Tootegrupid
lipo-6-dynamix3.jpg Zoom

NUTREX Lipo-6 Dynamix 60servings

Kaubamärk:
Hind:
39,00 €
* Maitse

LIPO-6 DYNAMIX on ainulaadne kaks ühes valemis: võimas termogeenne rasvapõleti ja kiire toimega energiasüüde. See võib aidata teil kaalulangetamise eesmärke kiiremini saavutada ja annab teile jõudu kõige kurnavamate treeningseansside kaudu. Mõelge ülitugevale treeningule, millel on mõned tõsised rasva põletavad omadused. Ɨ LIPO-6 DYNAMIX kasutab teaduslikult uuritud ühendite sünergistlikku maatriksit. Oleme lisanud tugeva koostisosade kombinatsiooni, et suurendada ainevahetust, suurendada rasvapõletust, vähendada rasvade ladustamist ja oluliselt suurendada energiataset. Üks eripära on Dynamine ™ suur annus, mis annab intensiivset, kiiretoimelist, aga ka kauakestvat energiat. Saate iga päev rohkem tööd teha, teil on jõudu jõusaalis purustada, põletada veelgi rohkem kaloreid ja kaalust alla võtta. See valem aitab teil tõepoolest olla samaaegselt lahja ja toide! Ɨ

TEADUS LIPO-6 DYNAMIX taga
Lipo6Lytic segu:
See on osa, mis annab LIPO-6 DYNAMIXile tugevad rasva kadu omadused. Põhikomponent on Rauwolscine, mis toimib väga tugeva alfa-retseptori antagonistina, mis võib blokeerida rasvade lagunemise peatamise eest vastutavate retseptorite aktiivsust. See sunnib teie keha vabastama verre rohkem vabu rasvhappeid, mida saaks kasutada treeningu või mis tahes füüsilise tegevuse ajal. Selles segus sisalduv transpordikandja L-karnitiin aitab täiendavaid vabu rasvhappeid tõhusalt põletada teie lihaste mitokondrites. Seejärel ühendame selle teobromiini ja rohelise kohvioa ekstrakti energiat tootva toimega. Selle rasvapõletussegu ümardab L-teaniin oma hästi dokumenteeritud rasva kadu ja kognitiivseid võimendavaid omadusi. L-teaniin aitab ka mõnest raskemast stimuleerivast ühendist eemale või „värinaid“ eemale viia, muutmata meele energiat andvaid ja meeleolu parandavaid omadusi.

Nootroopse segu kognitiivne suurendamine:
See segu annab LIPO-6 DYNAMIXile ainulaadse fookust soodustava omaduse, tõstes atsetüülkoliini taset märkimisväärselt. Erinevate koliiniallikate, sh ALPHASIZE Alpha GPC, DMAE ja koliinibitartraadi, ühe grammi kohta ühe portsjoni kohta saate kiiresti keskenduda mis tahes ülesandele, olenemata sellest, kas see on jõusaalis töötamine, mõne tunni jooksul õppimine teie eelseisev eksam või ületunnitöö, et täita töö tähtaega. Atsetüülkoliin toetab vaimset energiat, kognitiivset töötlemist ja tervislikku lihaste kontraktiilset jõudu, mis on intensiivse treeningu ajal väga oluline. Huperzia serrata lisamine sellele laetud koliinisegule võimendab veelgi atsetüülkoliini, kuna see blokeerib aktiivselt ensüümi, mis vastutab aju atsetüülkoliini taseme lagundamise eest.

Metüülliberiin (nagu Dynamine ™ 40%):
Dünamiin on uus ja täiesti fantastiline energiaühend. Seda leidub loomulikult teatud teelehtedes ja piisavalt kontsentreerituna võimendab see energiat, meeleolu ja fookust dopamiini retseptorite aktiveerimise ja dopamiini tagasihaarde pärssimise kaudu. Dünaamiin muudab LIPO-6 DYNAMIXi suurepäraseks treeningueelseks valikuks. Teine suur pluss on see, et erinevalt paljudest stimulantidest ei kasva teie keha düsamiini suhtes nii kiiresti tolerantsust. Selleks, et kogeda sama intensiivset energiat, mida märkasite alates 1. päevast, ei pea te oma annust nii kiiresti suurendama!

Kofeiin (aktiivne):
Kofeiin on üks kõige paremini uuritud rasva kadu ja jõudlust parandavaid ühendeid. LIPO-6 DYNAMIX sisaldab kahte aktiivset kofeiiniallikat: Kaff2 tsitraat ja veevaba kofeiin. Kofeiinitsitraat on ideaalne stimulant neile, kes soovivad energiat võimalikult kiiresti suurendada, sest see näib tõstvat kofeiini taset veres kiiremini kui ükski teine kofeiiniallikas. See võib koheselt suurendada töömahtu ja lihasjõudu, vaimset erksust ja meeleolu, aitab kaasa rasva kadumisele ja aitab treenida suurema intensiivsusega.

Shake container before each use. Individual tolerances vary. Ensure you assess your tolerance before increasing your dosage. Start by mixing 1 serving (1 scoop) of Lipo 6 Dynamix into 150-250ml of cold water 30-45 minutes before working out. More advanced users may prefer the effects of 2 servings (2 scoops) in 300-450ml Never take more than 2 scoops within a 24 hour period.

Sarnased tooted
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Amino 5600 500 tab
Tootekood: 346 ,   Maitse:
29,00 €
SCITEC Liquid Carni-X 100000 500ml
Tootekood: 373 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Monster PAK 20 packets
Tootekood: 378 ,   Maitse:
45,00 €
CELLUCOR C4 G4 30servings
Tootekood: 10012 ,   Maitse:
33,00 €