Tootegrupid

Raze Energy ZERO Sugar

Kaubamärk:
Hind:
3,50 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Miks on REPP Sports Raze gaseeritud energiajook valmis?!

300 mg kofeiini purgi kohta
VÄRSKE energia maatriks
Spordisaal-kott sõbralik
Suhkrut pole
Pole krahhi!
REPP Sporti kuttidelt on nende missioon - ületada looduse geneetilised piirangud - kindel missioon, eks?! Need ülimaitsvad maitsvad 'Raze' energiajoogid on segu teretulnud lisand, mis on tehtud ReFRESH tehnoloogia abil (Fookus, taastamine, energia, vastupidavus, hüdratsioon - nutikas?) kindlasti pakivad nad ka VABA punni! Ärge lootke, et suudaksite veel rahvana istuda !!

Valmistatud lisatud elektrolüütide ja BCAA-dega, pakkudes energiat kofeiinist, lihaste hüdratsiooni elektrolüütidest ja kiiret taastumist BCAA-delt !! Kõik koos töötavad, et saavutada maksimaalne lihaste vastupidavus ... see tähendab, et saate anda treeningule KÕIKI ja palju muud !! Ilma treeningujärgsete krahhideta kavatseb Raze tule põlema jätta!

Tervel hulgal vingeid maitseaineid alates Maasika-Coladast kuni Hapuse Kummi Wormzini, Arbuusikülmani, Viinamarja Bubblegumi ja Guava Mango ... maitse kõigile! Mõne EXTREME vaimse fookuse saavutamine seguga nootroopilisest headusest! Mõningane MAD vastupidavus ja raaaapiline vaimne ja füüsiline taastumine - jah PALUN !!

Konserveeritud, gaseeritud, lukustatud pole laaditud! Raze ya mängu inimesed! Hankige oma elus purk seda kraami !!

Sarnased tooted
MYVITAMINS Vitamin D3 - 180 Caps (2500iu)
Tootekood: 1413 ,   Maitse:
14,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 5 lbs (2273g)
Tootekood: 10071 ,   Maitse:
79,00 € (-12%)
90,00 €
SCITEC BCAA+Glutamine Xpress 600g
Tootekood: 10161 ,   Maitse:
39,90 €
ON Opti-Women 60caps
Tootekood: 6613 ,   Maitse:
25,00 €