Tootegrupid

ON Platinum HydroWhey 1.6Kg

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 95,00 €
89,90 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

 

Hüdrolüüsides valku selles premium koostises, oleme loonud oma kiireima toimega vadaku proteiini. Hüdrolüüsimisel lagunevad suuremad valgud väiksemateks tükkideks, mis pääsevad kiiresti teie süsteemi, võimaldades teie lihastel kiiresti taastuda. Efektiivsuse suurendamiseks oleme seda revolutsioonilist valemit täiustanud ka ACTITOR ™ peptiidide ja mikroniseeritud hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) abil. Lisaks sellele, et Platinum Hydrowhey on kiire, on see ka ülipuhas. Sellepärast, et see on valmistatud täielikult hüdrolüüsitud vadakuvalgu isolaatidest. Seega pole teie progressi aeglustamiseks üleliigset rasva ega laktoosi.

 

Valmistatud täiustatud hüdrolüüsitud vadakuvalgu isolaatidega kiiremaks tarnimiseks
30 grammi ülipuhta valku ühe portsjoni kohta
Ligi 9 grammi leutsiini, isoleutsiini ja valiini (BCAA)
Sisaldab patendis ootavaid ACTITOR ™ peptiide
Laktoosi pole
Valmistati lusikaga hõlpsaks segamiseks
Platinum Hydrowhey® ONi kõige väärtuslikum lihaste ehitamise valk
Kombineerides absoluutselt parimaid koostisosi rea väga spetsialiseeritud töötlemistehnikatega, on Optimum Nutrition (ON) loonud oma seni kõige väärtuslikuma lihaseid suurendava valgu. Kõik Platinum Hydrowhey® kohta oli loodud kompromissitu suhtumise osas esinemistesse - nii jõusaalis kui ka teie šeikeris.

 

Puhas jõudlus
Platinum Hydrowhey® on kõige puhtamas ekspressioonis valk. See on valmistatud ainult hüdrolüüsitud vadakuvalkudest, mis on eraldatud liigse laktoosi, süsivesikute ja rasva eemaldamiseks. Tulemuseks on ülimalt puhas toode, mis on kiirelt seeditav ja millele on lisatud lihaseid suurendavaid ja aminohapete sisaldust lisavaid aineid.

 

Toitke lihaseid kiiresti
100% Platinum Hydrowhey® valkudest hüdrolüüsitakse erineval määral. Hüdrolüüsimine on protsess, mille käigus terviklikud valgud jaotatakse strateegiliselt väiksemateks fragmentideks, mida nimetatakse peptiidideks, et neid kiiremini kohale toimetada ja keha hõlpsamini kasutada. ON-i eksklusiivne kergete, mõõdukate ja ultrahüdrolüüsitud valkude kombinatsioon tagab di-, tri- ja oligopeptiidid, säilitades samal ajal vadakus looduslikult leiduvad mikrofraktsioonid. Kui see on liiga palju tehnilisi jutte, peate kõigest mõistma, et Platinum Hydrowhey® on ideaalne esimene asi hommikul, enne treeningut ja kohe pärast treeningut, kui teie töökad lihased saavad kiiretoimelistest valkudest kõige rohkem kasu.

 

Parim, mis veelgi parem
Kõik valgud koosnevad aminohapetest, kuid mitte kõik aminohapped pole võrdse tähtsusega. Kolm hargnenud ahelaga aminohapet (BCAA) on sportlastele eriti kasulikud, kuna need aitavad kaasa uute lihaste sünteesile ja kaitsevad juba olemasolevat lihast lagunemise eest. Seetõttu täiustas ON plaatina Hydrowhey® iga portsjonit, millele oli lisatud BCAA-sid, kokku üle 8800 mg kühvel.

 

1-1.5kulpi 1-3x päevas. Vett 200-350ml. Tarvitada hommikul enne söömist ja pärast trenni

Sarnased tooted
SCITEC DAA Pro 100caps
Tootekood: 1326 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
14,00 € (-24%)
18,50 €
VPLAB Ultra Men´s Sport 90 caplets
Tootekood: 1742 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
20,00 €
NOW FOODS Fenugreek 500mg 100caps
Tootekood: 2202 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
11,00 €
Animal Pak 388g - 44 servings
Tootekood: 10277 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
54,00 € (-10%)
60,00 €
NOW FOODS Vitamin B6 100mg 100 Veg Capsules
Tootekood: 2374 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
11,00 €