Tootegrupid

NUTREX Anabol-5 120caps

Kaubamärk:
Hind:
46,00 €
Kogus: - +

Ehitage lihaseid, muutuge tugevamaks ja olge nõtkem
Ultra tugev
Mittesteroidne anaboolne aine
Toidulisand
Anabol-5 pakub sportlastele ainulaadset valemit lahja, tugeva lihaskasvu ja püsiva vastupidavuse jaoks treeningutel ja spordimängudel või üritustel silma paistmiseks. Mittesteroidseks anaboolseks toidulisandiks klassifitseeritud toode toimib teie keha anaboolsete / androgeensete protsentide muutmise vahendina, et soodustada anabolismi, mis tugevdab teie lämmastiku hulka. Androgeensete (hormonaalsete) omadusteta on see treeningvahend parim valik spordimängijatele, jõutõstjatele ja kulturistidele, kes soovivad organismis prohormoonide lihaseid tugevdavaid eeliseid, kuid soovivad vältida nende võimalikke kahjulikke kõrvaltoimeid. Selle valemi erinevad võimalused hõlmavad teie keha lihasmassi suurendamist lihaste optimaalse mõõtmise ja kehakaalu saavutamiseks ning tervisliku ainevahetuse kiiruse säilitamist ja suurendamist keharasva vähendamiseks.

Kui võtate seda sportlikku toidulisandit regulaarselt vastavalt juhistele, kui tegelete intensiivsete treeningute või tõstetreeningutega, soodustab Anabol-5 anaboolseid ehk ülesehitavaid protsesse teie rakukudedes ja siseorganites, suurendades samal ajal lihaste ja luude tihedust. Samuti kaitseb see teie keha väsimuse ja lihaspingete ning vaimse ja füüsilise stressi eest raskete treeningute ja sportliku soorituse ajal. Nutrex Researchi ekspertide toidulisandite väljatöötajad soovitavad teil süüa proteiinirikkaid toite, kasutades seda toodet oma peamise sporditegevuse abivahendina, et saavutada lõplik tulemus lihasmassi tihedas kasvu ning keha üldise paindlikkuse, elastsuse ja võimekuse suurendamiseks. Need vedelad kapslid pakuvad teie kehas kiiret imendumist, et kiirelt omastada ja toetada kõiki teie nõudlikke lihaste ülesehitamise ja spordi pingutusi.

Selle kvaliteetse sporditõstmise toidulisandi kiire imendumise ja omastamise tõttu aitab see kogenud kulturistidel ja sportlastel saavutada oma praegused eesmärgid ja säilitada võimsaid, aktiivseid kehi, aidates vähem kogenud ja uutel kulturistidel ning regulaarsetel treenijatel tulemusi näha esimesel kuul. see toode. Eriti siis, kui alustavad või keskastme kulturistid treenimise ja arengu varases staadiumis näevad seda kiiresti, kui nad hakkavad suurendama lihasmassi kasvu ning omandama keha jõudu, väledust ja vastupidavust, on need koolitatavad elevil ja julgustatud proovima ja hakkama saama raskema sportliku ja kulturismitehnikad ja treeningud. Kui nad järgivad oma treenerite ja Nutrex Researchi ekspertide nõuandeid, söövad tervislike valkude ja muude võimsate toitainetega rikastatud dieeti, teevad need arenevad spordihuvilised oma sportlikes ja kulturismialastes ettevõtmistes veelgi suuremat edu. Veel üks oluline eelis selle spetsiaalse toidulisandi võtmisel kui teie peamiseks treeningu abivahendiks on see, et see võimaldab teie kehal kiiresti ja täielikult taastuda ka pärast kõige raskemaid ja raskemaid treeninguid ja spordivõistlusi.

Supplement Facts
Serving Size: 2 Liquid Capsules
Serving Per Container: 60
  Amount per serving % Daily Value
Non-Steroidal Anabolic Stack 155.2 mg  
Dicylopentanone   *
6-Keto-Diosgenin Acetate   *
6-Keto-Diosgenin Propionate   *
6-Keto-Diosgenin Cypionate   *
6-Keto-Diosgenin Decanoate   *
25-R Spirostan-5a-diol-6-one-3-one-undecanoate   *
Rhaponticum Carthamoides   *
Hecogenin Acetate   *
* Daily Value not established.

 

Võtke 2 vedelat kapslit kaks korda päevas. Parimate tulemuste saavutamiseks võtke 2 vedelat kapslit kõigepealt hommikul ja kohe pärast treeningut. Anabol-5 on kõige parem kasutada tsüklites. Soovitatav tsükli pikkus on 12 nädalat, millele järgneb 2-nädalane paus.

Anaboolsete omaduste tõttu on Anabol-5-l palju rakendusi. Seda saab kasutada kokku panemiseks, kui maksimaalne kaal, suurus ja tugevus on soovitavad. Seda võib võtta ka lõikamistsükli ajal, et aidata säilitada lihaskoe või aidata lihtsalt ehitada tihedaid ja kvaliteetseid lihaseid.

Sarnased tooted
TESTED Citrulline Malate 240caps
Tootekood: 1145 ,   Maitse:
22,00 €
SCITEC 100% Creatine 500g
Tootekood: 369 ,   Maitse:
12,00 €
SCITEC Leucine 100tbl
Tootekood: 2429 ,   Maitse:
9,00 €
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Maitse:
25,00 €
MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore Next Generation 100caps
Tootekood: 2074 ,   Maitse:
33,00 € (-17%)
40,00 €