Tootegrupid
pure2improve-yoga-roller.jpg Zoom

PURE 2Improve Yoga Roller SININE (treeningrull) 33x14cm

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Hind:
18,00 €

Pure 2 Improve uus jooga seeria massaazirull, mis on kõige uuema disainiga ja täna oma erilisele mustrile veelgi paremate masseerivate omadustega massaažrull P2I valikus.

joogarull Massaažirull on väga vastupidav ja talub suuri koormusi ning korduvat kasutamist. Rullil on uus unikaalne disain ja kasutatud on meterjali mille pehmus on võrreldav inimese näpu pehmusega.

P2I joogarull on disainitud inimestele, kes vajavad lihashooldust ja treeningvahendit . Toode sobib igale inimesele, kes tahab oma lihasvaludele ja lihaspingetele leevendust ning inimestele, kes tahavad tugevadada oma kerelihaseid. P2I massaažirull peaks olema iga tõsiselt treeniva sportlase, lihashoolduse abivahend! Igapäevane rullimine hoiab Teie lihased korras ja seetõttu väheneb tunduvalt vajadus käia massaažilaual, hoides sellega kokku ka raha! Kindlasti ei asenda massaažirull massaaži, kuid on tõhus abivahend päevadel, kui massaažis ei käida.Massaažirulli on väga lithne kasutada, lihtsalt toeta rullile valuliku kohaga ning alusta rullimisega.
P2I joogarull on ideaalne abivahend leevendamaks lihaspingeid raskesti venitatavatel kohtadel, milledeks on näiteks reie välisküljed ja sääre pealsed.  P2IMassaažirullid teeb eriliseks võrreldes teiste massaažirullidega see, et on toodetud kvaliteetsetest materjalidest,  mis tähendab, et kui tavalised nn. vahurullid lähevad kiiresti läbi (loe pehmeks ja loperguseks), siis see rull kestab kaua. Kui massaažirull läheb pehmeks, siis ta ei anna enam soovitud efekti ja tulemust.

Rull on kompaktne ja kerge (vaid 900g), mis tõttu on seda lihtne treeningule või reisile kaasa võtta.

Kasutamine:

Massaažirulli kasutamine on lihtne, tuleb leida oma lihases valulik punkt, toetada selle punktiga rullile ja  rullida edasi-tagasi, kuni valulikkus kaob. Esimesel korral ei tasuks väga agressiivselt rullida,  vaid proovida kuidas keha reageerib. Tasapisi  trikke  ja keha tunnetust õppides on võimalik  lihaseid lõtvadena hoides maksimaalset efekti saada.

Suurus:

Mõõdud – pikkus 33cm ja läbimõõt 14cm
Kaal – 900g

Sarnased tooted
MADMAX Contoured vöö Black (MFB-999)
Tootekood: 20005 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
40,00 €
BLENDER BOTTLE Sportmixer 20oz - Clear/White - 600ml
Tootekood: 3235 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
14,90 €
BLENDER BOTTLE Radian Tritan 32oz / 940ml MOSS GREEN
Tootekood: 3543 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
19,50 €
BLENDER BOTTLE Radian Tritan 32oz / 940ml CYAN (BLUE)
Tootekood: 4024 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
19,50 €
MUSCLETECH Squeeze bottle 500ml (joogipudel)
Tootekood: 1033 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
6,00 €