Tootegrupid
vitrix-with-nts.jpg Zoom

NUTREX Vitrix with NTS-6 - 60 caps

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Hind:
42,00 €

Enimmüüdud meeste libiido tõstja
Juba üle 18 aasta!
VITRIX on meie enimmüüdud meeste libiido tõstja juba üle 18 aasta. Kuigi paljud proseksuaalide kategooria tooted on tulnud ja läinud, on VITRIX ajaproovile vastu pidanud.

Põhjus on lihtne: VITRIX TÖÖTAB! Meie koostisspetsialistid on seda kõike looduslikku valemit pidevalt täiustanud. Teaduse arenedes on meie otsingud kõige tõhusama koostisosade kombinatsiooni tootmiseks andnud meeste libiidot tõstva toote, mis on jätkuvalt paremad.

NTS-6™
Loodusliku testosterooni tugi
VITRIXi efektiivsuse keskmes on meie enda NTS-6™ valem. See ainulaadne patenteeritud hoolikalt valitud looduslike fütoühendite kombinatsioon toimib meeste endokriinsüsteemiga, et toetada tervet testosterooni taset ja tugevat libiido funktsiooni.

Magamistoas, jõusaalis
VITRIX on teie universaalne meeste jõudluse parandaja. Magamistoas aitab see edendada tervet soovi, enesekindlust ja vastupidavust. Jõusaalis toetab see treeningsooritust ja toob alfaisase esile. VITRIXi igapäevane ja järjepidev kasutamine annab maksimaalse kasu. Iga VITRIXi pudel on täis 30 päeva varu.

Toitumisalane teave
Portsjoni suurus: 2 kapslit
Portsjonid konteineri kohta: 30
Summa
portsjoni kohta%RI*
LOODUSLIKU TESTOSTEROONI TUGI NTS-6 1105 mg
(Sarvkitse umbrohu (Epimedium sagittatum) ekstrakt (õhust) (standard kuni 20% ikariine), Tribulus Terrestrise ekstrakt (puuvili) (tavaliselt kuni 45% saponiinid), nõgese (Urtica dioica) ekstrakt (juur), männikoor (Pinus) Pinasteri ekstrakt (koor), Longjacki (Eurycoma longifolia) ekstrakt 100:1 (juur), BioPerine (Piper nigrum) ekstrakt (puuvili))
* Päevaväärtuste protsent põhinevad 2000 kaloriga dieedil. Teie päevaväärtused võivad sõltuvalt teie kalorivajadusest olla suuremad või madalamad.

Koostis: LOODUSLIKU TESTOSTEROONI TUGI NTS-6 (sarvestunud kitse umbrohu (Epimedium sagittatum) ekstrakt (õhust) (standard kuni 20% ikariine), Tribulus Terrestrise ekstrakt (puuvili) (tavaliselt kuni 45% saponiinid), nõgese (Urtica dioica) ekstrakt (juur), männikoore (Pinus pinaster) ekstrakt (koor), longjacki (Eurycoma longifolia) ekstrakt 100:1 (juur), BioPerine (Piper nigrum) ekstrakt (puuvili))

Teised koostisained: taimekapsel, mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid, taimne stearaat, klorofülliin. See toode kasutab ainult taimseid kapsleid, mis ei sisalda loomseid saadusi.

KUIDAS KASUTADA
SOOVITUSLIK KASUTAMINE: Võtke 1 portsjon (2 kapslit) tund enne treeningut või soovitud mehelikku tegevust. Muul juhul võtke 1 portsjon (2 kapslit) päevas söögikordade vahel. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage iga päev.

Sarnased tooted
SCITEC Multi Pro Plus 30
Tootekood: 1256 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
29,90 €
VPLAB Ultra Men´s Sport 90 caplets
Tootekood: 1742 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
MUTANT Mass 2.2kg (5 lbs)
Tootekood: 10045 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
35,00 €
HEALTHY ORIGINS Pro-Biotic 30 Billion CFU´s 60VCaps
Tootekood: 2214 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
32,00 €