Tootegrupid

SMARTSHAKE Revive Red Hot Chilli Peppers 750ml

Kaubamärk:
Hind:
18,00 €
Kogus: - +

Smartshake'i meeskond pole kunagi rahul vaid mõne vana raputaja valmistamisega ja Smartshake Revive Series Rock Collection "raputab" asju veelgi, keskendudes austusele ajaloo suurimatele rokkbändidele. Vana kooli rokkansamblid FTW!

See vinge Iron Maideni-teemaline šeiker on super-seksikas SmartShake Revive Series stiilis, millel on pehme silmuse käepide ja kummist detailid, mis hõlbustavad nende raskete higiste seansside ajal kandmist ja hoidmist ... ärge olge see inimene, kes loob jama pärast raputaja viskamist jõusaalis (me kõik oleme seal käinud!).

Kui rohkem meist haarab oma nutikaid shakereid päevade ja üldiseks kasutamiseks, on Revive Series loksutisse lisatud puuviljainfusiooni segisti V2, millel on teravad kannused teie puuvilja- ja marjasegude jaoks! Nagu tavaliselt, pole vaja lekete ega segaduste pärast muretseda - turvalise korgi ja lekkimiskindla tihendiga saate selle tavalise mureta üles raputada.

Valguga kaasas kandmine? Supps? Suupisted? Puu? Kõik hästi! Igal BPA- ja DEHP-vabavara loksutil on eemaldatav, virnastatav, lekkekindel hoiuruum, mis muudab kõige selle lihtsamaks!

Ok, see on suurepärane ja kõigil on "tark" raputaja ... aga nende Insta kaadrite pärast on PALJU haiglane välja näha! Revive Rock Band seeria on saadaval erinevates värvitoonides / kujundustes, austades ainult parimat - Slayerit, Metallicat, Motley Crüet ja Motor Headi!

Miks nii tark ?!

Äge rokkbändi kollektsioon
Silmuskäepide ja lööke neelav kumm
Fruit infuser V2 mikser muudab puuviljade ja marjade segamise imelihtsaks!
Tasuta BPA ja DEHP-st
Virnastatavad lekkekindlad lahtrid
Suur reisiraputaja

Sarnased tooted
MADMAX ZAHOPRENE Knee Support (MFA-294)
Tootekood: 10198 ,   Maitse:
15,00 €
MADMAX Bandages for box (2,5 m) Digital camo (MBA-002)
Tootekood: 2467 ,   Maitse:
6,00 €
MADMAX Tõsterihmad Camo / White (MFA-275)
Tootekood: 2990 ,   Maitse:
8,00 €
GRENADE SHAKER (GUN METAL GREY)
Tootekood: 3099 ,   Maitse:
10,00 €
PROZIS Kool Bottle - Sugar 500 ml - Sugar Coral
Tootekood: 3523 ,   Maitse:
15,00 €