kõigi rasvhapetega, mida see vajab oluliseks funktsiooniks ja tugevuseks.

Kaitseb vabade radikaalide kahjulike mõjude eest
NOW Foods Neptune Krill Oil sisaldab loomulikult astaksantiini, millel on oluline roll keha kaitsmisel ja toetamisel. Astaksantiin aitab kaitsta keha vabade radikaalide kahjulike mõjude eest, mis on ebastabiilsed aatomid, mis võivad rakke kahjustada ja põhjustada haigusi või nakkusi. Seda võimsat toitainet leidub selles toidulisandis loomulikult ja see pakub teie kehale vajalikku tuge, mis võib puududa.

Toodetud kõrgete kvaliteedistandardite järgi
Neptune Krill Oil on toodetud kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi. Seda on põhjalikult testitud tagamaks, et see ei sisalda kahjulikke saasteaineid ega kemikaale, pakkudes teile toidulisandit, mille valimisel võite olla kindel. NOW Foods loob ainulaadse kahekordse tugevusega valemi, et pakkuda teile teiste Neptune Krilli toidulisandite puhul kahekordselt ohutuid ja tervislikke eeliseid.

Iga portsjon on vaba tavalistest allergeenidest
Iga päevane NOW Foods Neptune Krill portsjon on GMP sertifitseeritud toode. Iga pehme geel on vaba paljudest levinud allergeenidest, nagu piimatooted, muna, gluteen ja soja, mistõttu Neptune Krill on ohutu lisand peaaegu igale toitumiskavale. NOW Foodsi kahekordse tugevusega Neptune Krill valemiga võite olla kindel oma valikus oma keha rasvhapete vajaduste rahuldamiseks.

Üks Softgel päevas pakub maksimaalset kasu
NOW Foodsi abil on lihtne oma keha võimsate rasvhapetega varustada. Vaid üks kapsel varustab teie keha toitainetega, mida see vajab, et aidata saavutada oma täielikku tervisepotentsiaali. See ülim topeltvalem sisaldub mugavalt kergesti tarbitavates pehmetes geelides, mis teeb päevase annuse tarbimise lihtsaks ja mugavaks.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 pehme geel
Portsjonid konteineri kohta: 120

Summa portsjoni kohta %DV
Kalorid 10
Rasvad kokku 1 g 1%*
Neptuuni krilliõli (NKO) 1 g (1000 mg) †

Omega 3 rasvhapped 250 mg †
Eikosapentaeenhape (EPA) 135 mg †
Dokosaheksaeenhape (DHA) 60 mg †
Fosfolipiidid 450 mg †
Esterdatud astaksantiin 360 mcg †
†Päevakäive ei ole määratud.
* Päevaväärtuste protsent põhinevad 2000 kaloriga dieedil.
Muud koostisained: Softgel kapsel (veise želatiin, glütseriin, vesi). Sisaldab karpe (krill).

Soovitatav kasutus
Võtke 1 pehme geel 1 kuni 3 korda päevas koos toiduga. Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Sarnased tooted
MYVITAMINS Vitamin D3 - 180 Caps (2500iu)
Tootekood: 1413 ,   Maitse:
14,00 €
VPLAB Ultra Men´s Sport 90 caplets
Tootekood: 1742 ,   Maitse:
20,00 €
NOW FOODS Iron 18mg 120VCaps (raud)
Tootekood: 2382 ,   Maitse:
13,00 €
NOW FOODS Pau D´Arco 500mg - 100 vcaps (sipelgapuukoor)
Tootekood: 3314 ,   Maitse:
13,50 €