Tootegrupid

PURE 2Improve Foam Roller BLACK (Massaažirull) 33x14.5cm

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
18,00 €
Kogus: - +

P2I Massaažirulli, mis on originaalse TP disainiga. Üks esimesi massaazirullimustreid, mis sai maailmakuulsaks. Kõige soodsama hinnaga massaažirull Eestis!

P2I massaazirull on väga vastupidav ja talub suuri koormusi ning korduvat kasutamist. Rullil on uus unikaalne disain ja kasutatud on meterjali mille pehmus on võrreldav inimese näpu pehmusega.

Toode sobib igale inimesele, kes tahab oma lihasvaludele ja lihaspingetele leevendust ning inimestele, kes tahavad tugevadada oma kerelihaseid. Massaažirull võiks olla iga tõsiselt treeniva sportlase lihashoolduse abivahend! Igapäevane rullimine hoiab Teie lihased korras ja seetõttu väheneb tunduvalt vajadus käia massaažilaual, hoides sellega kokku ka raha! Kindlasti ei asenda massaažirull massaaži, kuid on tõhus abivahend päevadel, kui massaažis ei käida.Massaažirulli on väga lithne kasutada, lihtsalt toeta rullile valuliku kohaga ning alusta rullimisega.
Massaažirull on ideaalne abivahend leevendamaks lihaspingeid raskesti venitatavatel kohtadel, milledeks on näiteks reie välisküljed ja sääre pealsed. . Seest toruga massaazirullid on vastupidavamad, kui nn vahurullid , mis ähevad kiiresti läbi (loe pehmeks ja loperguseks). Kui massaažirull läheb pehmeks, siis ta ei anna enam soovitud efekti ja tulemust.

Rull on kompaktne ja kerge (vaid 798g), mis tõttu on seda lihtne treeningule või reisile kaasa võtta.

Kasutamine:

Massaažirulli kasutamine on lihtne, tuleb leida oma lihases valulik punkt, toetada selle punktiga rullile ja  rullida edasi-tagasi, kuni valulikkus kaob. Esimesel korral ei tasuks väga agressiivselt rullida,  vaid proovida kuidas keha reageerib. Tasapisi  trikke  ja keha tunnetust õppides on võimalik  lihaseid lõtvadena hoides maksimaalset efekti saada.

Sarnased tooted
QNT Sport bag
Tootekood: 639 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
5,00 € (-67%)
15,00 €
MADMAX ZAHOPRENE Elbow Support (MFA-293)
Tootekood: 10197 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
12,00 €
MUSCLEPHARM Mens Hoodie Weak Ends
Tootekood: 10205 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 € (-29%)
35,00 €
RCSS T-Shirt Testogen - Black - M
Tootekood: 2495 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
20,00 €
PROZIS X-Sense Capris - Fidgi Night Shade
Tootekood: 10488 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 € (-28%)
34,90 €