Tootegrupid
boom-stick.jpg Zoom

REDCON1 Boom Stick 270 Capsules

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Hind:
40,00 €

Iga isase vananedes hakkavad tema testitase aeglaselt aeglustuma. Tegelikult on uuringud näidanud, et kui mees saab 30-aastaseks, hakkab tema testitase langema koguni 1% aastas. Kui teil on olnud väsimust, teil on madal sugutung või kui leiate, et teie treeningud lihtsalt ei lõpe seda enam, võivad need olla märgid, et teie testitase on madal. Ärge laske end vananemisprotsessil tagasi hoida - Redcon1-l on vastus. Boom Stick on uhiuus, revolutsiooniline testi suurendav lisa, mis paneb sind tundma, et oled jälle 25-aastane. Lisage Redcon1 Boom Stick täna oma ostukorvi ja tundke end peatamatuna!

Boom Stick on uusim toode Redcon1 tootesarjas, mis on loomulik meessoost lisaseade, mis sisaldab tohutut annust tööstuse kõige tugevamaid testitõsteaineid. See võimas toidulisand toodab testi ja kõrvaldab madala sugutungi, energiapuuduse ja kroonilise väsimuse. Ükskõik, kas olete vanem mees, kes soovib täiendada ammendunud testitaset, või noorem mees, kes soovib oma jõudluse järgmisele tasemele viia, on Redcon1 Boom Stick ainus vajaminev testitõstev lisa.


Täheliku loodusliku koostisainega profiiliga Boom Stick on koormatud tuttavate testitõstvate koostisosadega massilistes annustes, et tagada igast kapslist maksimumi võtmine. Iga Boom Sticki portsjon sisaldab kopsakat 3300 RÜ D-vitamiini, mis on oluline tegur meie üldise energiataseme määramisel ja testitootmise suurendamisel kuni 20%. Veelgi enam, D-vitamiin toetab aromataasi pärssimist, mis muudab selle ideaalseks vaba testi suurendamiseks kehas. Boom Stick sisaldab ka DAA-d (D-asparagiinhape), mis on asendamatu aminohape, millel on meeste suguhormoonide tootmisel otsustav roll; uuringud näitavad, et 3g DAA suurendamine päevas (sama annus Boom Stickis) võib tõsta testitoodangut kuni 42%! Redcon1 pakis ka Boom Sticki koos tuttavate meessoost lisatoodete looduslike taimsete koostisosadega nagu Tribulus Terrestris, lambaläätse ekstrakt, nõgesekstrakt ja DHEA, et teie alandatud testitase ei jääks šansiks. Veelgi enam, Boom Stick sisaldab ka täiendavaid looduslikke koostisosi nagu Ashwagandha Root, mis vähendab stressitaset ja vähendab kortisooli tootmist, parandades teie üldist meeleolu ja heaolutunnet. Mida sa ootad? Tooge BOOM oma ellu Redcon1 Boom Stick abil!

TÄHELEPANEKUD
Suurendab testide taset
Suurendab jõudu ja vastupidavust
Soodustab kiiremat taastumisaega
Suurendab libiido / sugutungi
Parandab meeleolu

Serving Size: 9 Capsules

Servings Per Container: 30

Vitamin B3 3300IU

Magnesium 100mg

Zinc 30mg

D-Aspartic Acid 3120mg

Ashwagandha Root Extract withanolides 1000mg

Tribulus Terrestris 90% Steroidal Saponins 750mg

Fenugreek Extract 50% Fenusides 600mg

Diindolylmethane (DIM) 250mg

Nettle Extract 1% silica 175mg

Other Ingredients: Gelatin, Dicalcium phosphate, Magnesium Stearate, Silica.

Redcon1 soovitab võtta 3 kapslit kolm korda päevas koos toiduga, kusjuures annused on jaotatud üksteisest ühtlaselt. Ärge ületage rohkem kui 9 kapslit päevas; soovitatud annuse ületamine tulemusi ei suurenda.

Sarnased tooted
VPLAB Ultra Men´s Sport 90 caplets
Tootekood: 1742 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
20,00 €
iFit NEON Blue 700ml
Tootekood: 1772 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
3,50 €
ON Creatine Powder 300g
Tootekood: 298 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 €
MUTANT Mass 2.2kg (5 lbs)
Tootekood: 10045 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
35,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 10 lbs (4535g)
Tootekood: 10069 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
148,00 € (-11%)
167,00 €