Tootegrupid

OLIMP Taurine Mega Caps - 120 caps

Kaubamärk:
Hind:
10,00 €
Kogus: - +

TAURINE MEGA CAPS® - 1500 mg tippkvaliteediga tauriini ühes MEGA CAPS kapslis !!!

Tauriin on tingimata asendamatu aminohape, mis on loodud metioniinist ja tsüsteiinist. See ilmneb kehas vaba aminohappena või lihtsate peptiidide komponendina - vereliistakutes ja sapis, kus koos sapphappega moodustab taurokoolhappeid. See aminohape ei ole süsteemsete valkude ehitusplokk, kuid see on vajalik nende muundamise protsessis. Inimkeha toodab väikeses koguses tauriini, kuid neist ei piisa, eriti noorte ja kasvavate kehade ning füüsiliselt aktiivsete inimeste kehade jaoks. Nii nagu glutamiin, salvestab ka tauriin kehas lämmastikku. Treeningu ajal toodab ja vabastab keha liigses koguses serotoniini - hormooni, mis põhjustab lihastes kataboolseid reaktsioone. Tauriin piirab selle hormooni tootmist. Vähenenud serotoniini kogus hoiab ära väsimuse ja võimaldab inimesel palju kauem treenida. Füüsilise pingutuse ajal hoiab tauriin närvisüsteemi ja lihasrakkudes kauakestvat kõrget kaltsiumioonide kontsentratsiooni.

MEGA CAPS® / MEGA CAPSULES® on OLIMP LABORATORITE ETTEVÕTTE TÖÖSTUSOMAND. ME OLEME ESIMENE!

„MEGA CAPS” ja „MEGA CAPSULES” on kaubamärgid, mis on registreeritud Olimp Laboratories kasuks Poola patendiametis vastavalt 2004. ja 2006. aastal. Lisaks on tekstiline kaubamärk “MEGA CAPS” esitatud rahvusvaheliseks menetluseks 26 riigis üle kogu maailma ja seni registreeritud 17 riigis. Ka tekstilised ja piltlikud kaubamärgid MEGA CAPS® / MEGA CAPSULES® on paljudes riikides, ka väljaspool Euroopat, registreeritud rahvusvahelises menetluses.


OLIMP MEGA CAPS® / MEGA CAPSULES® - AINULT ESIMENE, ORIGINAAL!

Ingredients: 88,7% taurine, bulking agent - microcrystalline cellulose; anti-caking agent - magnesium salts of fatty acids; capsule (gelatin, colour: E 171)

Nutrition value 1 capsule 2 capsules
Taurine 1500 mg 3000 mg

Võtke 1-2 kapslit päevas sõltuvalt pingutuse intensiivsusest, juues suure koguse veega. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toodet soovitatakse täiskasvanutele toidulisandina. Soovitatav on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted
GRENADE nr 1 rasvapõletaja Eestis ja Euroopas - 100caps
Tootekood: 1 ,   Maitse:
40,00 € (-20%)
50,00 €
ON Creatine Powder 600g
Tootekood: 1741 ,   Maitse:
30,00 €
SCITEC Liquid Magnesium 1000 ml Pineapple Orange
Tootekood: 533 ,   Maitse:
19,90 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Maitse:
27,90 €
ON Gold Standard Pre Workout 30 servings
Tootekood: 10073 ,   Maitse:
33,00 €