Tootegrupid

OLIMP L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
2,50 €
* Maitse

Kogus: - +
   - või -   

Preparaat, mis rikastab dieeti L-karnitiiniga ja sisaldab suurimat annust turul - 3000 mg L-karnitiini ampullis, mida tugevdatakse täiendava B6-vitamiiniga.

Preparaadi loomisel kasutati uuenduslikku vedelate tehnoloogiate valemit, et maksimeerida preparaadis sisalduvate toimeainete imendumise tempot ja tõhusust.

Kõik need eelised on lisatud käepärasesse 25 ml ampulli, mis tagab erakordse kasutamise lihtsuse ja mida võib igal ajal tarbida.

Kuidas L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT töötab?

L-karnitiin on rasva lagunemise viimase etapi võtmeelement. See transpordib vabad rasvhapped nende lõpliku oksüdatsiooni kohta (mitokondrid), kus neisse kogunenud energia vabaneb, suurendades oluliselt keha treenimisvõimet. Vabade rasvhapete efektiivne oksüdeerimine tagab, et neid ei hoita triglütseriididena, st nad ei suurenda rasvkoe mahtu. Lisaks osaleb vitamiin B6, mida leidub paljudes metaboolse muundamise protsessides osalevates ensüümides, otseselt osa süsivesikute (lihaste glükogeeni tootmine ja lagunemine) ja rasvade metabolismist, intensiivistades veelgi energiatootmist. B6-vitamiin on hemoglobiini tootmisel ülioluline ja antikehade tootmises osaledes parandab see organismi immuunsust.

Millised on L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT eelised?

L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT pakub suurimat L-karnitiini annust, mida Poola turul saadaval on. L-karnitiini toimet tugevdab täiendav vitamiin B6, mis võimaldab intensiivse füüsilise pingutuse ajal toimuvates energiatootmise protsessides toimida sünergiliselt L-karnitiiniga. Vedelatehnoloogia kasutamine suurendab preparaadi ainulaadsete koostisosade imendumise kiirust. Ampull võimaldab L-karnitiini ja B6-vitamiini viivitamatut imendumist vereringesse, ilma tablettide või kapslite jaoks iseloomuliku viivituseta. L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT hämmastab mitte ainult tõhususe, vaid ka maitsvate maitsete - kirsi- ja apelsinimaitsega.

Käepärane ampull tagab maksimaalse kasutusmugavuse:

lihtne igal ajal tarbida
pole vaja võtta palju kapsleid ega tablette
võib igal ajal kasutada
lihtne kaasas kanda ja transportida
Kelle jaoks on L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT ette nähtud?

Preparaat on mõeldud inimestele, kes vähendavad rasvakudet, tegelevad intellektuaalse tööga ja osalevad tervisespordis. Seda soovitatakse ka taimetoitlastele, et täiendada oma dieeti L-karnitiiniga. See on eriti soovitatav neile, kes ei saa või ei taha tarbida suurt hulka kapsleid või tablette.

Sarnased tooted
VPLAB Ultra Women Sport 90 caplets
Tootekood: 1743 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Amino 5600 500 tab
Tootekood: 346 ,   Maitse:
34,00 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
47,00 €
MYPROTEIN Impact Whey Protein 1kg - EUROOPA enimmüüdud proteiin!
Tootekood: 10476 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
30,00 €
HEALTHY ORIGINS Pro-Biotic 30 Billion CFU´s 60VCaps
Tootekood: 2214 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
32,00 €