Tootegrupid

OstroVit Resveratrol VEGE 60vcaps (resveratrool)

Kaubamärk:
Hind:
11,50 €
Kogus: - +

OstroVit Resveratrol VEGE on toidulisand kapslites, mis sisaldavad Jaapani sõlmejuureekstrakti, mis on standardiseeritud 50% trans-resveratroolile. Kapsel (HPMC - hüdroksüpropüülmetüültselluloos) ja ekstrakt ei sisalda ühtegi loomset päritolu ainet, seega on toidulisand pühendatud paljudele saajatele, sealhulgas veganitele ja taimetoitlastele. OstroVit 100% VEGE KAPSLID on kvaliteet, hoolsus ja vastus klientide ootustele.

100% VEGE KAPSLITE LINE
Toode on pühendatud ka veganitele ja taimetoitlastele
60 portsjonit toodet
Ekstrakt, mis on standarditud 50% trans-resveratrooli jaoks

OstroVit Resveratrol VEGE

Jaapani knotweed on Lõuna-Aasiast pärineva knotweedi perekonna taimeliik. Praegu hõlmab see ka Euroopat ja isegi mõnda Poola piirkonda. See on klassifitseeritud invasiivsete liikide hulka, s.t liikideks, mis võivad otseselt ohustada antud looduspiirkonda endeemiliselt. Jaapani knotweed on tuntud peamiselt oma tervendavate omaduste poolest ja vastutab peamiselt trans-resveratroolina tuntud ühendi kõrge kontsentratsiooni eest.

Resveratrool on orgaaniline keemiline ühend polüfenoolide rühmast. See toimub kahe cis- ja trans-isomeeri kujul, kus ainult trans-organismil on meie keha jaoks bioloogiline tähendus. Suuremates kontsentratsioonides võib seda leida peamiselt Jaapani sõlmedest ja viinamarjadest, kus aeg-ajalt punase veini joomise eelised ja kasu tervisele on juba ammu teada.

Resveratrool pärsib antioksüdandina toimides vabade radikaalide aktiivsust, soodustab apoptoosi, s.t kahjustatud inimrakkude loomulikku lagunemist, omab kardioprotektiivset toimet, ennetades ateroskleroosi ning vähendades kardiovaskulaarsete haiguste ja üldise hüpertensiooni riski. Teadlased on näidanud ka selliseid eeliseid nagu glükoosi-insuliini metabolismi reguleerimine ja vere triglütseriidide taseme langetamine.

Omadused OstroVit Resveratrol VEGE
On antibakteriaalse toimega
Toetab kardiovaskulaarse süsteemi nõuetekohast toimimist
Võib avaldada neuroprotektiivset toimet
Alandab glükoosi ja triglütseriidide taset meie veres
See on looduslik antioksüdant (antioksüdant)
On põletikuvastase toimega
See võib aidata kaasa keha rasva "vähendamisele"

60 vcaps
1 capsules
SUPPLEMENT FACTS
 Per portion
Japanese knotweed root extract 300 mg
- of which trans-resveratrol (50 %)) 150 mg

Japanese knotweed root extract (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc.) standardized on 50 % of trans-resveratrol, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Võtke 1-4 kapslit päevas.

Sarnased tooted
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
36,00 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
ON Serious Mass 12 lbs (5443g)
Tootekood: 10077 ,   Maitse:
69,90 €
SCITEC 100% Protein Professional 2350g
Tootekood: 10098 ,   Maitse:
65,00 €
DR´S BEST Collagen Best Types 1 & 3 1000mg 180tabs
Tootekood: 2217 ,   Maitse:
24,00 €