Tootegrupid

ON 100% Casein Protein 2 lbs (909g)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
45,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +
   - või -   

Madala süsivesikusisaldusega aeglaselt imenduv proteiinisegu koos glutamiiniga!

Mõnikord on aeglane parem - eriti kui teemaks on proteiinide seedimine. Kui kiire proteiinide omistamine on soovitatav vahetult enne ja pärast treeningut, siis muul ajal võiks see ilmselt olla pikaldasem. Kaseiini proteiinid on pH tundlikud ning geelistuvad kõhu happelises keskkonnas. Selle tulemusel võtab kaseiini proteiini lammutamine aminohapeteks kuni 2 korda kauem aega kui teiste proteiinide puhul. Kaseiin on piimas kõige külluslikumalt leiduv proteiin. Seda käsitletakse kui kõrge väärtusega proteiini, kuna ta on kergesti omistatav ning temas leidub palju aminohappeid, mida keha ise ei sünteesi.

Teiseks eeliseks on kõrgem heaolu tunne (täis kõht, rahulolu). Kaseiin avaldab mao seintele kerget rõhku. Efekt seisneb selles, et ajuni jõuab signaal, et söömine tuleks lõpetada. Kaseiin on kõige aeglasemalt seeduv proteiin. See aitab luua pikaldase-vabanemise efekti, tagades pikaldase ühtlase aminohapete voolu lihastesse. Tulemuseks on paranenud anti-kataboolne keskkond, mis loob head eeldused kasvuks ja taastumiseks.

Kulturistid ja sportlased, kelle eesmärgiks on puhas lihasmass, lihaste lagundamise vältimine ja kiirenenud taastumine ja need, kes soovivad parandada oma une kvaliteeti saavad kaseiinist kindlasti kasu.

Uuringud on tõestanud järgnevat:

  • Ca 31% paranenud proteiinide süntees (vadak 68%)

  • Lihaste katabolism väheneb 34%

  • Positiivne lämmastiku balanss kuni 7 tundi pärast manustamist

Sega 1 kuhjaga kulp 300 - 400 ml veega. Segamiseks võid kasutada blenderit, šeikerit või ka lihtsalt lusikat. Blenderisse võid lisada ka jääkuubikuid, jogurtit, marju jne. Parim aeg kasutamiseks on esimese söögina hommikul ja vahetult enne magama minekut.

Sarnased tooted
MUSCLEPHARM Combat 1.8kg (4lb)
Tootekood: 10343 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse:
65,00 €
RULE1 R1 Casein Protein (2lbs) 908g
Tootekood: 10472 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
45,00 €
MYPROTEIN Slow-Release Casein 2.5kg (micellar casein)
Tootekood: 10481 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
65,00 €
BAREBELLS Proteiinibatoon 55g
Tootekood: 10542 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
2,50 €
PEScience Select Protein 16g (1/2serving) (Whey + Casein)
Tootekood: 10654 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
Al. 1,00 €