Tootegrupid

NOW FOODS Super Enzymes 90tab

Kaubamärk:
Hind:
21,50 €
Kogus: - +

NOW Foods Super Enzyme tabletid on terviklik ensüümide segu, mis toetab tervislikku seedefunktsiooni. NOW Foods Super Enzymes lagundab toitaineid. NOW Foods Super Enzymes sisaldab bromelaini, härjasappi, pankreatiini ja papaiini, mis on loodud optimeerima rasvade, süsivesikute ja valkude lagunemist, et tagada maksimaalne assimilatsioon.

NOW Foods Super Enzymes omadused:

Toetab tervislikku seedimist
Lagundab fakte, süsivesikuid ja valke
Optimeerib toitainete kättesaadavust
Kergesti neelatav tablett
Toidulisand
Milleks on papaia ensüümid head? Kas see toode on taimetoitlane?
NOW Papaya Enzymes ühendavad looduslikud papaia ensüümid piparmündi ja klorofülliga. See toode on hea seedimist soodustava vahendina ja võib samuti aidata vältida gaaside teket. Kuna halb seedimine võib põhjustada halba hingeõhku, võivad papaia ensüümid ja klorofüll aidata tervislikku seedimist. See on taimetoitlane toode. Steariinhape ja magneesiumstearaat on söödavad looduslikud vahad, mis on saadud palmiõlist, mida kasutatakse töötlemiseks väikestes kogustes.

Pärast NOW Super Enzymes'i võtmist hakkasin kogema kroonilisi kõhuvalusid. Kas see on normaalne? Kas ma peaksin selle toote võtmise lõpetama? Kas see toode sisaldab salitsülaate?
NOW Super Enzymes sisaldavad laia valikut seedeensüüme, mis on loodud aitama teie kehal seedida mitut erinevat tüüpi toitu. Mõned inimesed, kes kasutavad NOW Super Enzymes'i, kogevad reaktsiooni selles valemis sisalduvatele valke seeditavatele ensüümidele (pankreatiin, bromelain ja papaiin) või happele (betaiini HCl). See võib juhtuda, kui inimesel oli enne Super Enzymes'i kasutamist ärritunud mao limaskesta ja need konkreetsed ensüümid võivad seda olemasolevat seisundit halvendada. Või keegi, kellel on kõrgenenud maohappesisaldus, ei pruugi vajada lisahapet sisaldavat valemit. NOW toodab ka taimetoitlasest taimse päritoluga ensüümide segu, mis on loodud seedimist soodustama: Optimum Digestive System. Lõpetage nende ensüümide kasutamine, kui teil tekib toidulisandi võtmise ajal maoärritus. See toode ei sisalda salitsülaate.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 90
Summa portsjoni kohta %DV
Betaiin HCI 200 mg*
Pankreatiin 4x
Varustus: amülaas 20 000 USP ühikut*
Protease 20 000 USP ühikut*
Lipaas 3400 USP ühikut* 200 mg*
Papaiin (2M USP ühikut/mg) 50 mg*
Tsellulaas (1M FCC ühikut/g) 10 mg*
Härja sapi ekstrakt (45% koolhape) 100 mg *
Pepsiini ensüümid (NF 1:10 M ühikut) 50 mg*
Bromelain (2400 GDU) (ananassist) 50 mg *
Papaia pulber 45 mg *
*Päevakäive ei ole määratud.
†Protsentuaalsed päevaväärtused põhinevad 2000 kaloriga dieedil. Teie dieedi väärtused võivad sõltuvalt teie kalorivajadusest olla kõrgemad või madalamad.

Muud koostisained: kaltsiumkarbonaat, steariinhape (taimne allikas), kroskarmelloosnaatrium, magneesiumstearaat (taimne allikas) ja tableti kate

Toidulisandina võtta 1 tablett iga toidukorra ajal.

Sarnased tooted
MYVITAMINS Vitamin D3 - 180 Caps (2500iu)
Tootekood: 1413 ,   Maitse:
14,00 €
VPLAB Ultra Women Sport 90 caplets
Tootekood: 1743 ,   Maitse:
20,00 €
NOW FOODS Cordyceps 750mg - 90 vcaps (Hiina kedristõlvik)
Tootekood: 2729 ,   Maitse:
24,90 €
NOW FOODS Vitamin B12 1000mcg - 100 pastilli
Tootekood: 3317 ,   Maitse:
14,00 €