Tootegrupid

SCITEC Jumbo Hardcore 1530g

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
42,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +
   - või -   

- 50 GRAMMI MITMEETAPILISE PIKENDATUD OMASTUMISEGA "5-PROTEIINI" MAATRIKS!

- 7 süsivesiku segu

- 6 liiki kreatiini

- lämmastikoksiidi tootmise kiirendaja, mis on rikastatud bioaktiivsete peptiididega

- 8 erinevat maatriksit, mis katavad keha vajadusi

Legendaarne JUMBO massilisaja on edasi arendatud! Juba varem olid need professionaalsel tasemel tooted, JUMBO tähendas "SUUR!", JUMBO tähendas "TUGEV!", Kuid viimane JUMBO HARDCORE versioon toob paranemist iga detaili osas!

JUMBO oli algselt sammuke eespool lihtsast dekstroosil ja maltodekstriinil põhinevast massilisajast. Uus 7 süsivesiku segu on veelgi keerulisem: see sisaldab kaerajahu, kaerakliisid, orgaanilised hanemaltsa, orgaaanilist amaranti, tatart. Need on pikaajalise energiat pakkuvad süsivesikuallikad. Oluline, et toode ei ole täis lihtsaid suhkruid!

Eelmine JUMBO sisaldas ainult ühte valgu allikat (vadak), kuid JUMBO HARDCORE funktsioonid on mitmeetapilised. Aeglase imenduvuse tagab "5-PROTEIINI" maatriks, mis sisaldab vadakuvalgu isolaati, kaseiini, hüdrolüüsitud lihavalgu peptiide, riisiproteiini. See on puhas 50 g valgusegu!

JUMBO HARDCOR-ile on lisasitud 8 eri maatriksit keha erinevate vajaduste katmiseks. Üks selline maatriks koosneb 6 liiki kreatiinist. Kaks aminohapete maatriksit annavad kiiretoimelisi olulisi aminohappeid, millest paljud on mikroniseeritud kujul: Amino SELECT maatriksis peenestatud glutamiini, tauriini, alaniini, fenüülalaniiin, lüsiini, ornitiini ja AKG. 
BCAA kompleks annab ekstra peenestatud leutsiini, isoleutsiini, valiini !

Kokku pakub JUMBO HARDCORE aminohapete kompleks 5670 mg leutsiini, 2580 mg isoleutsiini, 2520 mg valiini, 8250 mg glutamiini ja 2390 mg arginiini 153 g suuruses serveeringus!

NO maatriks koosneb eri tüüpi arginiinidest (mikroniseeritud arginiini, AAKG arginiini Alpha-ketoglutarate) ning bioaktiivsetest peptiididest!

Tulemuslikkuse tõstmise maatriks (BOOSTER) annab betaiini, Beta-alaniini ja L-karnitiini tulemuslikumaks treeninguks!

Taastumiseks mõeldud Recovery MATRIX aitab ära hoida treeningjärgseid negatiivseid protsesse. C-vitamiin aitab säilitada normaalset immuunsüsteemi funktsiooni intensiivse treeningu ajal ja treeningu järgselt. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg (leidub 1 portsjon) lisaks soovitatavast päevasest C-vitamiini! *

Ülejäänud maatriksid pakuvad täiendavat mikrotoitainete ja taimsete ekstraktide toetust. Vitamiin D aitab kaasa normaalsele immuunsüsteemi funktsioneerimisele ja optimaalsele lihaste funktsioonile ning annab kaitset luudele ja hammastele aidates kaasa kaltsium ja fosfori imendumisele! Mineraalide kompleks JUMBO HARDCORE-is aitab kaasa normaalsele lihaste funktsiooni ning närvisüsteemi toimisele, energia saamise ainevahetusele ning luude ja hammaste tervisele.

Kõrge kvaliteedi ja tõhusate toimeainetega JUMBO HARDCORE aitab teil saada suureks!  

3 kulpi(400-500ml vett) 1-2x päevas, pärast trenni või toidukordade vahel

Sarnased tooted
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
20,50 €
SCITEC Protein Pancake 1036g
Tootekood: 10113 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse:
25,00 €
ANIMAL Juiced Aminos 375g
Tootekood: 10126 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
45,00 €
DR´S BEST Collagen Best Types 1 & 3 1000mg 180tabs
Tootekood: 2217 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 €
NOW FOODS Thyroid Energy 90 Veggie Caps
Tootekood: 2372 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
19,00 €