Tootegrupid

OLIMP Ashwagandha 600 Sport - 60 caps

Kaubamärk:
Hind:
13,00 €
Kogus: - +

kvaliteetne, patenteeritud KSM-66 ashwagandha ekstrakt
populaarne adaptogeen amatöör- ja suure jõudlusega sportlastele
toode, millel on kasulik mõju teie mälule
abi stressitaluvuse parandamisel
toode, millel on kasulik mõju meeste seksuaalfunktsioonidele
toetus lihasmassi suurendamisel

Adaptogeenid on leidnud koha füüsiliselt aktiivsete inimeste igapäevases toidulisandis. Ashwagandha (Withania somnifera), mida nimetatakse ka India ženšenniks või talvekirsiks, on Indias sajandeid tuntud oma tervist edendavate omaduste poolest. See kõrgekvaliteediline koostisosa ei saanud puududa Olimp Sport Nutrition kaubamärgi ulatuslikust portfellist! Avastage see patenteeritud kõrge kvaliteediga ashwagandha juureekstrakt koos standardiseeritud kõrge aktiivsete koostisosade sisaldusega (5% witanoliide) - Ashwagandha 600 Sport.Dieet toidulisand loodi füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes vajavad tuge unistuste siluettide püüdlemisel ja suurepärase saavutamisel tulemused.

Usalda loodust! Sirvige Ahswagandha 600 toidulisandisse, et tagada närvisüsteemi nõuetekohane toimimine. See aitab teil võidelda stressi vastu ja saada liitlast lihasmassi tõhusamal ülesehitamisel.

Patenteeritud KSM-66 vormi ainulaadne ekstraheerimisprotsess põhineb rohelise keemia põhimõtetel - ei alkoholi ega sünteetilisi lahusteid -, mis on võimaldanud saada väga kontsentreeritud ekstrakti, säilitades taime kõik looduslikud komponendid algses vahekorras. Lisaks on toidulisandi Ahswagandha 600 Sport tootmiseks kasutatud toorainet katsetatud ohtlike raskmetallide puudumise osas ja füüsikalis-keemilisi analüüse ravimifirma Olimp Laboratories kaasaegses uurimis- ja arenduskeskuses. Ettevõttel on ainuõigus patenteeritud KSM-66 ekstrakti kasutamiseks nende toodetes Poolas. Kahtlemata on see üks ettevõtte paljudest eelistest ning Olimp Sport Nutrition kaubamärgi logoga preparaat, mis sisaldab mainitud KSM-66 vormi, muutub Poola turul ainulaadseks! Ärge unustage tervislikke eluviise ja tasakaalustatud toitumist.

Ingredients: 60% KSM-66 ashwagandha root extract (Withania somnifera L.), bulking agent – microcrystalline cellulose; anti-caking agents – magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; capsule (gelatine, colour: E 171).

Nutrition information 1 capsule 2 capsules
Ashwagandha root extract (Withania somnifera L.) KSM-66,
of which: 5% withanolides
300 mg
15 mg
600 mg
30 mg

Soovituslik kasutamine: 1 kapsel kaks korda päevas koos toiduga, pestakse rohke veega. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitatav on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

Sarnased tooted
SCITEC C1000 + Bioflavonoids 100caps
Tootekood: 1779 ,   Maitse:
13,00 €
HEALTHY ORIGINS Pro-Biotic 30 Billion CFU´s 60VCaps
Tootekood: 2214 ,   Maitse:
28,00 €
NOW FOODS Omega 3 Fish Oil - 100 softgels
Tootekood: 2733 ,   Maitse:
12,00 €
MUTANT Test 180caps
Tootekood: 2817 ,   Maitse:
36,00 €