Tootegrupid

NOW FOODS Vitamin B-12 Liposomal Spray - 59 ml.

Kaubamärk:
Hind:
18,00 €
Kogus: - +

NOW Foods Vitamiin B-12 liposoomsprei on tsüanokobalamiini vorm. NOW Foods Vitamin B-12 Liposomal Spray on vees lahustuv vitamiin, mis on vajalik terve närvisüsteemi säilitamiseks ning rasvade ja valkude metaboolseks kasutamiseks. Now Foods Vitamiin B-12 on oluline ka DNA sünteesiks rakkude jagunemise ajal ja seetõttu on see eriti oluline kiiresti paljunevate rakkude, näiteks vererakkude jaoks. Lisaks toetab Now Foodsi vitamiini B-12 piisav tarbimine koos foolhappe ja vitamiiniga B-6 tervislikku seerumi homotsüsteiini taset juba normaalses vahemikus, toetades seeläbi südame-veresoonkonna tervist. TMG toimib koos foolhappe, B-6 ja B-12-ga homotsüsteiini metabolismis. FDA veebisaidilt: "Hästi tasakaalustatud dieedi osana, milles on vähe küllastunud rasvu ja kolesterooli, võib vitamiin B-12 vähendada veresoonkonnahaiguste riski. FDA hindas ülaltoodud väidet ja leidis, et kuigi on teada, et dieedid madal küllastunud rasvade ja kolesterooli sisaldus vähendab südamehaiguste ja teiste veresoonkonnahaiguste riski, ei ole ülaltoodud väidet toetavad tõendid veenvad.
Kardiovaskulaarne tervis
Liposomaalne pihusti
Foolhappe, TMG ja B-6-ga
Toetab tervislikku homotsüsteiini metabolismi
Närvi stabiilsus ja energia
Vegan ja taimetoitlane valem
Gluteeni-, pähkli-, piima- ja munavaba
Miks mõnel Now Foodsi B-vitamiini toidulisandil on lõhn? Kas see on normaalne?
B-vitamiinidel ei ole oma olemuselt meeldiv lõhn. See on normaalne ega tähenda, et toode on aegunud või muul viisil kahjustatud. Iga NOW toidulisandi aegumiskuupäev on trükitud pudeli põhjale. Mõnikord võite kapslitele sattuda B-vitamiini pulbri jääke, tavaliselt kollast värvi. Jällegi, see on normaalne nähtus. Sageli väljub kapseldamise käigus väike kogus pulbrit ja mõnikord katab see kapslite välispinna.

Märkasin, et teie koensüüm B-kompleks on enterokattega. Kas see tähendab, et seda peetakse aeglaseks vabastamiseks?
Enterokatte aeglustab mõnevõrra toitainete vabanemist, lastes neil läbida mao tervena, kuid see ei tekita ajaliselt vabanevat toodet. Seda on testitud nii, et see laguneb simuleeritud soolestiku tingimustes kergesti.

Miks on teie ajus B-12 ja muudes toodetes leiduv vitamiini B-12 metüülkobalamiin üldiselt parem vorm kui tavaline B-12? Samuti, kas see on ohutu ja kust see pärineb?
Enamik B-vitamiine toimib kehas ainult koensüümi (või aktiivsete) vormidena ja meie B-12 või teatud B-komplekstoodetes leiduvad tavalised vormid tuleb enne oma tööd muuta koensüümi vormideks. Need koensüümi vormid on aga tavaliselt palju kallimad ja neid peetakse tugevamaks kui standardsed vitamiinivormid. Metüülkobalamiin on üks neist koensüümi vormidest. Seda saadakse mikroobse kääritamise teel ja kuna see on vees lahustuv, on sellel suur ohutusvaru.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 pihusti (umbes 0,7 ml)
Portsjonid konteineri kohta: umbes 84
Summa portsjoni kohta %DV
Vitamiin B-6 (püridoksiin-HCl) 5 mg 294%
Folaat 800 mcg DFE
(400 mcg foolhapet) 200%
Vitamiin B-12 (tsüanokobalamiinina) 1 mg 41667%
Trimetüülglütsiin (TMG) (betaiinina) 100 mg †
† Päevakäive ei ole määratud

Muud koostisained: deioniseeritud vesi, fruktoos, looduslik vaarikamaitse, sidrunhape, fosfolipiidid (soja), orgaaniline stevia lehtede ekstrakt (ensüümiga modifitseeritud stevioolglükosiidid) ja kaaliumsorbaat (säilitusainena).

Soovitatav kasutus
Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage 1 kord keele alla, hoidke 20 sekundit ja seejärel neelake alla. Tarbi 1 kuni 2 korda päevas.

Sarnased tooted
ON BCAA 1000 400 caps
Tootekood: 130 ,   Maitse:
42,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2000g
Tootekood: 10026 ,   Maitse:
85,00 €
MUTANT Mass 6.8 kg (15 lbs)
Tootekood: 10046 ,   Maitse:
75,00 €
SCITEC Jumbo Hardcore 1530g
Tootekood: 10108 ,   Maitse:
42,00 €
Animal Pak 388g - 44 servings
Tootekood: 10277 ,   Maitse:
54,00 € (-10%)
60,00 €