Tootegrupid

PROMERA SPORTS Con-Cret Creatine HCL 72caps (kreatiin hüdrokloriid)

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €
Kogus: - +

CON-CRĒT® ON AINULT MICRO-DOSING® KREATIIN
Tugevuse, vastupidavuse ja taastumise suurenemise eest

100% kreatiinvesinikkloriid (C-HCl) *
Ei laadimist ega jalgrattaga sõitmist *
Veepeetust ega krampe pole *
Suurepärane lahustuvus ja omastatavus *
Suurenenud funktsionaalne lihaste energia *

MIKRODOOSITAMINE: VÄHEM ON ROHKEM.

Esmakordselt kreatiini toidulisandina võimaldab meie patenteeritud MICRO-DOSING® spetsiaalselt igas vanuses sportlastel ja spordiharrastajatel doseerida meie auhinnatud CON-CRĒT®-i nende kehakaalu ja treeningu intensiivsuse põhjal. Ühelgi teisel kreatiini toidulisandil pole seda ülimat doseerimisprotokolli.
See pole maagia. SEE TEADUS.

KREATIINMONOHÜDRAADI MÜÜT

Kreatiini eelised on hästi dokumenteeritud. Kreatiinmonohüdraadi (CM) abil tulemuste saamiseks peate võib-olla laadima suurema kiirusega. Sellepärast oleme välja töötanud kreatiinvesinikkloriidi (C-HCl) - kreatiini vormi, mis on nii hea kui see sai viis patenti. Me nimetame seda nimeks CON-CRĒT®. CON-CRĒT®-i puhul vajate treeningu intensiivsuse suurendamiseks ja kasumi maksimeerimiseks ainult 750 mg 100 naela kohta. CON-CRĒT® kreatiini HCl (C-HCl) on kuuskümmend neli korda paremini lahustuv ja see omastab plasma 70% rohkem kui CM. CM on ebaefektiivne koostisosa, mis ei lahustu vees ega teie kehas kergesti. Kui CM ei imendu teie vereringesse, ei raisata seda mitte ainult teie treeningule, vaid see võib põhjustada ka veepeetust ja krampe. Mida see kogu teave tähendab? See tähendab, et saate palju vähem CON-CRĒT®-i kasutada, et teha palju rohkem, vältides CM-ga tavaliselt seotud puudusi.

Võtke enne treeningut 30–60 minutit 6 oz-ga. veest. CON-CRETi võib võtta tühja kõhuga või koos toiduga või segada valguga. Normaalne treening: 1 portsjon (1 kapsel) 45kg kehakaalu kohta. Intensiivne treening: 1-2 portsjonit (1-2 kapslit) 100 naela kehakaalu kohta. Post & Off päevad: lihaste taastumise hõlbustamiseks võib võtta ühe portsjoni (1 kapsel) 45kg kehakaalu kohta.

Sarnased tooted
SAN Tribuvar 1000 90 tablets
Tootekood: 1606 ,   Maitse:
18,00 €
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Maitse:
30,00 €
MUSCLETECH Cell-Tech Performance Series 6lb (2715g)
Tootekood: 10037 ,   Maitse:
64,00 €
USPLABS Modern BCAA+ 535g SOOVITAME!
Tootekood: 10129 ,   Maitse:
33,00 €
ON Opti-Women 60caps
Tootekood: 6613 ,   Maitse:
25,00 €